|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razpokane pete
15.7.2012 15:53:53   
divans1
S čim namazati pete,da ne bi bile razpokane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 15:55:24   
Najaa
Obstaja ena super krema, sam ne vem kako se ji že reče... Pejdi v DM al v kako tako trgovino in vprašaj. Drgače pa si jaz skora vsak dan zdrgnem s tistim kamnom pete, ko se tuširam, ker drugače mam takoj čisto trde in hrapave.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 15:56:29   
Anonimen
Samo z mazanjem ne boš ničesar dosegla, ker gre za razpokano odmrlo kožo. Jaz grem vsaj 1x letno (ponavadi pred začetkom poletja) na eno konkretno medicinsko pedikuro, pa med vsakim tuširanjem si pete zdrgnem s tisto pilo ali kamnom ter se vsake toliko namažem s kako mastno kremo in imam lepe skozi celo leto.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 16:33:45   
sonček33
Justova krema za noge dela čudeže. Priporočam.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:05:48   
mateyka
redno (npr. 2x na teden) namakaj (foot soak) v slani vodi in nato zdrgni nežno s kamnom. nato namaži s kako kremo in daj nogavice gor (ali ždi pred tv-jem, pc-jem kako uro) in pejt spat. se bo ful poznalo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:07:56   
MioBambino
Meni je pred leti čudežno pomagala neka avokadova krema od Oriflame, v kombinaciji z nogavicami, zdaj je pa ne morem več dobit.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:37:31   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Meni je pred leti čudežno pomagala neka avokadova krema od Oriflame, v kombinaciji z nogavicami, zdaj je pa ne morem več dobit.


Nazadnje je bila v katalogu z nogavicami pred novim letom. Je pa zdaj ena malo drugačna, ampak za moj okus še nekoliko izboljšana, prav za pete. Sem si pred par minutami ravno namazala noge z njo, ker sem imela čist suhe zdaj ko sem toliko bosa.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:37:50   
LuLu
Za noge in podplate naj bi bile primerne kreme, ki vsebujejo SEČNINO - UREO. Po informacijah pedikerke. Za Eucerin vem, da ima take kreme v lekarni, niso pa poceni... v drigerijah ne vem, če so. Jaz jo imam na recept, sicer za roke, ampak jo za noge tudi uporabljam. Linola Urea (krema).
Ti priporočam, da malo splošno dr. povprašaš, ker so kar drage drugače. Te moje pa se ne da dobiti brez recepta. Lahko ji po moje komot rečeš, da gre za noge in ti koža poka.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:40:53   
*miska.mcc*
meni dela čudeze cisto navaden tuš. proti koncu tusiranja si jih recimo 1-2x na teden malo podrgnem z uno pilo za pete in namazem kar z mlekom za telo.
1x na teden pa ful na debelo z navadno kremo in stunfe gor.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 18:50:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

meni dela čudeze cisto navaden tuš. proti koncu tusiranja si jih recimo 1-2x na teden malo podrgnem z uno pilo za pete in namazem kar z mlekom za telo.
1x na teden pa ful na debelo z navadno kremo in stunfe gor.


To po moje deluje za zdravo kožo na petah, da ostane zdrava, nega... Na razpoke (in seveda bi bilo fajn odkriti zakaj se to dogaja), pa bi bolje, vsaj zaenkrat, kako zdravilno mazilo. Če po svoji koži sklepam , seveda user posted image
Meni je mleko za telo... dosti teh raznih znamk, bil totalna napaka, če sem dala na poškodovano kožo, ker je peklo kot hudič.

To, kar sem zdaj pisala velja, če so to hude razpoke, rane pravzaprav.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 19:32:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Za noge in podplate naj bi bile primerne kreme, ki vsebujejo SEČNINO - UREO. Po informacijah pedikerke. Za Eucerin vem, da ima take kreme v lekarni, niso pa poceni...


eh Lulu, kaj kompliciraš - polulaš se na pete pa je. in poceni. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 19:35:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
To, kar sem zdaj pisala velja, če so to hude razpoke, rane pravzaprav.


jaz včasih dam 100% aloo vero (če mam suho) in ko se posuši (to se hitro) vtrem ribodermin.

drugače pa bi znal kak dermatolog tudi kaj učinkovitega kaj svetovat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 19:36:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Za noge in podplate naj bi bile primerne kreme, ki vsebujejo SEČNINO - UREO. Po informacijah pedikerke. Za Eucerin vem, da ima take kreme v lekarni, niso pa poceni...


eh Lulu, kaj kompliciraš - polulaš se na pete pa je. in poceni. user posted image

Saj sem delala to, pa pustila čez noč, ampak noge so potem smrdele, ne kot ponavadi... malo drugače user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 20:00:34   
Najaa
Ribodermin ja, za to sem tudi slišala, da pomaga. Sam je res ralika, če si kožo sam neguješ, ko je pač malo suha, kot pa če gre že za rane... Jaz bi v tem primeru kar dr. rekla za kakšno oreng kremo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 20:12:42   
mateyka
ja, če je razpokana brez ran, se da nazaj spravit, rane so pa po moje domena dermatologa. SIGURNO si pa rane ne pilimo ali kožo okoli rane režemo. prvo se morajo rane zacelit in nato se gre v estetiko.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 20:14:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Za noge in podplate naj bi bile primerne kreme, ki vsebujejo SEČNINO - UREO. Po informacijah pedikerke. Za Eucerin vem, da ima take kreme v lekarni, niso pa poceni...


eh Lulu, kaj kompliciraš - polulaš se na pete pa je. in poceni. user posted image

Saj sem delala to, pa pustila čez noč, ampak noge so potem smrdele, ne kot ponavadi... malo drugače user posted image
user posted image


kako, a nič ne veš? takrat moraš spat v šotoru z nogami zunaj user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 20:22:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kako, a nič ne veš? takrat moraš spat v šotoru z nogami zunaj user posted image


Nisem vedla... Urin je prišel brez navodil. Nič ni bil lično zapakiran z načinom uporabe in možnimi posledicami. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razpokane pete
15.7.2012 20:22:50   
Sacherca
Tale je super,jo imam

http://www.lek-veterina.si/si/spletna-trgovina/izdelki-za-humano-uporabo/izdelki-za-humano-uporabo/n//c997d7a4c7/?tx_tendshop_pi1%5Bcat%5D=7&tx_tendshop_pi1%5Bprod%5D=64

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razpokane pete
16.7.2012 10:30:16   
cimi
jaz si naredim 1x tedensko solno kopel (ponavadi ob nedeljah ko si na sveže nalakiram nohte)
fajn namočene noge potem zdrsam s pilo in jih namažem z Pavlovičevo kremo, štunfe gor in pete so cel teden gladke, mehke

1-2x tedensko pa si po tuširanju namažem z kakavovim maslom

< Sporočilo je popravil cimi -- 16.7.2012 10:31:26 >

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razpokane pete
16.7.2012 14:19:13   
Tippi
Jaz sem v gorah staknila hude poškodbe rok, kljub rokavicam, sem imela suho in razpokano kožo do krvi in bolečine, in sem uporabila recept starih babic in zeliščark, ter si roke namazala z navadnim maslom in si gor dala rokavice iz bombaža. Terapijo sem ponavljala vsak večer, en teden in so se mi roke pozdravile. ne vem če je isto, kot pri tebi, kar se razpokanosti tiče, ampak meni je pomagalo.

Je za poskusit user posted image

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razpokane pete
17.7.2012 12:36:47   
jullie
tako kot je Lulu rekala..pomebna je urea..v DM-u imajo kremo od Hansaplasta in Afrodite; vsaka ima nekje 20-25% uree, kar je veliko, saj se je nekaj časa dalo dobiti samo z 10%.. tako da priporočam..

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razpokane pete
29.7.2012 20:46:12   
ely*
Jaz mam tudi probleme s tem, sem v službi veliko na nogah. Zelo je dobra una krema od Schoola. Sem pa našla v DM-ju njihovo, ki je veliko bolj ugodna in zelo v redu. Imenuje se Balea schrunden salbe in ima 25% uree.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razpokane pete
29.7.2012 20:59:15   
LuLu
Dajte malo biti iznajdljive in si na recept vzemite kremo pri doktorci. Tisti denar za kreme iz DM-a pa šparajte za dobre čevlje user posted image

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razpokane pete
30.7.2012 9:48:52   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

redno (npr. 2x na teden) namakaj (foot soak) v slani vodi in nato zdrgni nežno s kamnom. nato namaži s kako kremo in daj nogavice gor (ali ždi pred tv-jem, pc-jem kako uro) in pejt spat. se bo ful poznalo.


Enako. Samo da si jaz najprej obdelam peto s kamnom, ker se mi zdi potem noga tako razmočena, da nič ne naredimuser posted image Ali pa nikakor ne utrofim pravega kamnauser posted image .
Nekaj časa sem obvezno kupovala Justovo kremo za noge, pa mi je bila super. No, potem sem 1x pozabila naročit kremico in sem kupila čisto navadno kremo za noge v DMu (mislim da je scheller ali nekaj takega user posted image ). rezultat: ni razlike med to in Justovo user posted image . Pa nogavičke gor, da se kremica fajn vpije in to je to.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?