|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plodovnica in gibanje otročka
28.2.2005 11:55:43   
* Binchy
Sem v 31t in me je mal strah, da mi ne odteka plodovnica ( po malem ):( .Že dva dni me v spodnjem delu trebuha in zadaj v trtici, ko hodim, boli oz. špika, ko pa grem na wc je malo boljše ( pa tud, če me čist mal tišči). Na vložku je izcedek brezbarven in brez vonja, vendar pa imam skozi celo nosečnost povečan beli tok, tako, da je lahko to beli tok :(. Upam :zmeden:

Zanima pa me še, če slučajno odteka plodovnica ali se :duda:, gibe normalno čuti, manj ali sploh ne.
Če ma katera iste znake ali kaj ve kaj bi lahko bilo naj prosim napiše ;)

Lp:nosecka: in :duda::modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Plodovnica in gibanje otročka
28.2.2005 13:36:26   
tejč
Mislim, da to no odtekanje plodovnice. sem v 30. tednu in me ravno tako boli v križu, občasno tudi spodnji del trebuha zaradi povečane maternice in otročka.
Imam tudi močnejši izcedek kot pred nosečnostjo. Ma, to je po moje normalno v nosečnosti, sploh v teh tednih.
Mislim, da ni razloga za paniko.
:)

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Plodovnica in gibanje otročka
28.2.2005 13:51:12   
Gina
Je bilo pri meni isto. Pa vse me je tako bolelo od 32. tedna naprej, da dobro, da sem si prej vse pripravila. Pa skoz me je skrbelo, da ni to plodovnica. No, ko pa je bila, sem pa to vedela, da je. Če je plodovnica, se kar ulije na cel vložek in je povezano s fizičnim premikanjem. Ko sem vstala iz postelje, ali preveč napela trebušne mišice....in to ne tako malo. Potem pa spet pol ure nič, pa spet, pa spet nič. Čez par ur je šlo vsakič čez vložek.
Po moje nič skrbet - razen če se ti izcedek poveča - potem pa kliči G.

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Plodovnica in gibanje otročka
28.2.2005 13:52:29   
Gina
Še to, otrok se je skoz normalno premikal, je imel ves čas odtekanja žurke v trebuhu (pa še med porodom)- tudi če se je on bolj intenzivno premaknil, je kar včasih malo špricnilo.

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Plodovnica in gibanje otročka
28.2.2005 14:44:28   
* Binchy
Full hvala za odgovore, se kr boljš počutm.

Lp Binchy ;)

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?