|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po devetih mesecih sva le docakala... najineg...
23.5.2006 16:40:29   
mojsoncek
Nasa zgodbica je sledeca. Nas malcek se je odlocil, da mu joga nekako ne ustreza najbolje in se je raje vsedel na ritko. In tako je vztrajal vse do konca. Za zunanji obrat je bilo premalo plodovnice in premalo prostora. Zaradi medenicne vstave in  prevelikega obsega glavice za mojo medenico, mi je G rekla, naj se kar pripravim na CR. Tole je bilo za kratek uvod, sedaj pa gre zares.

Na zadnjem pregledu (8.5.) pred PDP mi je G napisala v materinsko knjizico za sprejem. In tako sva se z mozekom v sredo 10.5. zjutraj odpravila v porodnisnico. Sledil je pregled in nato posvet, kaj bodo naredili z mano (me posljejo domov, me vzamejo na oddelek ali me posljejo kar v porodno). Btw. so mi prestavili PDP na 7.5., tako da sem bila ob sprejemu ze tri dni cez rok. In so me sprejeli na E oddelek, kjer naj bi me tudi se nadalje pregledali. Na oddelku sem cakala in cakala, pa sprasevala sestre kdaj bodo dokoncali pregled, pa mi nobeden ni vedel nic povedati. Ko je prisel cas obiskov, me je zapustilo upanje, da mi bodo se isti dan povedali kaj bodo z mano. Zvecer sem bila ze cisto obupana, ker nisem vedela kaj naj pricakujem. Potem je prislo cetrtkovo jutro in sem v pricakovanju cakala na vizito. Pred tem se je zgodil se CTG in UZ, na viziti pa mi je zdravnica zaupala, da so se
odlocili za CR. Da pa ne bi bilo vse prevec "lepo", je rekla, da ne ve ali bom "na vrsti" v petek ali sele v ponedeljek. HALOOOOOO, kaksen ponedeljek. In tako sem cel cetrtek upala, da bom svojega malcka docakala ze naslednji dan in ne sele v ponedeljek (seveda, bi morala biti do takrat na oddelku). Naslednje jutro je zdravnica dobesedno priletela v sobo se pred vizito in rekla naj spakiram svoje stvari, da me bo sestra peljala v porodno. Mozeka pa je narocila med deseto in pol enajsto v  prejemni. Sledilo je britje in klistir. Pol ure po klistiranju je prisla sestra in me vprasala, ce ze upam iti na EKG. Sem jo samo vprasala, ce si me ona upa ze peljati. In tako sva sle v staro porodnisnico se na EKG. Potem pa sva se z mozekom srecala v
porodni. Sledile so se priprave (praznjenje mehurja, preverjanje krvne skupine, CTG,... ) in potem sem za sestro na malo tresocih nogah odkorakala do operacijske sobe, mozek pa je cakal v porodni. Potem so me zvezali na mizo in in me uspavali... Ob 11.30 se je rodil najin sinko Anze. Bil j res drobcen s svojimi 50 centimetri in 2880 grami. Mozek se je veselo cartal z malckom, mene pa so na poti na intenzivno ustavili pred porodno, da sem zelo medlo "videla" najinega sincka. Popoldan so mi ga ze prinesli, tako da smo se vsi trije lahko cartali.

Vsemu temu je sledilo dvodnevno okrevanje na intenzivni. Ze isti dan zvecer so me naterali na noge, da sem sla sama na WC. Je bilo malo kruto in bolece ampak se je splacalo (se mi zdi, da je okrevanje veliko hitrejse, ce se cimprej postavis na noge). Tretji dan so me preselili v svojo sobo, kjer sem prvo noc prezivela sama. Od cetrtega dne naprej pa sem imela malega 24 ur pri sebi. Mali je ze od vsega zacetka zelo priden, saj samo spancka, papca in kaka (zaenkrat je zelo nezahteven... ze trkam). Sesti dan po porodu in osmi dan v porodnisnici naju je ati lahko prisel iskat in naju odpeljal domov.

Od takrat naprej z mozekom uzivava doma ob misli in pogledu na najinega malega angelcka.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 16:48:02   
cukerček
user posted image user posted image user posted image čestitam, pa veliko mirnih in prespanih nočiuser posted image pa še enega slončeka vam podarjam za srečo.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 17:57:26   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 18:13:51   
cmokec
Čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 18:15:53   
Anonimen
Čestitke!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 18:38:37   
brina_3
user posted image čestitkeuser posted image
zelo lepo ime za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 18:45:56   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 18:54:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 19:53:48   
Lumpi
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 20:10:12   
aljča
user posted image user posted image čestitke mali družinici zauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 21:37:58   
bombonček
Čestitke za sončka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 21:44:44   
dulcinea
Čestitam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
23.5.2006 21:46:36   
NRMM
user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 8:23:41   
lenika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 8:49:12   
Eviii
čestitamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 8:53:33   
Tejči
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 9:00:03   
Tiamo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 9:19:53   
Anonimen
Čestitkeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 9:57:31   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 10:25:15   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 11:22:23   
Anonimen
Čestitke,pa zdravja in sreče.user posted image user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 13:22:31   
kapica
Lepo napisano!

Cestitke mladi druzinici user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 18:39:30   
Anonimen
Čestitke user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Po devetih mesecih sva le docakala... naj...
24.5.2006 20:23:39   
tinkamiška
Čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?