|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 10:10:31   
niki5
Pred nekaj dnevi sem nam je pri desnem ročaju zlomil 'zatič' na vozičku seveda. Nakar greva z mojim v Baby center povprašat glede uveljavljanja garancije in se začnejo izmikati, da ni možno ker voziček ni bil kupljen pri njih. V času ko smo kupovali voziček je bil generalni uvoznik za maxi cosi firma Sidtrade, sedaj pa je prevzel Baby center.
Povrh vsega pa sedaj ne najdem računa s katerim bi dokazovala čas nakupa :( in ne vem kaj naj naredim. Niti ne vem ali se splača voziček popraviti. Trentno je še vedno možno z njim normalno voziti, vsaj dokler drži desna stran ročaja.

Ima kdo kakšne ideje kaj bi se lahko naredilo v takem primeru?
Voziček je bil kupljen preko nemšega E-buya, sedaj pa proskušamo dobiti kopijo računa od trgovine ki nam ga je prodala..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 13:08:39   
micki
Uf, to pa je težka situacija. Ne vem kaj bi lahko nardila. A kaj ste pa delal, da se vam je zlomil?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 13:17:05   
niki5
Samo iz avta smo ga vzeli :zmeden2:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 13:30:02   
lacoste7
Glede popravil in garancij za vozičke je takole. Lahko ti povem, kako je pri Hartanu, za ostale ne vem, bi pa naj bilo podobno.

Ni važno kje voziček kupiš, tuid preko e-baya imaš garancijo, ki jo proizvajalec zagotavlja. REcimo če bi imela enako situacijo z vozičkom Hartan, bi ti tukaj voziček že popravili, vendar ne brezplačno in tudi rezervnih delov ne moreš dobiti brez plačno (ker jih tudi mi npr.ne dobimo, ker nimamo original računa). Če pa garancijo uveljavljaš tam, kjer si voziček kupila je vse gratis.

Zato ti priporočam, da se obrneš za tvojega dobavitelja in naj ti pošlje rezervni del ali pa greš na BABY CENTER in veretno boš popravilo morala plačat.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 13:33:33   
malika
Si se obrnila na Sitrade?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 13:50:45   
niki5
malika, sploh ne vem če še kakorkoli delujejo, trgovino v Kranju so zaprli, vse kaže da se ne ukvarjajo več s temi stvarmi.. :zmeden2:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 14:06:52   
malika
Sitrade mora delovati, daj jim vozički niso bili edina dejavnost.

Evo pokliči jih 04 236 93 40

Pa še ena tel št. od serviserja :
040 738 785 darko

PON 8-12 in 14-16
SR; PE 8-12

Ta Darko je meni servisiral mojega Quinya, pokliči ga, mogoče še dela. Servis pa je v Kranju.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.Aha pa še to, računa takrat sploh nisem rabila zraven, samo garancijski list :)

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 14:17:04   
niki5
Hvala Malika, bom poskusila..

Drugače pa tukaj ni bilo nobenega garancijskega lista, samo račun :(


(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 14:32:01   
lacoste7
Račun je dovolj, ti se kar probaj zmenit za popravilo pri Sitrade.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Polomil sem nam je Speedy SX ...
8.8.2005 15:06:01   
niki5
Serviser ima telefon nedosegljiv.. Infantino pa je zaprl svoja vrata.

No zdej intenzivno iščemo prodajalca da bi dobili vsaj kopijo računa..
Prav jezna sem sama nase...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?