|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.7.2009 22:07:06   
sezam
Odpiram novo temo, ker je prejšnja zaklenjena user posted image

in še povezavo na prejšnjo KLIK

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.7.2009 22:31:51   
thaiss
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 9:39:07   
K_a_t_i
Zakaj so jo pa zaklenil user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 10:16:19   
sezam

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Zakaj so jo pa zaklenil user posted image

Tud men nč jasno. Zgleda se je tista, ki jo je odprla izpisala iz RR (sedaj je odprta tema pod anonimno) in je zato zakljenjena user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 12:21:49   
tinaaja
jap, zgleda se je jasna izpisala user posted image
evo nas nazaj iz prvega dela dopusta, bilo super. zdaj cakamo, kdaj gremo na drug del - brina ima s5 laringitis- ma ne more bit res  user posted image Ampak ni virusni, ker nima ostalih znakov viroze, za alergisjega pa mi ni nic jasno, ker dobiva dnevno dozo claritina - torej kaksen user posted image laringitis ima ona? Mal sem presrana, da se ne poslabsa user posted image in mi ni glih za po hrvaskih ZD za hodit..

No dita pa je na sreco OK prenesla cepljenje - samo na dan cepljenja je bila ornk nerazpolozena, a proti brini nobene panike.

Slikice vsem so super user posted image

Ampak res tole vreme je pa ... nic cudnega, da so take bedne bolezni na sporedu. Vceraj cez 30, danes 17 user posted image

No brina se je ful navdusila nad prikolico za na kolo, tko da malo razmisljamo v tej smeri user posted image Ima se katera izkusnje s tem? Ana009 vem, da jih ima (hvala za pomoc user posted image ).. Matr mi je cudno uporabljat ta nick user posted image

Nic, otrok lacen, sibam


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 15:03:22   
sezam
Kati - user posted image user posted image nova slikca

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 20:22:32   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: sezam

Kati - user posted image user posted image nova slikca
Una prejšnja je bla senca brez Žiga user posted image .
Tinaaja, sem te pozabla vprašat - kako se je pa razpletlo uno k ma Brina pogosto jeziček ven?


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 20:43:21   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: sezam

Kati - user posted image user posted image nova slikca
Una prejšnja je bla senca brez Žiga user posted image .
Tinaaja, sem te pozabla vprašat - kako se je pa razpletlo uno k ma Brina pogosto jeziček ven?



brez veze ... cel pregled kr neki ... je mozno,da je  zarad zrelnice, ki je malo povecana .. ponovna kontrola jeseni.. me bolj kot to skrbijo tile ponavljajoci laringitisi.. user posted image gremo ziher kak dan kasnej zdaj na morje, da vidimo,kaj bo iz tega..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 21:43:34   
thaiss
Brina user posted image user posted image čimprej se pozdravi da greste uživat na morčija!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
18.7.2009 22:05:58   
Ana009
Ufff. sem pa mislila, da sem si samo jaz zaklenila temo.. sem napisala pol strani, pol pa pritisnila send, mi je javil napako, pol je bila pa zaklenjena..

no, sam, da lahk se kaj napisem user posted image kokr da tolikokrat pisem sem goruser posted image

V glavnem... no sam na hitro.... smo OK, Petru rastejo 4stirice, Liviiji pa petke. Bomo se nekaj casa imeli dva plenicarja, Livija ne kaze nobenih znakov, da bi nehala nosit plenice... Peter bo imel cez slab mesec RD in se ze veselim tega...
mal se spogledujemo, kam bi sli na dopust in nas vlece sever, ker na jugu smo ze bili user posted image
Peter ze skoraj hodi in na veliko osvaja vse mimoidoce, ki pridejo mim.. tako, da nam skoz govorijo, kako "freundlich junge" imamo user posted image

Barve- a vasi malcki ze znajo locit barve? Livija jih se ne. Za vse pravi, da je rumeno, ce pa ne to, pa roza. Pa glede na to, kako jo hecamo, imava obcutek, da ne vidi dobro... ali pa se ne razume in se tako fajn dela..


Pikca
- kam na sever Nemcije pa greste? Ce greste v hamburg ne smete zgresit planetarija/vivarija v ZOO ter eisenbahn muzej... super stvari !!!

Lepo se imejte.




(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 0:33:38   
Pikca
Ana009, gremo v Wilhelmshaven, to je mal naprej od Bremna, ob morju. Sva že bila z mojim tam pred leti, vseeno pa bom vesela še kakšnega namiga, kje bi bilo kaj zanimivega, predvsem za tamala dva. Ali pa na poti do tja, kje bi se spačalo naredit postanek.

Kaj Peter bo star že 1 leto - uf, to me je pa čist presenetilo, kok gre hitro čas!

barve - naš obvlada. Te dni je začel igrat Enko in mu gre prav dobro, al vrže gor pravo barvo, al pa pravo številkouser posted image

pleničke - tudi pri nas bodo zgleda še nekaj časa. Smo se sedaj spet nekaj trudili, ampak še ne gre.

user posted image user posted image user posted image za Brino!

in še novica; končno smo dobili odločbo in Jernej bo od septembra vrtičkaruser posted image

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 7:41:14   
A-N-J-A
Čaw bejbike!
Sam na hitrco vas pozdravim, sem pregledala vse slikice, ki so krasneuser posted image .
Jutri grem spet v službo in sem mal v depriuser posted image , no saj samo za 14 dni pol pa spet 1 teden fraj.
Poročilo z morja sledi, ko bo čas, Erna če te kaj posebnega zanima poklič.
Tinaaja midve se morva še vidt, predno greste, se nama prej ni zneslo, ne?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 8:56:26   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

Te dni je začel igrat Enko in mu gre prav dobro, al vrže gor pravo barvo, al pa pravo številkouser posted image


user posted image A že al kaj? JA bravo user posted image . Skrajni čas, da na svetlo potegnemo Črnega Petra user posted image . Pa super za vrtec!

BArve Žiga tudi že kar nekaj časa loči.

Šibam delat marelične knedle...

ps. Anja, kako te razumem user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 19.7.2009 8:57:09 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 10:33:28   
sezam

IZVIRNO SPOROČILO: Ana009
Barve- a vasi malcki ze znajo locit barve? Livija jih se ne. Za vse pravi, da je rumeno,


Tud pri nas je vse rumeno user posted image

Pikca - user posted image user posted image za vrtec

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 16:19:05   
tinaaja
No tko... imamo pa res "sreco"... B ima neko vmesno varianto med virusno in baketrijsko pljucnico user posted image
Ta pravo sreco pa smo imeli, da je bila na metelovi nasa pediatrinja, tako da je poznala B "zgodovino" user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 19:02:59   
thaiss
ojej tinaaja..pikepoke Brini

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 19:56:31   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

No tko... imamo pa res "sreco"... B ima neko vmesno varianto med virusno in baketrijsko pljucnico user posted image
Ta pravo sreco pa smo imeli, da je bila na metelovi nasa pediatrinja, tako da je poznala B "zgodovino" user posted image


A pol ne greste????
Madona kje pa je pljučnico fasalauser posted image user posted image user posted image ?

< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 19.7.2009 19:57:37 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 21:17:22   
Ana009
Pikca - user posted image za vrtec! in za Enko!

V tistem koncu Nemcije pa se nismo bili. nas vedno privlaci kaksen botanicen vrt ali pa kaksna stvar vv stilu ZOO (recimo Wildpark z dvijimi/gozdnimi zivalmi), ampak zal ne vem, kje bi bilo blizu W. Sigurno bodo tam vedeli, ko boste prisli. drugace mi je pa ostala neizpolnjena zelja it na Helgoland (ladja odpotuje ravno iz W.) tako, da jaz bi navijala za helgoland.
Helgoland: http://www.helgoland.de/

Gor smo pa mi potovali z avtovlakom (gre iz Beljaka in vozi v Frankfurt ali pa Hamburg), zvecer natovoris avto, gres spat v vlak in se priblizno ob 14h izkrcas v Hamburgu (ali pa cca 6h v Frankfurtu).. za L. je bilo fajn, da se vozila pripeta dolgo voznjo, pa nama je bilo mal lazje., pa se avto smo mal prisparal. ker je 1600 km do Hamburga iz SLO, bi pa itak mogli nekje prespat... Res pa je, da je ful zaseden in ni nujno, da dobis karte... stane pa cca 300 EUR...

Tinaaja - vi pa res nimate srece z zdravjem!!! Pikapoke k vam!! pa upam, da kaj od dopusta ostane!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
19.7.2009 22:47:08   
sezam
tinajaauser posted image user posted image user posted image user posted image za B, pa upam da se čimprej pozdravi

Drugače smo pa danes preživeli lepo nedeljo - smo imeli tetino 60. letnico in je bila na kupu vsa moja žlahta (tete, strici, bratranci in sestrične z otroci - baje je nas 87, sam niso vsi prišli - dopusti in nekaj jih je v Kanadi in ZDA) Jih je blo ful dobr videt, ker se ne vidimo velikokrat, pa še luštno vzdušje .... nad pričakovanji :))



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.7.2009 9:30:16   
Encijan
O, a tukaj ste? Jaz pa sem bila prepričana, da je še vedno Drajin post zadnji in da ste vse na dopustu.user posted image Napisati pa nisem poskusila nič.

O, Tinaaja, boga Brina. Upam, da se ne zakomplicira. A ste potem na antibiotiku? Pa koš user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.7.2009 11:38:41   
tinaaja
Hvala vsem za pikepoke user posted image
No tko.. Ja encijan, Brina je na sumamedu. vceraj je zgledalo kar slabo, ne vem, ce je naredila 20 korakov v celem dnevu, bila je cist boga, konstanten drazec kaselj, vrocino smo moral zbijat na 5 ur.. Sele danes zjutraj ima samo 37,5 in smo tako od 3 ponoci brez paracetamola user posted image  Tudi kaselj se je malo umiril. In razpolozenje popravilo user posted image  Jutri naj ne bi smela imeti vec vrocine, itak imamo kontrolo.
Zal pa zgleda ta teden ne bo kaj od morja.. Zanimivo je, da je P najprej rekla, da kao ni ovire, da gremo na morje, samo da se ne sme podhladit v morju, naslednji dan pa mi pravi, da imamo hudo bolno puncko doma. user posted image  Tko da kr neki.. Valda bi moj ful sel na morje, ampak ne vem, ce je pametno glede na pljucnico. No itak vec jutri zvem na kontroli.
Sranje je, da smo morali zdaj tudi celjenje prestavit user posted image user posted image user posted image  In ga imamo septembra, ko bo ze v vrtcu. Upam, da bo zdrazala 14 dni v vrtcu brez bolezni.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.7.2009 12:26:15   
erna14
tinaaja-user posted image user posted image user posted image  za brino,upam da bo kmalu zopet stara navihanka

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.7.2009 21:58:24   
A-N-J-A
tinaaja- koš zdravja za Brinouser posted image user posted image user posted image user posted image

erna- a že kaj odštevašuser posted image ????

Jaz pa prodajam Borove Tevice št.27, 5 X nošene, če katero zanima
user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
23.7.2009 20:33:41   
tinaaja
Tko, brina je boljs, danes ze cel user posted image ek..
A katera uporablja racunalniske igrice za svojega otrocka?
Sem nasla tole: http://www.lek.si/otroci/ in
tole http://www.uptoten.com/

Nisem se nic sprobala. Ampak se mi zdijo zanimive za malo popestritve. Pa se kaj se lahk naucijo. Morda probam zdaj, k imamo glih cajt doma user posted image

Aja, smo bili na zbilju in je superca - ce katera rabi idejo. In lokacek in igrisce za otroke. Zal tega zadnjega nismo sprobali, ker je B se kar ornk fizicno utrujena.

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 23.7.2009 20:37:01 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
24.7.2009 7:52:04   
Encijan
Tinaaja, super, da je Brina boljše! Igric pri nas še ne igramo (ampak hvala za link, bo še prav prišlo), jo probamo zaenkrat še bolj stran od TV in računalnika držat oz. pogledamo le kake slikce ali pa risanko, pa še to bolj na redke cajte. Pri nas so zdaj spet IN lego kocke, pa sestavljenke, zunaj pa tovornjak in traktor (drugač mamo punčko, da ne bo pomoteuser posted image ). Imamo eno tako giant sestavljenko z dinozavri in ji je prav zanimivo, sicer je sama še ne zna sestavit, ampak z največjim veseljem potem dinozavre in ostale živali vstavlja. Pa albume s slikami rada gleda, svoje, pa tudi najine, ko je še ni bilo, sploh poročnega.

Anja, koliko pa je tvoj Bor že velik? 27! Mi imamo šele 24, pa se mi zdi, da ima punca ful velike nogice.

Pa še ena novička, predvidoma od januarja 2010 tudi Špela ne bo več edinka, vsaj zdaj kaže tako, čeprav se je začelo bolj negotovo.  (http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=4356619). A je še kaka nova nosečka pri marčevkah, jaz bolj slabo spremljam zadeve, pa tudi našo detektivko malo pogrešam user posted image ...

Uživajte v poletju, dokler traja.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?