|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim pomagajte
18.4.2005 13:03:31   
nelči
Vem, da se je o tem govorilo že 100 krat, ampak vseeno, mene zanima glede odtekanja plodovnice. Že kar nekaj dni imam spodnje hlačke kar precej vlažne in ne vem ali se tako potim ali kaj .... Ali ima katera izkušnje s tem? Kaj pa tisti vložki za ugotavljanje odtekanja plodovnice, ki se kupijo v lekarni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prosim pomagajte
18.4.2005 13:23:13   
mammy26
Vložki ki naj bi ti pokazali ali je plodovnica ali urin so prvič dragi, in drugič nič kaj kakovostni.

Če te je strah je bolj prepričljivo, da se odpraviš v porodnišnico, kjer imajo najboljše teste za to zadevo. Ali pa k svojemu ginekologu.

Tudi jaz imam s tem problem, a je to bolj zato ker imam slabe mišice, pa še tretja nosečnost je to.

Lp, :nosecka:mammy26 33t 5/7

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prosim pomagajte
18.4.2005 13:30:13   
nelči
In kako poteka takšen test v bolnici, če slučajno veš?

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prosim pomagajte
18.4.2005 13:31:18   
fricka
Tudi jaz imam skoz vlažne hlačke. Prepričana sem, da se zelo potim, saj mi je skoz vroče.

Če dvomiš, se napoti v porodnišnico.

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prosim pomagajte
18.4.2005 13:41:38   
nelči
Ja, saj meni je tudi vedno vroče, dosti bolj kot pred nosečnostjo.
Fricka pa ti se boš odločila za test?

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prosim pomagajte
18.4.2005 14:15:43   
Gina
Meni se je to tudi dogajalo, pa ni bila plodovnica. Ko mi je pa le ta res začela počasi odtekat, je pa to izgledalo tako, da je kar naenkrat, ko sem se kaj premaknila ali npr. vstala, malo pljusknilo ven. Vložek je bil poln, čez pa ni šlo. Če sem bila brez vložka, so bile in spodnje hlače in pižama (bilo je ponoči) popolnoma mokri, pa še postelja malo zraven. Ni pa bilo toliko, kot če ti komplet odteče. Potem je bil 15 minut, pol ure mir, pa spet. Vedno je bilo povezano z mojim premikanjem, oz. najbolj z uporabo trebušnih mišic, saj v bistvu je logično, ko se je stisnil trebuh, je malo ven izteklo. To je trajalo celo noč. So rekli v porodnišnici, naj še ne hodim, oz. naj pridem kar zjutraj. Pa še potem, ko sem rojevala, je plodovnica skozi po malem ven curljala, tako da.... taki so bili moji znaki odtekanja.

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prosim pomagajte
18.4.2005 14:27:03   
nelči
Gina hvala za pojasnila, sem se kar potolažila.

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?