|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 9:02:12   
kimi79
No,da vam na hitro opišem svojo porodno zgodbo!Vse se je začelo na soboto,4.2.,ob 22h,popadki so si sledili na 15 min tako je bilo,do3h zjutraj,pol pa sem rekla to je pa že hudo,se vstanem,grem stuširat,svojega zbudim no pol so pa popadki minili.pa sma še počakala,do 5h,in se nato odpravila vbolnico.Tam so me sprejeli,priklopili na CTG,popadkov pa še kr nič,nato pride zdravnik,pogleda,če sem kej odprta,vpraša če so že bili popadki,rečem da so bili,pa so minili.Pove mi,da sem za tri prste odprtauser posted image user posted image ,in me vpraša če birada rodila,jaz pa ja če so popadki!In mi že kar takoj prepikne mehur,da voda malo odteče.No nato me že kar tam babica obrije,no pol sem se komi vstala,ker sem bla na hrbtu,pa mi je kisika primankoval,tak da sem skor skupi padla,babica je odprla okno,da sem se nadihala svežega zraka.No,sledil je kristir,pol ure na stranišču,tuširanje,in vporodno sobo.Baje kristir pospeši popadke,tak da me je spet začel grabit,od 6h pa do 7h semimela svoje popadke,in jih lepo predihovala,natopa pride babica in mi da umetne,no pol se je pa začelo,še dobro,da sem imela tako super babico,user posted image user posted image da me je masirala privsakem popadku,ko pa so bili že ornk močni mi je da la nekaj proti bolečinam,hvala bogu.user posted image Ko so bili popadki že na minuto,sem začutila potisne popadke,pol je pa šlo zares,dali so me vsedeč položaj,in smo pritiskali,in pritiskali,pa ni šlo,zdravnica je morala prerezat presredek,ker pa je to pritiskanje dolgo trajalo,in se je punčka že zelo namatrala,sem morala par popadkov predihat,in nič pritiskat,no pol je bilo pa že tako daleč da smo lahko ornk pritisnal,in glavica je bila zunaj,še en popadek in potisk,in rodila seje naša princeska,teška 3320g,velika 48cm,z imenom TJAŠA .Mamice pogim velja ,isplača se ,ČAO morem it lakota kliče

_____________________________

najina Tjaša je prijokala na svet 5.2.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 9:14:27   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE ZA MALO PRINCESKOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimi79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 9:21:35   
chips
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Č E S T I T K E user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image za mamico
user posted image za atija
user posted image za brateca




_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 10:31:36   
ursi
user posted image user posted image user posted image  čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 11:12:53   
marty5
čestitke kimi še enkrat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu kimi79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 11:14:49   
Kami
Čestitke mamici, očku in mali Tjaši!user posted image user posted image user posted image

Se beremo na sosednjem forumu!user posted image

(odgovor članu kimi79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 13:12:37   
lelaval
user posted image user posted image  ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimi79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 16:05:56   
Eviii
še enkrat čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 17:52:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image čestitke še enkrat...user posted image

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
13.2.2006 23:02:44   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
14.2.2006 6:49:55   
amy26
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
18.2.2006 15:17:01   
aljča
user posted image Čestitkeuser posted image .

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu kimi79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RE:Porodna zgodba,kimi79
18.2.2006 22:27:48   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?