|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 5:46:21   
Anonimen
pa sem aberveznik. Imamo zabavo z bivšo službo, z radijci, najprej koncert Big foot mama, potem pa party. Naj bi bile kavbojke. Zdaj pa vprašanja: kakšne kavbojke so in: temne, svetle, razne bleščice odpadejo, široke, ozke... user posted image  kje se jih dobi? kaj gor? Kakšno bluzo oz. srajčko, kakšne barve, kroj? Kaj čez srajco? Morda kak nakit? Čevlji? Z bolj nizko peto, sicer bom višja od mojega, no ja, pa četudi. Škornji, gležnarji, kaj drugega? Kje kupiti? Frizura? Polizano, kaj dugega? Imam vse enako dolge, ravne lase, do malo pod ušesi. Kakšna španga? Pojma nimam. Se da kateri kakšno sliko nalimat  ali povedat, kje naj dobim kaj primernega? Barve? Make-up? Plis, rabim pa vse to do jutri zvečer.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 6:17:07   
Boni3
Čisto odvisno,kaj ti je všeč in kakšno postavo imaš. Kavbojke so moderne na korenčka,ampak če nisi zares manekenskih mer (beri zelo presuha) ni nujno,da bo dobro izgledalo. Janička je prilepila zadnjič eno fino stran od promoda,kjer imajo cotke prikazane tako,da ti piše s čim vse bi lahko določen kos skupaj nosila,ter še par idej. Jest sem našla ene par lušnih kombinacij. Hvala Janička.
Sicer pa ja gležnarji so in,pa uni brezrokavniki,pod prsmi malo nabrani,al pa kakšna dobra tunika bi bila za zabavo tudi kul. Mogoče s svetleča....Vglavnem,obleči se tako,da boš sama s sabo zadovoljna,pa tudi če ne bo po zadnji modi. Pa dobo žurajta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 6:53:00   
srki
Če imaš visoke škornje, bi si oblekla kavbojke na korenčka, tle ni važno, da si glih manekenske postave. Gor kakšen polovarček na v izrez, pod njim pa belo srajco. Okoli vratu bi si dala kakšno lepo ogrlico-kič, ki bi se podala k polovarju. Za frizuro nimam pojma, rajši bi bilj razmršeno kot  polizano, make up pa npr. malo pudra-jaz si ga itak vedno dam, maskara pa kak glos. Ne vem, jaz ravno nisem neki modni poznavalec, sem bl abrveznik, ki se ne zna lepo uštimat. Upam pa, da se boš ti lapo, da se boš fajn počutila in uživalauser posted image .

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:02:20   
Anonimen
Ti bom sliko nalimala čez kakšno uro, dve.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:03:27   
srki
No, saj sem mislila napisat, da ti bo nivess sigurno s čim dobrim postregla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:08:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ti bom sliko nalimala čez kakšno uro, dve.


No, le daj, čakam.

ja, saj sem potem razmišljala tudi o puliju recimo, kavbojke pa puli, pa kakšna kiči kiči verižica...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:27:16   
muki1
Albina, v tej zeleni oblekci ki jo imaš na avatarju ne moreš zgrešiti. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:36:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če imaš visoke škornje, bi si oblekla kavbojke na korenčka, tle ni važno, da si glih manekenske postave.


user posted image

ojoj, glih za take kavbojke rabiš super postavo.....brez širokih bokov, dovolj dolge noge, malo rit....sicer zgledaš user posted image
zdaj ko je taka moda, se  resnično večkrat vprašam ali so ljudje tako zelo malo samokritični ali pa nimajo doma nobenega špeglauser posted image

mislim, da pa naši jani73 take odličn pašejo user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:41:54   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če imaš visoke škornje, bi si oblekla kavbojke na korenčka, tle ni važno, da si glih manekenske postave.


user posted image

ojoj, glih za take kavbojke rabiš super postavo.....brez širokih bokov, dovolj dolge noge, malo rit....sicer zgledaš user posted image
zdaj ko je taka moda, se  resnično večkrat vprašam ali so ljudje tako zelo malo samokritični ali pa nimajo doma nobenega špeglauser posted image

mislim, da pa naši jani73 take odličn pašejo user posted image user posted image


Lej, rija, meni osebno take hlače na korenčka sploh ne potegnejo, ravno zato, ker sebe v njih ne vidim, pa nisem debela, manekenske postave pa tudi ne. Samo, če imaš zatlačene v škornjih, potem verjetnno tako čudno ne izpade, ali pač? Saj nad kolenom zgledajo isto, kot npr. navadne škornje.

Drugače pa, sem zelo samokritična, pa ja, tudi dovolj špeglov imamo doma, pa tudi v službi.

Pa upam, da si ti špica v takik hlačahuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:50:46   
malecka
zdaj ko je taka moda, se resnično večkrat vprašam ali so ljudje tako zelo malo samokritični ali pa nimajo doma nobenega špegla


To se tud jaz sprašujem user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:59:11   
Anonimen
Pa dobro, nehajte se zdaj pričkat, kaj kateri paše in katera je samokritična in katera ne. Jaz zase vem, da sem, prosila pa sem, da mi malo pomagate z nasveti, kaj skombinirat skupaj. Če nimate pametnih predlogov, ni treba srat po temi. Hvala.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 7:59:19   
Marogica
Obleči kavbojke-barva je nepomembna, in kakšno bolj "svečano" majčko, bluzo(vendar ne preveč svečano, toliko, da še paše na kavbojke). Pa malo bleščic v lase. AMpak res malo. Deluje praznično. Čevlji? Odvisno od kroja hlač.
V glavnem, jaz se ne bi preveč v "toaleto" vrgla, jaz bi jo samo "nakazala", kajti za na koncert se mi ne zdi ravno primerna.

Pulija v nobenem primeru ne obleči, če greš na koncert, kjer bo vroče. Razen če je puli brez rokavov.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:16:31   
muki1
No, če pa nočeš zelene oblekce user posted image , pa bi lahko kakšno črno - belo kombinacijo.
Bela srajca, čez pa črn brezrokavnik, zdaj je takih na tone v trgovinah. Lahko tudi kakšen z bleščicami.
Spodaj pa kavbojke in škornje. Meni je to mega. Postavo pa maš tudi dobro.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:19:29   
Tiamo
http://beauty.ivillage.com/fashion/myvirtualmodel/0,,bvsvh8hk,00.html



< Sporočilo je popravil Tiamo -- 6.12.2007 8:20:25 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:35:50   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pa dobro, nehajte se zdaj pričkat, kaj kateri paše in katera je samokritična in katera ne. Jaz zase vem, da sem, prosila pa sem, da mi malo pomagate z nasveti, kaj skombinirat skupaj. Če nimate pametnih predlogov, ni treba srat po temi. Hvala.


Sori. Svetovala pa sem ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:40:51   
total
Za tako prliožnost bi jaz oblekla kavbojke,ni važno kere,v katerih se najbolj počutiš pa da so za nekaj....,potem gor puli in škornje.Daš lahko gor kakšen koli nakit,verižice malo dalješ tukaj sedejo dobro,zaradi pulija.
Make up je lahko malo bolj inteziven za zvečer,učke lahko bolj poudariš ustnice pa sam rahle sijaja.Za frizuro pa ne vem,po želji sam en strogo čim bolj veter v laseh....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:46:56   
Anonimen
Evo, pri meni je to aktualno. Čisto simpl, udobno, poceni in elegantno. Bluza in kavbojke, okrasiš s "steznikom" to bni lahko zdaj dobila skoraj vsepovsod. Pa ene črne škornje, oprijete kavbojke in si gotova.


user posted image


user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:53:05   
Felicity
Na kavbojke bi jaz dala kakšen bolj ekstra top iz čez reklc ali pa bolero (če ti je vroče slečeš)

Tega imajo sedaj v trgovinah ogromno, pa še izbira je velika.

NEkaj v tem stilu:
user posted image

user posted image

user posted image

(tale v kakšni drugi barvi)
user posted image

Za frizuro bi šla do frizerke. Te malo drugače počeše (navije / ravna). Brez pretiravanja, ma malo drugače.

Pri kavbojkah sem še vedno pristaš širokih model.
Mi je pa ful lepo, tako kot se nosi sedaj bolj ozke, zatalačene v škornje. (Ampak škornji v takem primeru morajo biti z visoko peto).

Nakit je ob takih priložnostih obvezen.


... Pričakujemo kakšno slikco ...user posted image

Uživaj.

Bom še kaj pobrskala po netu.

< Sporočilo je popravil Felicity -- 6.12.2007 8:56:02 >

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:54:44   
smigli
Al bina
 
Ozke temne kavbojke (mango cca. 54eur), salonarji srednja polna peta (bata cca. 70eur) ali nabrani škornji do sredine meč (bata cca. 109 eur), na vrh pa satenasto oprijeto bluzo z bisokim ovratnikom takim, ki ima mašno za zavezat na vratu ali pa z dekoltejem, zdraven kak lep kos nakita v barvi bluze. Nakit ( ogrlica + uhani, accesories cca. 15eur) naj bo kar upadljiv, kot se za tako priložnost spodobi. Frizura lepo na gladko počesani lase, preča pri strani in speti v rep ali figo.
Ko najdem še sliko ti jo pošljem.
bai

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:55:46   
smigli
Felicity,

user posted image  top je itak zakon, čez pa kak lep special bolero

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 8:58:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity
user posted image  

Voooov, tale je hud. Navijam zanj!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 9:02:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: srki


Lej, rija, meni osebno take hlače na korenčka sploh ne potegnejo, ravno zato, ker sebe v njih ne vidim, pa nisem debela, manekenske postave pa tudi ne. Samo, če imaš zatlačene v škornjih, potem verjetnno tako čudno ne izpade, ali pač? Saj nad kolenom zgledajo isto, kot npr. navadne škornje.

Drugače pa, sem zelo samokritična, pa ja, tudi dovolj špeglov imamo doma, pa tudi v službi.

Pa upam, da si ti špica v takik hlačahuser posted image .


SRKI, tebe pa nisem vajena tak nasajene user posted image

pa to sploh ni letelo nate, na splošno pač...

in btw: meni so take hlače fuj in fej in jaz sem absolutno grozna v njih.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 9:03:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity
user posted image  

Voooov, tale je hud. Navijam zanj!


tale je pa res fenomenalen user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 9:05:18   
Magi*
če je varianta z bolj rockovskim koncertom, bi jaz izbrala naslednje:

varianta 1
kavbojke - tiste, ki ti najbolj sexi na riti stojijo - ni pomembno al so modiš al ne
zgoraj oprijet top, lahko malo večji dekolte ali kak poseben izrez ali res kake bleščice (v tem primeru nakit odpade)
čez oprijeti suknjič
en lep make-up, ki poudari tvoj obraz, pa ne semaforja iz sebe delat!
frizura je lahko skuštrana ali ful zalizana - kar ti bolj paše na obraz

varianta 2
kavbojke na korenčka
čez tuniko, ki ima lahko ali kak nesimetričen izrez ali ti odkriva eno ramo
čez tuniko širok pas (ala nivess)
spodaj škornji v katere imaš zatlačene hlače ali pa kar salonarji

varianta 3
kako hudo krilo do kolen, ki ti najbolje stoji
vzorčaste nogavice, ki se itak vidijo samo, če se krilo malo privzdigne
škornji
zgoraj imaš lahko tudi navaden top ali puli (čeprav puli na koncertu zna bit zares vroč), pa kako unkatno verižico

joj, me je kar zagrablo, da bi si lahko kaj oblekla in šibala žurat. user posted image

PS: ni pomembno a je po tazadnji modi, glavno je, da ti v obleki zažariš!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 9:11:14   
tinkamiška
no Magi je napisala točno to, kar sem ti hotela jst(z malo dugačnim izborom beseduser posted image )

če gledam po sebi, bi se oblekla tako bolj rokovsko, malo freh, varianta1. Za make up, bi pa uporabila(zdej ne vem kakšne oči in bravo las imaš, pa kakšno barvo oblačil boš mela na sebi) naravne tone(zemljine), bi pa nardila kakšn črto z svetlečim črtalom(nežno, toliko, da se malo posveti, ko te obsije kakšen reflektorčekuser posted image ), pa usta bi si malo bolj povdarila, ampak še vedno diskretno, pa kakšen dober parfum ne pozabiuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?