|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljica 3v1
16.4.2009 19:26:13   
*Orhideja*
A ima mogoče katera takšno posteljico/zibko? Zanima me kako se kaj obnese in kakšne kvalitete je?

http://www.neckermann.si/artikel/3391500/Otroska-posteljica


_____________________________

Benjamin: 13.8.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljica 3v1
17.4.2009 8:03:09   
lenca1
Če sem prav videla so mere posteljice zelo majhne (gre bolj za košek oz. zibelko). Za moje pojme je to vržen denar, glede na to, da se uporablja tako kratek čas. Je pa lepo videt!

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljica 3v1
17.4.2009 9:43:06   
*Orhideja*
To posteljico bi uporabljala namesto koška/zibelke, seveda bi potem imela večjo posteljo. Všeč mi je to, da se ena stranica odstrani zaradi dojenja ponoči. 

_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljica 3v1
17.4.2009 10:17:40   
anika87
Posteljica je res luškana, samo če si pripravljena kupit tudi večjo. Meni je to nepraktično, ker se mi zdi potrata denarja. Kdo pa kupi pred klasično otroško posteljico še košek ali zibko, pa po moje tut to ni slabo. Lepo res zgleda.
Sicer pa se na posteljicah od Lipa da stranica spustit, jogi pa tudi naštimaš na 3 višine.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posteljica 3v1
17.4.2009 15:46:21   
ledenka
jaz sem kupila nekaj podobnega, da bo lahko user posted image  spal v spalnici prvih nekaj mesecev (za normalno veliko posteljo ni prostora). kar bi me zanimalo pri tej postelji je, kako se jo da pritrditi na posteljo staršev - moja ima namreč možnost za pritrditev na rob najine postelje, brez tega se lahko posteljica odmakne.

cena pa se mi ne zdi pretirana, saj vključuje vse, vključno s posteljnino.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posteljica 3v1
17.4.2009 18:38:09   
anika87
No, cena - kako za koga. Nekomu ni visoka, drugemu spet je previsoka... Odvisno koliko je kdo pripravljen porabiti za take stvari, ki niso nujne... Jaz nimam nič proti, saj pravim, da je luškana, ampak če si je nekdo ne more privoščit, mislim, da je čisto brez potrebe, da bi si očital, ker je pač nima... Saj novorojenček komot lahko spi že v klasični posteljici 120/60.
Če moraš pazit na denar, potem je vse kar ni nujno predrago, sploh pa dojenček to hitro preraste (kot npr. oblekice, ki so drage, pa jih maš za par mesecev).
Pa še potem moraš to nekam pospravit...

Jaz mislim, da bom svojega dojenčka čisto dost dosegla, če bom dala posteljico zraven postelje, četudi bo vmes stranica, katero bom lahko spustila nižje.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posteljica 3v1
18.4.2009 21:35:19   
*bubi*
Jaz imam posteljico proizvajalca Roba, kupila sem jo v Toysu (dobi se tudi v Baby1One, pa Sonček jo je nekaj časa imel na spletu).

Sem super zadovoljna, pupa je stara 7,5 mesecev pa še vedno spi v njej. No, drug teden jo bomo selili v klasično 60x120 posteljico.


ledenka, naša posteljica se na klasično pritrdi s takimi kovinskimi kaveljčki (nastavljivi po višini in globini), da se ne more odmaknit od moje postelje. To pride v poštev, če imaš eno stranico odprto.

Mi smo dali posteljico na koleščka, ker sem jo čisto na začetku čez dan prestavila v dnevno sobo, ponoči pa v spalnico.


Pojdi na www.toysrus.at, odpri njihov letni baby katalog in skoči na stran 59. Cena je 160€.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posteljica 3v1
18.4.2009 21:40:26   
*bubi*
Sem še eno sliokico našla v albumu:
user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posteljica 3v1
19.4.2009 10:46:27   
*Orhideja*
*bubi* hvala za informacijo. Torej če prav razumem je v tisto ceno všteto vse kar je na sliki, posteljica, posteljnina, vzmetnica....

_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Posteljica 3v1
19.4.2009 20:39:28   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: *Orhideja*

*bubi* hvala za informacijo. Torej če prav razumem je v tisto ceno všteto vse kar je na sliki, posteljica, posteljnina, vzmetnica....


Ja, v tej ceni je bilo vse, kar vidiš na sliki. Aja, pa jaz sem dala v Toysu takrat 130€, je bila neka akcija. So pa imeli samo modro. Zdaj je v katalogu druga barva.

"Vzmetnica" je taka debela pena.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Posteljica 3v1
19.4.2009 20:53:26   
ledenka
jaz sem nekaj takega naročila pri Bambino Worldu, tudi je vse vključeno v ceno. vzmetnica pa je iz kokosa. sem jo že sestavila in pride prav luštna user posted image  mere ležišča pa so 90x55, tako da bo zadoščala vsaj za pol leta, potem bomo preselili otroka v njegovo sobico. razlika je še v tem, da se te postelje ne da predelat v zibelko, ampak mislim, da to ni nek minus.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Posteljica 3v1
20.4.2009 9:52:27   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

razlika je še v tem, da se te postelje ne da predelat v zibelko, ampak mislim, da to ni nek minus.


Ne, ni. Zibelka se naredi tako, da spodaj prišravfaš ukrivljene palice.

Torej ali imaš zibelko ali pa koleščka, ne moreš si sproti zmišljevat. Poleg tega se zibelke ne da fiksirat.

Mi smo te dodatne dele kar takoj nazaj v škatlo pospravili user posted image



Ja, saj meni se zdi, da je pri nas tudi kokosova vzmetnica, ni navadna pena.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?