|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 8:23:10   
LANLAN
Če ga katera ima,bi ga še 1x kupila?
Imamo buzza,pa nisem ravno zadovoljna,verjetno bom menjala ta freestyla...
Prosim za mnenja za lažjo odločitev,hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 8:27:20   
lojzika
Osebno mi ga nimamo, poznam pa dosti kolegic ki ga full hvalijo. Mi ga nimamo ker imamo premali avto. Kljub temu da se zloži je še vseeno velik. Drugače pa je za peljati super.


(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 8:34:15   
A-N-J-A
Mene pri njem moti edino velikost zloženega vozička,Moraš met mal večji prtljažnik,če hočeš še kaj druzga not spravtuser posted image .
Drugo je vse en sam plususer posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 8:54:51   
Strawberrie Cherrie
Mene ne moti velikost zloženega vozička -> sva ga spravila tudi v manjše avtomobile, brez problema, v Clio gre, v c3 tut, v corso pa ravno za milimeter user posted image user posted image , ampak glavno je, da gre.
Jaz bi izpostavila samo to, da je težek 14kg. Vodljiv je super, jaz lahko grem tudi tekat z njim, z rolarji je fajn, gre po vseh koreninah in po travi ga voziš kot za šalo.
Mi2 sva ga vzela za to, ker res potrebujeva športni voziček z vrtljivim sp.kolesom, ker tudi živimo na takih terenih. Pa glede na to, da je športni voziček, izgleda prav luštkano. pa še to mi je zelo pomembno, da ima trdo sedalo in naslon, kar je pomembno za otrokov razvoj, ne pa da je blago samo nekak vpeto, kot pri Jane vozičkih.
Aja, glede zlaganja - sprednje kolo z lahkoto odstraniš in potem gre res 'kamot' not.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 9:27:28   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Mene ne moti velikost zloženega vozička -> sva ga spravila tudi v manjše avtomobile, brez problema, v Clio gre, v c3 tut, v corso pa ravno za milimeter user posted image user posted image , ampak glavno je, da gre.
Jaz bi izpostavila samo to, da je težek 14kg. Vodljiv je super, jaz lahko grem tudi tekat z njim, z rolarji je fajn, gre po vseh koreninah in po travi ga voziš kot za šalo.
Mi2 sva ga vzela za to, ker res potrebujeva športni voziček z vrtljivim sp.kolesom, ker tudi živimo na takih terenih. Pa glede na to, da je športni voziček, izgleda prav luštkano. pa še to mi je zelo pomembno, da ima trdo sedalo in naslon, kar je pomembno za otrokov razvoj, ne pa da je blago samo nekak vpeto, kot pri Jane vozičkih.
Aja, glede zlaganja - sprednje kolo z lahkoto odstraniš in potem gre res 'kamot' not.



Moje mnenje o tem vozočku je popolnoma enako. Jaz ga priporočam. Tudi avta nimamo ful velikega pa smo brez problema spravili v prljažnik voziček, otroško kolo s pomožnimi koleščki, pa še kako torbo - kolesa se snamejo 1-2-3 pa gre. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 9:32:49   
glen
Mi smo ga imeli,samo ne comforta(kolo vrtljivo 360)ampak tistega kateremu se kolo samo nagiba in sem bla res ful zadovoljna z njim.
Pred njim sem imela pp p3 in morem rečt da mi je bil quinny dosti boljši.
Tako da pri meni sami +.
Pa še v prtljažnik puntota sem ga brez problemov dala,le poličko sem morala umaknit.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 9:35:24   
glen
Zakaj pa z buzzom nisi zadovoljna?
Jaz sem zdaj v drugouser posted image pa glih buzza gledam

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 9:40:52   
Češnca
Mi smo super zadovoljni! Obrnjen je lahko v obe smeri in se ga skoraj čisto poleže (športni del), je lahko vodljiv (z eno roko), mi smo ga komot spravli v punta, v xsari picasso ga pa sploh ne zlagamo, samo ta zadnji kolesi snamemo! V glavnem, ga ne dam!!!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 9:55:58   
Naja31
Zakaj pa z buzzom nisi zadovoljna?
Jaz sem zdaj v drugo pa glih buzza gledam


To tudi mene zanima. Jaz sem se full zapalila za buzza.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:08:40   
glen
Naja jaz tudi?
V kateri barvi pa ga gledap?Meni je lušten ta črn al pa moder(turkizno).
Nekako me je navdušil ko mi ga je zelo prijazna prodajalka v arielu v btcju razkazala od a do ž.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:10:17   
pravljica
ne vem, katerega misliš...comforta ali "navadnega" freestyla? kakorkoli, razlika med tem in buzzom je sigurno velika...3xl je le "voziček" kot se reče user posted image  smo imeli comforta in ga ne bi menjala za noben denar, nisem zasledila niti 1 pomanjkljivosti (velikost in teža nas nista motili, če bi ga vlačila v kakšno nadstropje bloka in v kak mali avto, bi verjetno drugače govorila, tako pa nismo imeli teh problemov)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
v Clio gre,


V clia sigurno ne gre, razen ko aš zadnja kolesa dol. Če trdiš, da si ga spravila brez, da si dala kolesa dol, ti ne verjamem. Midva sva prej imela Traxxa marlina 3 in je blo tudi treba dat kolesa dol, freestylea sva pa tudi poskusila dati notri, pa nikakor ni šel. Razen brez koles, kar pa je zamudno.

Sva se pa, ko sva menjala voziček odločela med freestyleom in Janéjem Slalom pro in izbrala slednjega. Razlogi - občutno je lažji, manjši, ko se zloži in ful lepši. user posted image  Pri freestyleu mi je fajn edino to, da lahko sedež obračaš v obe smeri.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:25:15   
Inigo
tudi mi bomo imeli buzza. ostali quinnyi so malo veliki. razen zapp, ki pa mi kolesa niso všeč. je pa res da se zloži na tako malo ,da bi ga lahko dal skoraj v žep user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:56:10   
pravljica
indigo, zappa ne moreš metat v isti koš s 3xl in buzzom...prvi je za kasnejše obdobje malčka, po 1 letu nekje najbolj idealno po moje...slednja dva pa sta od rojstva dalje user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 10:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

Če ga katera ima,bi ga še 1x kupila?

Ja, bi.
Edini minus je, da se ne zloži na glih majhno, torej rabiš velik prtljažnik, pa da pač ni lahek, kar pa ima tudi za moje pojme svoje prednosti pri stabilnosti. Skratka, minus ni tak, da bi me prepričal proti nakupu. Prednosti so pa itak ostale razložile. Meni je ta voziček zakon. Aja, pa meni se ne zdi zamudno koles dol dajati, če je to potrebno (je hothien napisala, da ji je zamudno), ker to narediš s enim pritiskom na gumb za vsako kolo.

(odgovor članu LANLAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 11:01:14   
glen
hothien.
Jaz sem imela freestyla navadnega (ne comforta) in sem ga dala brez problemov v prtljažnik starega puntota,brez kul dol dajat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 11:04:32   
glen
Meni je tudi quinny formula ful huda samo se spomnem da takrat ko smo kupovali freestyla je bila naš cca.100.000 sit, formula pa cca.170.000 sit.cena pa tudi razlog da smo se odločli za freestyla in ne formulo

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 13:35:40   
LANLAN
IMAM BUZZA IN GA PRODAJAM SKUPAJ Z KOŠARO ZA NOVOROJENČKE ZA 340EUR..(več v bolhi)
sej je fajn za vidit,takoj sem se zaljubila vanj,luštno se zloži ampak mene FULuser posted image moti to,da nima naklonov ,tako da otroček ne more noter lepo zaspati,kar takrat,ko sem ga kupovala niti nisem tuhtala-zdaj pa se praskam po glavi zaradi tega..
hvala vsem za +in-user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 13:40:07   
LANLAN





Objave: 151

Član od: 11.9.2007
Status: prisoten Meni je tudi quinny formula ful huda samo se spomnem da takrat ko smo kupovali freestyla je bila naš cca.100.000 sit, formula pa cca.170.000 sit.cena pa tudi razlog da smo se odločli za freestyla in ne formulo
a tega še prodajajo-jaz ga nikjer ne zasledimuser posted image user posted image
še 1vprašanje-ali se zloži celega ali moraš dat ta sedeči del dol?a veste kaj mislim?

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 13:47:46   
gerilum
Ja ta športni del je treba prej dol dati, potem ga zložiš... Mene pa zanima če vam ni za 1 letne in več otroke preozek športni del ko so v zimsko opravi? Meni se zdi zelo ozek...

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 18:30:39   
brina2006
Samo za informacijo QUINNY 3XL FREESTYLE ne delajo več ga je zamenjela  Maxi.cosi Mura 3/4.
Jaz sem ga prejšnji teden komaj še dobila(modra barva-samo še 4 v Baby centrih), tako da bi se na tvojem mestu čimprej odločila.
Sicer sem ga jaz kupila zato ker je tako vsestranski predvsem pa če ne živiš v mestu ,voziček za take in drugačne poti (sama jama)user posted image , pa dober nakup!

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
9.11.2007 18:47:50   
gerilum
Meni pa se zdi ta Mura boljši... user posted image

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
10.11.2007 9:56:34   
sončnica27
Pozdravljene!

Mene pa zanima kolikšna je razlika v širini sedeža pri freestylu in speedyu? A je res freestyle ožji in ne pride v poštev pri večjem otroku? Odločam se za nakup enega izmed teh dveh, zaradi možnosti nastavitve v obe smeri mi je ljubši ta prvi, vendar pa moram gledati tudi na to, da ga bomo lahko čim dlje uporabljali. Speedya sem že videla v živo, freestyla pa ne, zato me to fuulll zanima, glede na to da gre iz prodaje, pa da bi ga bilo dobro nabavit, če se odločim za njega!

Lep vikend

Sončnica27

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
10.11.2007 17:20:40   
Sunny Morning
sončnica27 jaz sem se tudi odločala med Freestylom in Speedijem. Ves čas je bil Speedi v prednosti, potem sva šla pa z user posted image v BC in se mu je Speedi kar na enkrat full zameril. Moram priznat, da je tudi meni kar naenkrat zgledal full grd in sva se kar odločila, da bova vzela Freestyla. Ga bom kar naročila pri Sončku. Je pa Freestyle res ožji, vendar mislim, da večjega otroka ne bom več vozila v tem vozičku. Jaz mislim tam nekje okrog 1 leta kupit kakšno marelo, ker bo takrat otroku bolj zanimivo okrog samemu racat kot pa, da ga bom vozila v vozičku.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
10.11.2007 17:22:21   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: gerilum
Meni pa se zdi ta Mura boljši... user posted image

Mene pa spet moti to, da je športni del fiksen. Kako daš otroka, če ti med sprehodom zaspi. Saj se revež ves uvije.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?