|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
11.2.2012 9:00:11   
anonim9
Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag), če nisi nastanjen v kampu, hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
11.2.2012 9:48:22   
Anonimen
Plača se enodnevni vstop na recepciji ... no če pa poznaš kakšnega ki počitnikuje tam, te pa pride ven z avtom iskat in odpelje noter user posted image

(odgovor članu anonim9)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
11.2.2012 9:58:56   
anonim9
Hvala za odgovor, a drugače ni možno, koliko pa stane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
11.2.2012 10:00:30   
Daschi
Okrog 60 kun za cel dan.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu anonim9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
11.2.2012 10:07:43   
anonim9
A to je na osebo, za otroka, dojenčka se tudi plača (to je pa kr zasoljena cena).

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
12.2.2012 8:45:20   
ajataja
60 kun se pa meni sploh ne zdi zasoljena cena,za tak denar težko pride ena družina v Sloveniji kam na bazen.Mi smo se lani ko smo bili v Zadru šli dvakrat kopat v kamp Zaton in smo dali 100kun za cel dan pa se mi je zdelo poceni ker imaš res vse tam nisi omejen na samo en prostor tako kot n primer če greš nekam v bazenski kompleks.

(odgovor članu anonim9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
12.2.2012 10:13:56   
anonim9
Če je to cena za 4-člansko družino se tudi meni ne zdi preveč, po drugi strani pa ne vem kaj ti za to ceno ponudijo, saj naj bi bile plaže brezplačne.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
12.2.2012 10:25:07   
Daschi
Ne, saj ne vem, kolk je Straško, Šimuni so bili lansko leto vstop za eno osebo 60 kun. Pa je bilo vseeno, ali si šel notri za 10 minut ali za ves dan. S tem, da si moral avto pustiti zunaj.
Mislim pa, da ima Straško kar podoben cenik.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu anonim9)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
12.2.2012 10:59:27   
ajataja
Aha na osebo pol je že preveč,ker v Zatonu imajo na avto 100 kun in lahko lepo not parkiraš.Imaš pa tam poleg morja tudi bazene in animacije pa restavracije ,trgovine skratka ni da ni.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je možno kopanje na plaži Straško (Pag)?
12.2.2012 15:33:49   
Luni
S kolesom se zapelješ mimo ;)

_____________________________



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?