|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
9.11.2004 23:51:47   
Anonimen
pred pol leta sem kupila pralni stroj Gorenje 1182 S. Že v prvem mesecu sem klicala servis, da mi ga popravijo, ker je blazno glasen. Takrat so ugotovili, da so bili (NA NOVEM!!!) zanič amortizerji. Lepa reč.

Problem je v tem, ker po tistem pralni stroj ni čisto nič kaj tišji. Pravzaprav se mi zdi, da je iz dneva v dan še glasnejši in bojim se, da bodo počasi prišli sosedje iz podstrešja (sem v 1. nadstropju) prosit, naj več ne peremo, ker je pralni stroj preglasen. :hudicek:

Ali imate tudi ve težave z njim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 7:18:20   
VALENTY
Tud mi mamo Gorenje WA 1541 S -super silence.Mi skor po kopalnic skače.Pa smo mislil,da pač tko todela dokler mami ni kupla še enga tazga in se ga sploh ne sliš. Ja,baje je fabrška napak,to zvem ,ko je že ven iz garancije. Baje boben buta v grelce,da o plastiki,ki je že popadala ven iz bobna ne govori. Serviser je bil kr tih.Kaj čmo,dokler dela,dela,enkrat ga bopa po mojem sam razgnal.Ne vem kako lohk take sploh dajo v prodajo!!!!!!!!!:grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 8:00:08   
taša74
Jaz imam pa Gorenjev Simple and Logic, pa ga ne morem prehvalit. V šestih letih ni crknilo še nič, tako, da ga moram resnično pohvalit.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 8:06:09   
sa
isto kot Valenty:grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 8:14:10   
TIMMI
Moj se je pa v 5 letih pokvaru sigurno 10 x pa sem se razjezila smo šli po novga,ker smo dali za popravila tolk kot je nov stroj.
Kupli pa smo pralno sušilnega Indesit sem pa zdej ful zadovolna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 8:42:33   
NinaŠ
Mi imamo WA 1131 S že dobrih 5 let pa smo ful zadovoljni z njim. Res pa je, da če premalo naložiš vanj (sploh večje stvari) hoče mal plesat po kopalnici; to smo pa rešili tako, da smo na nogice nalimali gumo. Upam da nav že juti kaj crknilo, ko ga tako hvalim. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 9:00:48   
india
Hojla!
Moj pralni stroj je čudežen: toje drugi Gorenjev, kar ga imam, perem ogromno ( po dve do tri runde dnevno), imam 1142 Super silence in je ot nov! Slišim ga le ponoči,ko je vse ostalo mirno, drugače pa niti to ne. Guma je še prva, vse je super!
Verjetno moraš imeti srečo, da dobiš kaj slabega, a ne?

LP, Miška:bravo::miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 10:20:26   
_Arwen_
Mi imamo pa WA 142 Prologic zdaj dobro leto in še malo in sem zaenkrat (trkam) zelo zadovoljna z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 11:26:59   
ZARA
jst sem imela pa 10 let en najbolj navaden stroj (sploh ne vem kako se mu je reklo:zmeden2:) od Gorenja in mi je delal kt urca,samo na koncu je shodil in smo ga lani menjali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
10.11.2004 12:19:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 13:16:46   
nežka71
Pri nas imamo gorenjev pralni stroj WA1142S super silence in skozi je bilo nekaj narobe( stroj v garanciji) serviser je bil najmanj dvakrat na teden dokler ni endan padel še motor dol. Meni se je skoraj utrgalo in sem lepo poslala dopis v tovarno in neboste verjele v roku 14 dneh so me klicali da stroj lepo zamenjajo.Bila sem zelo presenečena in sem pristala na zamenjavo. Stroj je zdaj Ok.
Da se še malo pohvalim doma sploh niso mogli dojet kaj mi je uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 15:46:20   
neja
Mi imamo WA 1581 S in zaenkrat še nimam kaj rečt proti njemu. Star je eno leto in dela kot urica.

LP:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 21:04:25   
Ro-La
Tašča ga ima, pa ko pere se sliši k nam gor, čeprav pralni stroj stoji oz. ruži v kleti.
Kaj češ, pač Gorenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 21:13:42   
Anja167
Mi imamo kakega pol leta WA162 ProLogical in je super! OK, res da vsi praški skoraj dol popadajo med centrifugiranjem (1600 obratov na minuto), ampak ni glasen. So nam ga pa inštalirali njihovi serviserji in mogoče je to pomembno - da vse nogice v redu nastavijo. Tudi jaz pa zdajle ob vseh vaših poročanjih raje že trkam na les...:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 21:57:01   
Blanka77
Jaz mam tud Gorenjevga WA pa še ene številke. Bom kr znorela enkrat. Skače po kopalnici. Ko pride serviser, pa nič in prav, da je vse O. K. Glasen je tud tko, da se ne upam prat ravno ob vsakem delu dneva. pa še zdej, ko so nardil to traparijo s pocen tokom. Bi ga kr zamenjala s kako drugo firmo. Poleti bomo prerihtaval kopalnico, pa si bom kupla novga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pralni stroj Gorenje - ali imate tudi ve teža...
10.11.2004 22:56:36   
Anonimen
Jutri bom servis poklicala in jim konkretno zatežila. Še za vse tiste, ki imate težave, zraven. :)- Kaj veš, mogoče bo pa meni pomagalo in bom tudi jaz dobila nov pralni stroj. :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?