|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 10:17:56   
Seven*
Na forumu med.over.net si je ena punca vzela zivljenje, ker ni vedela kako in kaj naprej. Pred tem je pisala na forum in so jo ostale zbadale, da je nesposobna imeti otroke in podobne.. To je v opozorilo, da moramo paziti kako obravnavamo druge ljudi, cetudi gre zgolj SAMO za forum..

:( Boga punca, bogi otrok..

Pazimo nase in si pomagajmo med sabo. Poporodna depresija ni tako nedolzna stvar kot vcasih mogoce izgleda..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 10:29:41   
Anonimen
Nobena depresija ni niti malo nedolžna. Res ne.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 10:47:57   
Anonimen
:((grozno,kako smo lahko ljudje neobčutljivi za težave drugih,tako nezreli in egojistični in še bi se dalo našteti.najhuje je ko ugasne mlado življenje:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 10:59:09   
Erdbeere
solze so mi v oči stopile, boga punčka

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 11:12:37   
ZARA
te monovke so res podn,ne vem zakaj sodelujejo v debatah ce gredo ena drugi na jetra???????

Ubogi detk tega si res ni zasluzil...


papa:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 11:26:35   
dory
Sem brala ja...me je kar sokiral...sam sej na onem forumu itaq nimas kej...te koj napadejo in te spravijo v kot...pri tovrstni depresiji pa se se pozvizgat ne mores na take komentarje, ampak se samo se pogrezas nizje...zalostno...


se dobro da je ta forum toliko bolj toleranten in da ste punce tukej razumevajoce ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 11:36:43   
puncica
Kakšen pa je link do tja bi tud jaz rada prebrala, če se sicer da. Drugače pa res grozno vse skupaj, ženske tam so pa res obupne, bi blo treba kaj ukrent, ker forum starši staršem gre že v blazne negativne skrajnosti :(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 11:53:28   
mimka
Na vseh forumih se vedno najde nekdo, ki drugega kritizira. Ponavadi hodimo mame (in seveda tudi očetje) na forum po pomoč, ko smo v dilemi, ko bi nekaj naredili tako, morda drugače, pa ne vemo in povprašamo za nasvet. V velikih postih se najdejo tudi kritizerji. Teh ne bi smeli prav resno jemati k srcu, tako kot si je to vzela k srcu oda. Ponavadi jaz na kakšna huda vprašanja niti ne odgovarjam, npr. če se katera zgraža nad možem, ki nič ne pomaga, ji nimam kaj svetovat, saj pri nas ni tako in je ne bi rada še bolj potrla s tem, da je samo pri njih tako, drugod pa bolje. Raje naj na take poste odgovarjajo tisti, ki imajo podobne izkušnje ali težave. Tako ne morejo škodovat nikomur.
Mi je pa res žal za družino!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 11:59:39   
mimka
se link, naprej odpri tole, potem se naprej link,...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 12:24:52   
petra + zoja
katastrofa !!!!!

:(:(:(:(:(:(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 12:26:45   
KIRA
Sem prebrala na med.over.net. Tista punca me nekak spominja name. Tudi jaz sem dozivela locitev starsev in tezko otrostvo - z njo imam dosti skupnega.
Tudi jaz sem bila depresivna, ze pred nosecnostjo. Vcasih sem pac imela take faze, zacelo se je ze kot najstnici zaradi neuslisane ljubezni.
Med nosecnostjo sem tudi imela depresije, saj sem vecino casa bila sama doma, brez druzbe in veselja. Pa se bolna sem bila in sem si delala velike skrbi kaj bo z mojo malo pupiko.

Po porodu je bilo zelo hudo v bolnici, vse dokler nisem sla domov. Ko sem si 2 dni pred datumom odpusta izborila, da lahko grem domov, sem bila zelo srecna, tako ze dolgo ne. Ampak sem se naslednja 2 - 3 tedne se vedno borila z depresijo, zaradi izcrpanosti in obremenjenosti verjetno, pa je k sreci samo minilo.

Popolnoma razumem tisto ubozico, da si je vzela zivljenje. Zelo zelo zal mi je pa za njenega otrocicka, ki bo moral zdaj odrascati brez mame.:((:((:((:((
Ravno zato ne hodim na med.over.net na forume nic pisat (vcasih samo kaj preberem), ker so tam vsi nekako nasajeni in te ponizujejo. To sem veckrat opazila pri razlicnih uporabnikih.
RR je tu cisto drugacna, tu si punce in mamice pomagajo.:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 12:27:35   
leah
:((:((boga ženska....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 13:31:04   
M&P
Ej, noro kar mravljince dobivam.
Pa so res tam ženske tako nesramne? Jaz ne hodim nič tja na un forum, zato ne vem kaj se tam dogaja. Ne morem pa razumet, zakaj se to dogaja.:zmeden:
Res sem vesela, da sem na tem forumu našla vas, ki vas lahko kaj vprašam in ne morem si predstavljati stiske tistega dekleta. Prosila je za pomoč, dobila pa.....GROZA!

Prav vesela sem, da se to tukaj ne dogaja in da ste vse ful prijazne in pomagate drugim. Še naprej tako.

lp, :rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 13:36:20   
vesna fž
nimam besed:(:(res žalostno.......

lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 13:57:32   
Donja
Groza...nimam besed.
Glede tistega foruma pa takole: včasih sem kaj tam prebrala, pa so bili skoraj vsi odgovori nekako meni neprijetni. Zato se tja sploh ne obračam. Saj imamo RR.
Hvala Jaki in ostali ekipi:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 14:39:59   
Annny
:((:((:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 14:46:37   
ninca
:((:zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 15:04:43   
Anonimen
Prebrala. Groza.:((

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 15:33:52   
Pupica
ja res grozno:(.Čeprav verjetno niti marsikatera ne ve kako to izgleda.Jaz si zelo težko predstavljam, saj ne morem moje pupe pustit, da se joka niti minuto, kaj šele par ur:( pa še tako je moja :miska::duda: pridna in samo spančka, kaj pa to naredi mamici, katere detk ne spi...)
Nimam besed, samo solzice so mi prišle same na oči...
Res sem hvaležna da se RR ne razvija v tako "zlobno"smer, čeprav na žalost občasno še vedno kaka kurja pamet užge mimo (kar sem občutla tudi na svoji koži,venar sem potegnila max.kar se je dalo-lepo darilo za mojega dragega).Vendar ravno v takih trenutkih sem vesela za politiko ki jo vodi RR: POMAGATI, SVETOVATI, SPODBUJATI...ne pa žlehtnobo zganjat, pa babjo fovšijo.Je pa res, da če si močna oseba, brez drugih problemov te to ne gane, če pa si že tako v depresiji...:((
Res sem vesela, da poznam RR in punce na njem, ker sem pridobila cel kup novih iskrenih prijateljstev, pa še kup drobnih problemčkov in težavic smo skupaj rešile.

za vse RR-jevke:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 15:33:59   
tina.nika
:(:((:((:((:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 21:13:08   
SILVA
Res grozno:(:(:(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 21:16:15   
Urša
Kruta resničnost. Si ne predstavljam kako hudo mora bit zdej v hiši. :(:(:(

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
6.10.2004 23:14:12   
LEJLA
Grozno:( mi sploh ne gre iz glave...ze cel dan me spremlja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
7.10.2004 0:03:06   
Anonimen
Uboga Ora, pa mala deklica!!! Kar solze se mi nabirajo v očeh! Hvala bogu, da je RR pravo nasprotje od MON-a... in nekako razumem mamico, kako se je ob neprestanem joku otroka počutila, ker sem to prve dneve tudi sama doživljala!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Poporodna depresija, ki se je koncala tragicno
7.10.2004 7:05:27   
Žiga
Naj :duda: varujejo :angel::angel::angel:.

Za mamico pa :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Ž.

P.S.: Brez komentarja... Sploh nisem mogel prebrati...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?