|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prihod Aljane na svet
10.8.2005 23:38:34   
Žani
Lep pozdrav vsem :nosecka: in mamicam! :rozica:
Včeraj sva z malo Aljano prišli domov:sloncek: in ker je za mano tako lepa porodna izkušnja, vam jo bom opisala.
3 dni pred PDP-jem se mi je začel luščiti čepek in pojavilo se je rahlo tiščanje v križu. No, naslednje jutro ob pol štirih me zbudijo rahli popadki na pol ure, pa na 15 minut, pa na 8 minut, pa na 17 minut...pol pa kar nekaj časa nič. Ob 10h sem imela pregled pri ginekologu. CTG ni pokazal nič posebnega, ginekologinja me je odpravila v dveh minutah. Doma so popadki bili, pa jih spet ni bilo...Je bilo že kar mal hecno, ker nisem vedela, al bomo šli rodit ali ne. Ob 15h sva šla z :love: k moji mami na kosilo in ob 15.30 so se med kosilom spet začeli popadki. Pa sem rekla, da itak bodo spet neredni in da se bodo kmalu nehali. No, pa so začeli kar lepo pojavljati v določenem intervalu na 10 minut. Sprva je cela družina "z mano dihala" za mizo v kuhinji, potem pa je moški del počasi zapustil "prizorišče".:)- Verjetno jim je postalo dolgočasno.;) Tako sva z mami sedeli v kuhinji, se pogovarjali, smejali in predihavali popadke vse do 21h zvečer, ko so bili popadki na 4-5 minut.:love: je bil že ves živčen, da bova prišla prepozno v porodnišnico. Od mami sva šla še k nama domov, da sem se stuširala in vzela torbo. Ob 21.45 sva bila v porodnišnici. Popadki so bili na tri minute. V porodnišnici so me priključili na CTG in pogledali kolk sem odprta. In zdravnik pravi:"O, vi ste bila pa že zelo pridna, ste 7-8cm odprta". Sem bila tako vesela!:sloncek: Odpeljali so me v porodno (za klistir ni bilo časa),babica mi je predrla mehur in takrat so se začeli tisti mal hujši popadki. Me je tok dol tiščal, da sem hotla že kar pritiskat. Pa je rekla babica še dva popadka na boku, pol pa bomo. In res, v tistem pride že zdravnik, babica je že vse pripravila in začelo se je pritiskanje. Trije popadki in ob 23.00 je bil otroček zunaj. In največje in najlepše presenečenje...bila je punčka. :sloncek: :love: si je tako neizmerno želel punčko, poleg tega pa je to prva :roza: v njegovi družini (mož ima namreč dva brata in pet nečakov). Oba sva bila ob pogledu na malo Aljano tako ganjena...solze sreče so kar tekle... Porod je bil za mano(v porodni sem bila le 40 minut), niso me prerezali, niti se nisem raztrgala, tako da s sedenjem nisem imela nobenih težav.
Mala Aljana je zelo pridna punčka-papa,lula, kaka in spi. Dojenje nama gre za enkrat zelo dobro.:bravo: Včeraj smo bili že na kratkem sprehodu... Tako nam je lepo in tako se imamo radi, da kar ne morem verjeti, da se to dogaja meni.9nebesa
Naj povem še to, da sem bila pred porodom odločena za EA, pa ni bilo potem ne časa ne potrebe. Mogoče je k lahkemu porodu pripomoglo tudi pitje čaja iz malinovih listov.;)
Tako, drage moje, smo tole nepozabno izkušnjo preživeli mi. Vsem :nosecka: želim čim lažji in čim krajši porod.:miska::miska::miska: Držim pestke za vse vas!:rozica:
mamica Žani

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 6:05:42   
Lunca1
Čestitke.:rozica:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 7:25:25   
AKŠ
full lepo....

čestitke mali družinici.....:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 7:30:04   
amy26
ČESTITKE OBEMA :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 7:42:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žani)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 7:59:18   
Teya
čestitke! :bravo::sloncek::bravo::sloncek: ...in da bi še naprej bilo vse tako lepo! :bravo:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 8:39:49   
hugolina
Čestitke tudi iz moje strani in veliko, veliko cartanja!!!
:rozica::rozica:
:bravo::bravo:
:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 8:39:56   
simonas
:bravo::duda::bravo::duda::bravo:

Simona

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 9:18:02   
Meceno
Zelo, zelo pridna mami :bravo: in čestitke za malo Aljano oz mlado družinico :bravo:

Lp Meceno & Tara 9nebesa

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 9:28:29   
Timotej
Čestitke, ful ful fulk lepo in ganljivo. Bi imela zdele še takoj eno dojenčcio ali dojenčka.

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 9:51:32   
tina104
Kako lepo!!
Čestitam!!:bravo::bravo::bravo:

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 12:11:41   
lucy32
Iskrene čestitke:sloncek::sloncek::sloncek:

Za tako lep porod ti lahko samo :bravo::bravo::bravo:

Moja izkupnja je dosti bolj boleča ampak samo tisti trenutek, danes je že vse pozabljeno. Napišem ko pride moj:love: iz trgovine.

Lucy

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 14:29:05   
Anonimen
:rozica::rozica::rozica:Čestitam!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Žani)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 16:37:54   
alijana
Č:rozica:e:rozica:s:rozica:t:rozica:i:rozica:t:rozica:a:rozica:m!!

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 16:58:08   
miševi
Čestitam za tako lepo izkušnjo in nadvse pridno dojenčico:bravo::bravo::bravo:.

:rozica::rozica::rozica:
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Prihod Aljane na svet
11.8.2005 20:30:01   
popek24
čestitamo tudi mi, res lepo :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?