|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:23:01   
Sreča in ljubezen
Punce dejte napisat svoje komentarje!user posted image A je boljse imeti starejsega moza...razlike do 10 let ali do 2-3 let?Je boljse zivljenje znjim(kaksno razumevanje ima vas partner,ali vas razume)???

Jst mam starejsega pa mi je superrrr,cist vse razume in mu ni do nobenga norcevanja,tko da lahko recem da znjim nimam nobenih problemov!

Povejte vase izkusnje!user posted image


_____________________________

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:25:26   
Kerensa*
Leta so samo številke in nič drugega. Edino, kar je pomembno, je medsebojno razumevanje ne glede na leta, ki pa je možno samo ob obojestranski zrelosti za kaj takšnega. Vse ostalo je balast.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:25:43   
ajataja
Moj je starejši 3 leta in je  super,ne bi pa imela 10 let starejšega ali več,ker se pa pol že razlika občuti v odnosu -moje mnenje.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:26:02   
Čmrlika
Med nama je slabih sedem let razlike, on starejši user posted image ...in je super, raavno toklo da je fino zrel pa jaz malo bolj za svoja leta...in sva na istem...user posted image
Ma ne bi ga menjala za nič... prej sem mela svoj letnik.Auuuuuuučuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:26:45   
Sreča in ljubezen
Pri men pa se ne obcuti razlika...prej bi rekla da jst mam njegova leta on pa mojauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:28:19   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Med nama je slabih sedem let razlike, on starejši user posted image ...in je super, raavno toklo da je fino zrel pa jaz malo bolj za svoja leta...in sva na istem...user posted image
Ma ne bi ga menjala za nič... prej sem mela svoj letnik.Auuuuuuučuser posted image





Yessssssssss med nami je 12 let razlike in kot pravis ne bi ga menjala za nc na svetu!!!!!!!!!!!!


_____________________________


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:32:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Leta so samo številke in nič drugega. Edino, kar je pomembno, je medsebojno razumevanje ne glede na leta, ki pa je možno samo ob obojestranski zrelosti za kaj takšnega. Vse ostalo je balast.


Se strinjam s Karniso. Leta bolj malo pomenijo, pa ne samo pri partnerstvu, tudi na splošno. Jaz, na primer, sem stara 32, izgledam 39, obnašam se pa včasih kot 78-letnica, drugič pa kot 14-letnica.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:34:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Jaz, na primer, sem stara 32

Hmmm... pa sem imela ves čas občutek, da si vsaj 10 let starejša od mene. user posted image
Se pa strinjam tudi s tistim na koncu - če me pogledaš zvečer, kako kakor crknjena krava ležim pred TV-jem, zna biti, da res delujem kakor 78-letnica, ampak če greš pa v petek z mano v Francija, sem pa takoj 14-letnica (ajde, no, 18-letnica). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:36:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Jaz, na primer, sem stara 32

Hmmm... pa sem imela ves čas občutek, da si vsaj 10 let starejša od mene. user posted image


O, hvala.  user posted image  No, saj smo rekli, da leta niso pomembna user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:37:04   
higuys
to pa je tema user posted image . Se podpišem pod kerenso in meto. Če dovolita, seveda.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:37:16   
Kerensa*
Občutek me vara... me JE varal... zato sem ga zapustila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:37:22   
nmagk
Jaz imam pa 4 leta mlajšega,pa ga tudi ne zamenjam za nič na svetu,skupaj sva že 17 let in poročena 16 let.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:37:38   
tasa_m
MIdva sva 6. let razlike (on je starejši) in ga ne bi zamenjala. Me razume, zna pa tudi kakšno pikro povedat. user posted image Ampak zaenkrat še vse štima.

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 8.9.2009 14:38:06 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:37:40   
Sreča in ljubezen
Jst pa mam 25 let pa se obnasam kot da bi imela 30user posted image   Nooo recmo 29user posted image

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:40:30   
Sreča in ljubezen
Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image

_____________________________


(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:42:02   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


Če je že vse preživel...ga lahko samo še pokoplješ.

Malo črnega humorja user posted image , da ne bo kake hude krvi.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:43:19   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh...ne se....dobro se drzi za svoja leta...njami njammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:43:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen
Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image

Tudi mlajši ti lahko dajo kakšen (dober) nasvet, saj starost ni pogoj za inteligenco. Za sigurnost (materialno) naj bi v današnjih časih ženska poskrbela sama, če je pa moški že vse doživel oz. preživel v življenju, ga pa nič več ne preseneti in je spontanost močno pod vprašajem.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:44:23   
Bojana82
Meni se tudi zdi boljša malo večja razlika,,,,,,,no ja, tam od 6 do 10 let ( pa tudi več, ni nič narobe )user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:45:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


K je bil kašen prepih danes kle gor? user posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:46:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


K je bil kašen prepih danes kle gor? user posted image


wahahahaaaa, tle sem te čakala, caricaaaaaa user posted image  Hepines end pis, plizzzz user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:46:46   
nmagk
Ja res je moj je poln nasvetovuser posted image user posted image user posted image
Mi pa nič ne manjka,imam svojo hišo,avto,pet otrok in dva psa,a ja pa mamico in atija v spodnjem štukuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:46:58   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


govoriš kot da bi jih imel 80, ne pa 37user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:47:29   
Sreča in ljubezen
Nism mislila dobesedno da je vse prezivel...ampak za kaksen nasvet pomemben v zivljenju da ne delas kaksne napake tud ce se ti zdijo v redu ampak niso....csasoma bi izvedla da je narjena napaka,pa tko z nasvetom izkusene osebe to preprecis!

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:48:01   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


govoriš kot da bi jih imel 80, ne pa 37user posted image



36


_____________________________


(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?