|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pop oto in zavajanje
6.4.2013 10:55:44   
ajataja
Že en mesec poslušam in berem okrog kako bo zdaj pop oto program s risankami brezplačen in dostopen vsem,pa smo ga poskušali najt pa ga ni....zakaj,ker ga naš kabelski operater pač zaračuna posebej user posted image zdaj pa jaz nič ne razumem,če je dal pop tv tako reklamo za brezplačen program a mi ga bi pa mogli posebej plačat.user posted image Pa saj ga ne rabim,ampak me je zmotilo to zavajanje...kako je pri vas ali ga imate pač v osnovnem paketu ali ga morate zraven plačat...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:03:18   
sonček2009
Mi imamo siol in je brezplačen.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:39:51   
LuLu
Pri nas, v Celju ima operate analogne programe, ki jo imaš brez doplačil, brez dodatnih aparatov in je najnižja cena za kabelsko tv. Pride okoli 40 programov.
Potem pa imaš osnovne digitalno programe, ki jih je cca 80 in so v ceni isti kabelske, brez doplačila. Ampak potrebuješ pretvornik, ki pride (po mojih info cca 150 €) tako dobiš toliko programov, ne da bi se ti naročnina zvišala. Do zdaj je bil OTO pri našem operaterju Turnšku v drugem paketu dig. programov, za katere si moral plačati dodatnih 2 € na mesec. Predvidevam, da se bo s 1.4. OTO preselil v osnovni seznam za DIGITALNE programe. Torej, če prej nisi imela dig. programov, tudi sedaj ne bo spremembe. OTO ne bo prišel v ANALOGNE programe. Ta seznam ostaja nespremenjen.
Siol ima pa drugačen izbor teh paketov. Vsak operater jih sam določi.
V mojem primeru OTO ne bo zastonj. Če si kupim pretvornik, pa bo v seznamu programov.
Je kaj bolj jasno? user posted image

(odgovor članu sonček2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:42:13   
Penny
POP TV zavaja ;) .

PopTV je s 1.4.ukinil plačljiv paket 6 programov PNS, ni pa res, da bodo ti programi po 1.4. brezplačni.

PopTV od operaterja zahteva plačilo za vsakega od treh programov, ki jih bodo po 1.4. še obdržali (Brio, Kino, Oto).


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=488106497922804&id=118644638202327

(odgovor članu sonček2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:45:20   
kajalin*
Kaj zdaj to pomeni? Da nam jih bodo zaračunali al kako?Ne plačam eura, ker jih nisem naročila, dokler so bili plačljivi jih nismo imeli, razen v času praznikov so nam jih odprli.Se jim brez težav odpovem...

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:47:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Penny

POP TV zavaja ;) .

PopTV je s 1.4.ukinil plačljiv paket 6 programov PNS, ni pa res, da bodo ti programi po 1.4. brezplačni.

PopTV od operaterja zahteva plačilo za vsakega od treh programov, ki jih bodo po 1.4. še obdržali (Brio, Kino, Oto).


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=488106497922804&id=118644638202327

Ja, glej... dokler naročnikom operater ne poviša naročnine je meni čisto ravno, koliko mora operater za to plačati. POP ne računa več naročnikom, ampak operaterjem. Eni operaterji bodo povišali naročnino in sprejeli te programe, eni ne bodo naročnine spreminjali, eni op. pa sploh ne bodo vzeli teh programov.
Baje jih je Siol vzel in naročnino ni zvišal. Zato je za gledalca na koncu OTO zastonj. Ni pa zastonj verjetno za Siol user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:49:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Kaj zdaj to pomeni? Da nam jih bodo zaračunali al kako?Ne plačam eura, ker jih nisem naročila, dokler so bili plačljivi jih nismo imeli, razen v času praznikov so nam jih odprli.Se jim brez težav odpovem...

Ni glih v tvoji moči... operater bo sam določil, kaj bo ponujal in za kako ceno. Ti pač ostaneš v tem paketu programov, ki jih imaš, operater pa znotraj programa spreminja, kar mu je volja.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:54:06   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pri nas, v Celju ima operate analogne programe, ki jo imaš brez doplačil, brez dodatnih aparatov in je najnižja cena za kabelsko tv. Pride okoli 40 programov.
Potem pa imaš osnovne digitalno programe, ki jih je cca 80 in so v ceni isti kabelske, brez doplačila. Ampak potrebuješ pretvornik, ki pride (po mojih info cca 150 €) tako dobiš toliko programov, ne da bi se ti naročnina zvišala. Do zdaj je bil OTO pri našem operaterju Turnšku v drugem paketu dig. programov, za katere si moral plačati dodatnih 2 € na mesec. Predvidevam, da se bo s 1.4. OTO preselil v osnovni seznam za DIGITALNE programe. Torej, če prej nisi imela dig. programov, tudi sedaj ne bo spremembe. OTO ne bo prišel v ANALOGNE programe. Ta seznam ostaja nespremenjen.
Siol ima pa drugačen izbor teh paketov. Vsak operater jih sam določi.
V mojem primeru OTO ne bo zastonj. Če si kupim pretvornik, pa bo v seznamu programov.
Je kaj bolj jasno? user posted image

Ravno za tega operaterja se gre...imamo digitalni pretvornik...sicer imaajo pa že naši tv-ji vgrajene te digitalne sprejemnike.In ravno v tem je fora ,da je ta operater ta kao brezplačni program dal v drugi paket,ki ga moraš doplačat 2e in tudi zdaj po 1.4. je tako ostalo...ne gre se za 2e in niti tega programa ne rabim,ampak me je zmotilo to ,da se govori o brezplačnem programu,kar pa ni...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 11:57:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Ravno za tega operaterja se gre...imamo digitalni pretvornik...sicer imaajo pa že naši tv-ji vgrajene te digitalne sprejemnike.In ravno v tem je fora ,da je ta operater ta kao brezplačni program dal v drugi paket,ki ga moraš doplačat 2e in tudi zdaj po 1.4. je tako ostalo...ne gre se za 2e in niti tega programa ne rabim,ampak me je zmotilo to ,da se govori o brezplačnem programu,kar pa ni...


Turnšek ga pač od POP ni odkupil in je ostalo tako, kot je bilo. Za tebe bi naj bilo zastonj, ne za operaterje. To moraš razumeti hehe

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 12:03:32   
LuLu
Glej, jaz nisem tu preveč domača, ampak sem pred tednom iskala en program, ko so mi rekli, da bi ga naj imela, in  takrat sem "skužla" te programske sheme in da moj novi tv niti slučajno ni tako digitalen, če nima pretvornika user posted image
Vso tisto paniko, kak bomo rabli nove tv-je pred par leti... tisto pa je bil nateg ja user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 12:19:12   
kajalin*
Hja, glede novih tv-jev...Ko kupuješ imaš funkcije katere tv ponuja in na podlagi tega se odločiš in kupiš.Midva sva kupila prejšni tv Philips za 300 eur in ni bilo problema, zdaj imamo smart tv in ni razlike.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 13:11:18   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Glej, jaz nisem tu preveč domača, ampak sem pred tednom iskala en program, ko so mi rekli, da bi ga naj imela, in  takrat sem "skužla" te programske sheme in da moj novi tv niti slučajno ni tako digitalen, če nima pretvornika user posted image
Vso tisto paniko, kak bomo rabli nove tv-je pred par leti... tisto pa je bil nateg ja user posted image

Digitalni sprejemnik smo mi dobili pri operaterju za 1e pred dvema letoma,tistega imamo v otroški sobi,midva pa imava tv z vgrajenim in ni razlike iste programe lovi oboje...vsekakor pa nismo kupili novega tv-ja zaradi tistega novega sistema takrat...in mislim da itak imajo ta boljši tv-ji že vsi vgrajene te digitalne sprejemnike.Mah sej je že itak preveč vseh programov,pa da bi zdej še dodatne plačevala ko še teh100 ne gledam,ampak drugič naj ne pošiljajo en mesec prej obvestil,da bo od 1.4. to vse brezplačno,če jih pol vržejo v drugo shemo,edino to me je zmotilo.Če smo zdaj bili brez Ota bomo pa še naprej...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 13:17:23   
LuLu
Jaz imam te osnovne analogne programe in meni čisto dovolj. Za vse posebne potrebe pa imam rač. in dol potegnem ali risanke ali filme.
Če bi imeli več, bi verjetno kdaj kaj pogledala, pa deca risanke, ampak 150 eur za pretvornik ne dam. Če mi ga kdo šenka, ga vzamem user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 13:29:51   
kajalin*
Lulu,js sm ga dobla in šenkala naprej, ker mi na hrvaškem ni lovil nič drugega kot Italijo. Drugače pa mislim, da ni več cena 150 eur, ker ga je moj tast kupil takrat na začetku in je dal zanj 70 eur, zdej je pa že kr nekaj let minilo od tega...Ma čudi me, da ni v vašem tvju pretvornika.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 13:36:23   
ninini
LuLU mi tudi imamo elektro turnšek in smo ravno tako dobili ta pretvornik pri njih za 1e,kdo ti je rekel da so 150e, pejt pa se pozanimaj direkt pri njih,ker vse ki poznam da so pri njih so dobili pretvornik zastonj.Je pa res da pri njih v začetnem paketu ni pop oto in moraš vzet tisti dražji paket,da ga imaš.user posted image Tudi zame je to en nateg iz pop tv.jeve strani in takim oglaševanjem.Lepo bi napisali da bodo operaterji določili ceno ne pa da na veliko oglašujejo da od 1.aprila naprej dobiš brezplačno.user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 14:51:01   
LuLu
Zdaj nekaj štrcam po forumih vsevednih pubecov in bom zvečer, ko bom imela mir, malo prečekirala naš tv. Za digitalni sprejem mora imeti DVB-C, kar moj ima in potem nastavitev na državo Finsko user posted image  in ročno iskanja kanalov. Jej, komaj čakam raziskovanje ali bo kaj uspelo.
Bom javila.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 18:09:34   
LuLu
Ok, zdaj ne vem ali si zaslužim ploskanje ali krohot, ampak našla sem ta moj DVB-C in poiskala ročno kanale in evo...  vsi so se prikazali. Eni seveda kodirani, ampak zdaj imam cca 40 več programov, in najpomembnejše... ostala sem v Sloveniji, nisem rabla na Finsko iti user posted image
Madonca, kak me je tehnika povozla. To bi mi en 15 letni pubec po moje 1,2,3 naredil takrat, ko sem tv kupla user posted image  
Ok, če bi bila tv fen in bi na vsak način hotela nek program, bi verjetno prej skužla, da ga lahko zastonj dobim user posted image
Eh, ok OTO pa ni pri Turnšku. Je v osnovnem paketu, ki se ga dobi za 2 € doplačila...
http://www.turnsek.si/tehnicna-podpora/aktualna-obvestila/295-obogatena-programska-shema-pop-brio-oto-in-kino

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 18:41:33   
m_o_i
pri t2 sta oto in kino brezplacna do 1.5., potem se ju bo pa dalo videt v paketih oto v L in kino v L in XL (za katere se, jasno, placa)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 18:54:36   
LuLu
Torej naš Turnšek le ni taka škrtica user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 19:20:17   
ajataja
Evo LuLU namesto pop oto si dobila 40 novih programov in to zastonj user posted image če pa to ni dobra kupčija user posted image mi moremo pa za en program plačat...eeee ni fer user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 19:41:35   
LuLu
Veš dobila... hja, to je bolj tako tako.. odkrila bi bila prava beseda user posted image
Dobila sem jih, takoj, ko sem v Big Bangu plačala tv, ampak nisem vedla, da so gor user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pop oto in zavajanje
6.4.2013 19:43:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Ma čudi me, da ni v vašem tvju pretvornika.

Me je pa ta stavek zmotil. Ko sem to prebrala, sem začela razmišljati ali mogoče pa res imam nekaj, kar ne vem user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pop oto in zavajanje
21.4.2013 9:51:58   
Barbi5
Mi smo preko Total TV gledali vseh 6 programov za akcijsko ceno 22,90 EUR (seveda dodatek k osnovnemu programu, ki znese 15,90 EUR) ob vezavi za 24 mesecev. Sedaj pa so samo trije programi Pop non stop in nam niso všeč (pogrešamo Pop fani) in bomo odjavili. Upam, da ne bodo komplicirali, ker imamo vezavo, vendar ni naša, ampak njihova "krivda", torej ne bi smeli.
Upam pa za vse, da ne boste rabili plačati. Čeprav nevem ali bo kje Total TV podražil osnovni paket, v katerega bo vključil tudi Pop programe. Me pa moti, da mi vseskozi plačujemo, vmes pa tistim, ki ne plačujejo kar brezplačno prikazujejo programe... brezveze...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?