|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rumeni zobki
21.2.2008 7:59:17   
*raci*
Naša 2 letna pupa je prebolela bronhitis in v tem času seveda jemala antibiotike (10 dni), zdaj ima pa čist rumene zobke in jih nikakor ne morem ščistit. Vsako čiščenje je prava borbauser posted image in sem že čist na konc z živci, sem probala že marsikatero foro pa ne pali. A se to sčasoma spuca al ostane za skoz in kako je to nevarno za gnilobo?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 8:35:00   
mika
A se to sčasoma spuca al ostane za skoz in kako je to nevarno za gnilobo?


s časoma gre dol. naša je  bila veliko na AB in je dobila rumene zobke, sedaj  ima spet lepe

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 11:02:15   
mily
Ja naša je imela po Hiconcilu tako grozne zobe. Sem ji full umivala, pa ni hotl it dol. Potem sem jo pa peljala k zobarci in ji je ona tam s tisto ščetko hitr vse spravla dol.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 11:20:48   
Nika v službi
Ja, AB so strup za zobke. Mi smo AB, hvala Bogu, imeli do zdaj samo 1x, ampak takrat sem res striktno po vsakem "obroku" AB drgnila zobke kot nora. To sem povedala tudi naši Niki - da je ta sirup, ki ga mora piti, zdravilo, ki pa zobčkom žal škoduje in če želi imeti lepe, zdrave in bele, moramo še toliko bolj in pogosteje ščetkati zobčke. Kljub skrbni negi so se poznale nekakšne obloge, ki pa so zdaj že skoraj izginile. Z rednim in natančnim umivanjem zobk - če se le da, 3x dnevno z otroško zobno pasto.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 13:20:19   
mily
Ja seveda to gre čez dan, ampak če mora pa AB vzeti ponoči, pa ne. Jst je namreč sploh ne budim kej preveč. Ab dam v šprico in ji napol v spanju porinem v uste in ona avtomatsko pogoltne in spi naprej.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 13:53:57   
*raci*
SEj pravim, da je pri nas prava borba z umivanjem. Nikakor ji ne morem dopovedat, da mora zobke umivat.user posted image  Za zobarja pa ne vem, pri dveh letih, da bi pustila šarat po zobeh. Že sam pregled je bil, kot da bi jo iz kože dajal.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 14:41:32   
Sofi
Moj Filip je pa pojedel že kar nekaj doz AB, pa se na zobkih nič ne pozna. Tudi umivali jih nismo nikoli direkt po AB. Ima zelo lepe bele zobke.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rumeni zobki
21.2.2008 19:15:48   
kepa*
Naš mali ima tudi rumene zobke zaradi AB in ne gre dol kljub drgnjenju. Mi je prav težko, ker ima drugače tako lepe zobke.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?