|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sadje
27.9.2007 13:22:18   
Taula
Katero sadje trenutno jeste..posebej tiste bolj zbirčne, ker imam jaz probleme.user posted image

Banane....komaj jo pojem ker so mi zanič.

Breskve...ful dobre, ampak se bliža konec sezone in se nategnem v trgovini in kupim zadnje čase vedno take zanič. Niso veš sladke, sveže..prej take čudne.user posted image

Jabolka....odvisno kera. user posted image

Jagode...konec sezone, samo še umetne.user posted image

Pomaranče, mandarine....niso še ''taprave''. Prezgodaj je za njih.user posted image


Hruške, slive, ananas....ne hvala. A lubenice so še dobre?user posted image

Kaj še ostane?Melone?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sadje
27.9.2007 13:25:22   
Anonimen
Men je med user posted image  full pasal kaki,ko me je sadjar zagledal
je takoj začel filat vrečko user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sadje
27.9.2007 13:26:14   
Anonimen
sicer nisem noseča (mogoče pa sem, pa ne vem).. SADJE: fige, žižule, kakiji - ta trdi, kostanj, hruške, ta nove jabolke, slive, orehi, lešniki..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sadje
27.9.2007 13:52:34   
Nasy
Meni tudi sedaj noro paše sadje, kupim pa obvezno jabolka, včasih banane, pomaranče so že dobre, grenivke, danes sva kupila nektarine, ker breskev ne morem jest, če ne olupim. Vmes pozobam še kak orešček in to je to. Melone mi niso več, ker tistih, ki so mi najboljše, ni več. Se najde še kako drugo sadje npr. hruške ali kak kivi včasih pride v poštev, ananasa sicer ne maram kaj preveč, če ga kupim, ga kr v konzervi, ker je s svežim preveč odpada. Čakam pa na mandarine user posted image in kaki


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sadje
27.9.2007 14:05:47   
kjava
taula, a si noseča? Čestitam!
Sem že hotla par dni nazaj odpret seznam pogrešanih in ti bi bla na prvem mestu, na zdej te pa spet zasledim in še to zvem. A nisi tud glih dobr službo dobila?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sadje
27.9.2007 14:18:26   
Taula
O eden me pogreša.user posted image

Pogrešana pa nisem...me je povsod polno na RR.user posted image Drugi teden grem spet na job nazaj...bom imela manj časa za RR.
Sem pa srečna user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sadje
27.9.2007 14:41:00   
kjava
Aja, no pol pa nisva bli na istih temah.


Važn, da ti je uspelo postat user posted image !user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sadje
27.9.2007 18:31:22   
Naja30
Jaz sem tudi na začetku user posted image  pa mi sploh ne paše sadje user posted image  Kakšno banano še pojem, pa ko tamali delam kašico, kakšen košček breskve, jabolka, hruške ali česa drugega. Da bi pa sama od sebe jedla, pa ne. Bolj mi gre kruh.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sadje
27.9.2007 20:26:02   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

O eden me pogreša.user posted image

Pogrešana pa nisem...me je povsod polno na RR.user posted image Drugi teden grem spet na job nazaj...bom imela manj časa za RR.
Sem pa srečna user posted image user posted image


Jaz te tudi pogrešam, drugače pa za službo nisem vedela. Čestitke torej še za službo.

Sem vesela, da se ti je oboje skoraj ob istem času uresničilo, nosečnost, služba. Kaj češ lepšega. Uživaj!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sadje
28.9.2007 21:56:07   
koala
Tudi jaz se ubadam z podobnim problemom. Najbolj mi gejo v slast nektarine, ki pa jih kmalu ne bo več. Kak kivi je ok, banane so mi presladkeuser posted image , kakija ne maram, po jabolkih in hruškah bruham, po citrusih pa me muči kislina. Mango mi smrdi, prav tako papaja.
Mislim, da bom pozimi bolj na kompotih.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?