|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predalnik
21.2.2005 13:36:50   
*maja
Imamo problem :zmeden2:. Nikjer v Lj ne dobimo čisto navadnega predalnika s 4 ali še raje 5 predali. Rabimo namreč tri enake predalnike za cunjice naših otrok, na en predalnik mislimo namontirat tudi previjalno.

Če ima mogoče katera kakšno pametno idejo oz. je katera kje zasledila da jih imajo (po seveda eni normalni ceni), bi ji bila za to informacijo zelo hvaležna :bravo:.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Predalnik
21.2.2005 13:59:15   
Annny
A v Rutarju nimajo nič?
:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Predalnik
21.2.2005 14:09:18   
darjatimci
Kaj,pa Lesnina na Brdu?

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Predalnik
21.2.2005 14:20:08   
*maja
Ne trenutno nikjer ni takega navadnega na predale, povsod so samo tiste varinte na omarico. Polovica je omarica, druga polovica pa so manjši predali, to pa nam ne pride nič prav, ker imamo zadosti omar, samo predali nam manjkajo. :zmeden:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Predalnik
21.2.2005 14:22:11   
Annny
Potem pa kar Sadeko- kupiš klasično previjalno mizo na predale in zgornjo ploščo vzemeš stran. Mogoče pokliči v tovarno in vprašaj, če delajo tudi klasične predalnike! Pa ziher bo tako tudi najceneje:)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Predalnik
21.2.2005 14:28:07   
*maja
Anny kje pa je ta Sadeko (saj vem da je že bila debata, ampak vseeno), imajo mogoče kakšno internet stran in pa imaš mogoče njihovo tel. št.. :bravo:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Predalnik
21.2.2005 15:15:14   
polona2
Ikea ima take predalnike od 50 Eurov naprej, naš je stal 70 Eurov in smo nanj namontirali nastavek za previjalno, ko je ne bomo več potrebovali, ga bomo pa odstranili, meni se zdi brezveze kupovat previjalno za 50.000 sit, če hočeš imeti v stilu, moraš itak kompletno otroško sobo kupit, tak predalnik iz Ikee pa lahko prilagodiš obstoječemu pohištvu, saj se da fino prebarvat,
vem, da Graz ni blizu, ampak, če bi šla na kakšen nakupovalni izlet, saj veš, Ikea, H&M, Toysrus, nekako v tem vrstnem redu, bi se ti celo izplačalo, meni se je vedno, pameten nakup ti želim, lp!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Predalnik
21.2.2005 17:04:29   
Annny
Aha, potem so pa Ikeini predalniki še cenejši.
Sadeko je nekje pri Rimskih Toplicah- vtipkaj v iskalnik, tam boš našla tudi kontaktno številko (je žal nimam več, sem iskala). Lahko ti povem samo, da njihove previjalne komode (predalniki) stanejo 28-32.000 sit. So pa res kvalitetni...ampak, če kupiš 3, potem je to kar nekaj denarja:zmeden2:
Tako da..mogoče bo bolj sprejemljiv Polonin predlog:zmeden2:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Predalnik
21.2.2005 19:16:28   
*maja
Ja res ja če dam približno 30.000 SIT za enega, potem veš koliko me pridejo trije,celo premoženje :(.

Mogoče res ni slaba ideja, če se kar zapeljemo do Ikeie ;). Bomo videli...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Predalnik
22.2.2005 14:55:07   
rouzi
živjo. a v H.Normanu sta gledala? jaz ga imam iz tam, sicer sem ga kupil lani, pa se mi zdi da jih imjao še. ne spomnim se cene, samo ni bil drag.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?