|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi koraki v nosečnosti!
2.4.2012 21:00:36   
ALEXMA
Pozdravljeni!
Saj vem da je o tem že ogromno napisanega, pa vendar bi izkoristila priložnost in postavila nekaj vprašanj!
Pred nekaj dnevi mi je nosečniški test pokazal user posted image in verjetno nima smisla tega ponavljat......
Skratka ker je to prvič zame me zanima nekaj stvari, pregled imam čez 15 dni, bi pa tudi za teh 15 dni rada vedela kaj se je dobro izogibat oziroma na kaj moram paziti, predvsem glede prehrane! Kako je kaj z kavo, brala sem da se jo odsvetuje! Kakšno mleko svetujete naj pijem, domače oziroma tisto iz mlekomata ali bolje navadno mleko iz trgovine? Kaj pa glede folne kisline, ali naj s tem pričnem kar sedaj, oziroma ali je ta res tako priporočljiva, da se jo jemlje kot dodatek v obliki tablet!
Hvala za vaše nasvete!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi koraki v nosečnosti!
3.4.2012 9:07:21   
limonca*
Folno kislino obvezno. Ostalo pa po pameti. Kavo 1-2 na dan, ne več.. Izogibaj se surovem mesu, surovem jajcem... itak ti bo telo povedalo, če ti kaj ne bo pasalo.

(odgovor članu ALEXMA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi koraki v nosečnosti!
3.4.2012 9:45:59   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: ALEXMA

Pozdravljeni!
Saj vem da je o tem že ogromno napisanega, pa vendar bi izkoristila priložnost in postavila nekaj vprašanj!
Pred nekaj dnevi mi je nosečniški test pokazal user posted image in verjetno nima smisla tega ponavljat......
Skratka ker je to prvič zame me zanima nekaj stvari, pregled imam čez 15 dni, bi pa tudi za teh 15 dni rada vedela kaj se je dobro izogibat oziroma na kaj moram paziti, predvsem glede prehrane! Kako je kaj z kavo, brala sem da se jo odsvetuje! Kakšno mleko svetujete naj pijem, domače oziroma tisto iz mlekomata ali bolje navadno mleko iz trgovine? Kaj pa glede folne kisline, ali naj s tem pričnem kar sedaj, oziroma ali je ta res tako priporočljiva, da se jo jemlje kot dodatek v obliki tablet!
Hvala za vaše nasvete!


Vse v zvezi s prehrano med nosečnostjo lahko vprašaš svetovalko za zdravo prehrano Mojco Kurent. Hitro odgovori, najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mojca-kurent_50

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu ALEXMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi koraki v nosečnosti!
3.4.2012 10:53:22   
Sonček in poletje
Folna kislina obvezno, se strinjam. Glede ostalega pa čim manj kompliciraj, pojej dosti sadja in zelenjave ter se gibaj na svežem zraku.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?