|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Namestitev na Pagu
2.1.2012 21:53:25   
kimica86
Ve kdo za kašno namestitev na Pagu?? Kašen apartma, hotel..?? Da je lepo urejeno, čisto in da ni lih drago kot žafran..
Letos bomo prvič z dojenčkom pa me zanima, če je kdo že bil dol z malim otročkom..
Hvala..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 9:12:24   
mini86
http://www.travel-tourist.com/obj2298_si.htm

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 11:14:31   
kajajaka
Mi smo bili v Povljani, v vilah Jurac.
To je 7 km od mesta Pag, mirna vasica, poceni (no, bili smo v posezoni), lepi, čisti apartmaji. Vplačali smo pri ag. Odisej.
Pogooglaj, boš videla, če ti ustreza.
Letos nameravamo spet iti v posezoni - konec avgusta, začetek sepembra , takrat tudi s 7-8 mesečnim otročkom. Takrat za cel teden plačamo okoli 200€.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 13:56:34   
kimica86
mini86: a ti si bila že tam?? Cena ni nikjer zapisana, ampak lahko pošljem povpraševanje..

kajajaka: sem že parkrat bila na Pagu in sem navdušena, ampak v iste app. ne bi šla, ker je en v 3. nadstropju in z dojenčkom ne bi lih toliko hodila, drugi je pa prevelik- za 6 oseb..
Povljana je pa precej oddaljena, je na skrajni J strani otoka, tako, da ne vem.. Vseeno hvala user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 15:32:20   
mini86
mi tja hodimo že pet let, 2x na poletje in sem zaaaaljubljena...user posted image
cene mamo še "tastare", v predsezoni 25€, v polsezoni 30€..upam da bo tudi letos takouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 15:38:39   
kimica86
Oooo, lepo user posted image No, v času glavne sezone je potem malenkost višja cena.. hehe
Ampak, kljub temu, ni nič visoka.. Eni imajo ceno po 70-80 eur kar je enostavno preveč..
Jaz tudi obožujem Pag user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 15:42:38   
mini86
ups zmotila sem se..v predsezoni imamo 25€ v sezoni pa 30€..
zravn se še igram s tamalim pa imam pol misli razdvojeneuser posted image user posted image


u jaaaa...vem kakšne so cene..da te nekam prime..

drgač pa tm iz apartmaja pljuneš skoraj v morje in ni lepšega kot bit toliko zravn plaže da ne rabš trogat vozička, 1328 igrač in še kej stvari zravnuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 15:51:21   
kimica86
Hehehe.. Nič hudega user posted image Ma tudi, če bi bila cena 50 eur, bi bila še primerna, kar je več je pa too much user posted image
Ja, sem videla slikice in je res lušno.. Še posebno tisti apartma Porat- ta je posebno simpatičen user posted image
Krasno, da je lepa plaža čisto blizu lih zaradi otroka.. Sicer, bi po vsej verjetnosti šli še kam na kašno plažico, da nismo skozi na enem mestu.. Načeloma, v glavni sezoni bi naša user posted image imela okrog 6 mesecev, tako, da ne potrebujem tako zelooo veliko igrač.. hehehe user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 15:58:50   
mini86
ja okrog maš ful možnosti da še kam greš..
če boš njega kontaktirala kr mau vztraji z nižjo ceno..


no ampak voziček, kšn bazenček oz čolnček, kšna marela..no najde se še pa oš stvari k jih lahko neseš na plažouser posted image

aja pa fajn je k el. varuška lovi do plaže in si čez dan lahko tam in tudi zvečer v sosednjem lokaluuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 16:05:04   
kimica86
Ja, sej ni toiko daleč od Novalje, kjer se dogaja največ pa zardi trgovine in tako..
Hmmm.. Sej ne vem kako naj vztrajam z nižjo ceno, ko pa še nismo tam bivali?? Hehehe.. Ti hodiš že toliko let tam user posted image
No ja, kašna stvar se bo vseeno vzela s sabo na plažo, to se strinjam user posted image

Nisem še razmišljala o nakupu el. varuške, bom pa še videla kaj in kako user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 16:07:39   
mini86
ma reč da ti je predrago pa zniži ne vem 8-10€ pa mal vztraji pr tem..če nau šlo loh še vedno sprejmeš ponujeno ali odkloniš..

el. varuško smo mi nabavili pri starosti mislim da več kot eno leto..ker sem do takrat mislila da je ne potrebujem..no pa mi je žal da je nisem prej..super je


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Namestitev na Pagu
3.1.2012 16:18:20   
kimica86
No, bomo videli kaj in kako.. Prvo naj ta naša štručka pride na svet (še slabe 3 tedne) potem 1x marca pa lahko začnemo z iskanjem user posted image Trenutno zbiram ponudbe, da vidim kje je lepše user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Namestitev na Pagu
6.1.2012 19:23:43   
pikapolonica8
Mi smo bili v apartmajih Ivek v  Stari Novalji na Pagu in moram rečti da je bilo prečudovito,edino kar mi ni bilo všeč je plaža saj ni bilo čisto nič sence pa še kar ob glavni cesti.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Namestitev na Pagu
6.1.2012 20:37:24   
st1nina
Jaz sem bila že v kampu Straško. Tam imajo neke hiške, ki so med glavno sezono precej drage, v mesecu juniju in septembru pa cene padejo.
Priporočam, super senca, blizu morja, kopalnica, wc in kuhinja v hiški:)

(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Namestitev na Pagu
24.1.2012 7:58:44   
anya.xy
pikapolonica mi smo bili tudi pri iveku samo v novi novalji tudi ob cesti, sicer smo bili pred leti ko smo bili še brez otrok, mene pa zanima ker pravijo da se naj bi uredila plaža malo bolj levo od iveka,,,zdaj pa me zanima če je kaj na teh govoricah


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?