|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:15:38   
tecka31
Bom kar se da kratka. Z možem sva skupaj 9 let, imava dva sončka. Vedno je bil dvoličen, ko sem bila jaz do njega prijazna, mi je prijaznost vračal, po drugi strain pa kuhal zamero od prejšnjega prepira.
Zadnja 3 leta pa je čuden, do mene se sicer obnaša normalno, pride domov, mi pove da me ima rad, objame hčerki, ju pelje ven...razumeva se vredu. Njegove cunje dišijo pa po različnih parfumih, ki jih sama ne uporabljam.
Vem, da zna dobro obračat besede, lagat v oči in se spretno izmikat. Pravi, da se sodelavke parfumajo in naslanjajo po mizah, na kateri dela. Ker služben avto uporabljajo tudi drugi, verjamem, da vonj parfuma ostane tudi na sedežu, tako
bi naj prišel tudi na njegovo srajco. Nisem bila še tako pozorna in mu verjela, dokler ni ena njegova sodelavka, ki sem jo prepoznala iz njegove službene "piknik" fotografije, čisto slučajno sedela v lokalu nasproti in na veliko blebetala o mojem možu. Kako je privlačen, kako urejen itd.
A da je škoda, da je takšen prasec, da se daje dol z dvema ženskama, pa še sproti na terenu kakšno obdela. Ko sem možu omenila varanje, je vse zanikal in, da je žensko verjetno zamenjala za katero drugo, na videz podobno njej. Ko sem jo pokazala na fotografiji, se mu je videlo, da nekaj ne
funkcionira tako, kot bi moralo, rekel je, da ne dela več pri njih. Grem brskat, najdem jo na facebooku a se z mano noče pogovarjat. Minilo je leto in sem pozabila, najina tamala pa mi reče, da je vidla, ko so bili na izletu atija z eno punco, in me spraševala zakaj ati
daje lupčke drugi, če se nimava več rada. Ko sem mu vrgla pred nos, je rekel, da ga je verjetno zamešala s kom drugim. Povedala je, kako je bil oblečen in povedala je prav, čeprav se zjutraj na dan izleta nista srečala. trdil mi je, da je bil ves dan v službi, da še na malico ni utegnil. Šla sem cello na firmo,
kjer je zaposlen, ker me je zanimalo, če je bil res cel dan v službi in njegov šef ter vsi zaposleni so potrdili, da je cel dan popravljal neke papirje za nazaj. Tudi število ur se je ujemalo. Vsi so skoraj v en glas rekli "ja cel dan je delal" kot, da bi se dogovorili, kaj morajo rečt v primeru, da pridem jaz. Obnaša se še zmeraj
enako, govori, da me ima rad, ne vara, da me nikoli ne bi a vem, da me skoraj 100% vara. Kako naj ga dobim, ker ga očitno ščitijo še v firmi. Ne bi rada živela v laži in si zapravljala življenja s takšnim človekom, če je to res. Službenega telefona ne nosi domov, tako, da ne morem brskat, službenih avtov imajo več in vse puščajo na firmi,
ne vozi se z njim domov, da bi mu naštimala en gps, pa še to uporablja več oseb isti avto. Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:22:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Bom kar se da kratka.


Pa nisi bila.

Če na ta način iščeš moža, kako te vara, ti bo trikrat ne enkrat medtem "ušel".

In ne vem, kaj sploh sprašuješ user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:37:09   
Jassika
Ne razumem, kakšno potrditev sploh še rabiš. če je res, tako kot se bere, imaš vse na dlani. Zakaj se slepiš, veš samo ti. In kaj boš naredila veš tudi samo ti. V vsakem primeru ti želim, da se izteče zate najbolje. Srečno

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:40:56   
tecka31
Rada bi črno na belem in hočem ga dobit, pa ne znam kako.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:46:07   
Stanislava_
In če ga dobiš, kaj potem? Kaj to sploh spremeni?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:53:28   
tecka31
Spakiral bo kufre, to spremeni :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 20:57:54   
aknela123
ajme, majko mila. in potem boš komu/nekomu/sebi? dokazala kaj?

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 21:19:22   
tecka31
Sama sebi, da sem imela prav. Najraje bi a nimam dovolj moči, da mu rečem spakiraj. mogoče se cello motim. Nimam potrditve čeprav sem res skoraj ziher. Pikico na i rabim.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 21:38:15   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Pikico na i rabim.


saj ne vem ali si v peskovniku in se kregaš s prijateljico za lopatko ali se igraš samo na RR ali kaj tretjega user posted image

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
6.11.2014 21:43:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tecka31)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 21:53:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Spakiral bo kufre, to spremeni :)


Ne bo spakiral.....še ko ga dobiš, ti bo lagal, da te ni varal in si izmislil 100 in en tretji razlog, čeprav ga boš praktično ujela na dejanju....in ti mu boš verjela, ko bo v tvoji bližini.....ko boš pa sama, pa te bo razžiralo....

Če že do sedaj nisi odšla, ne boš tudi takrat, ko ga boš skoraj ujela na dejanju.....

In če se boš posluževala takih ukrepov, kot je GPS, hodila v njegovo službo spraševat kje je bil in kaj je delal, boš sčasoma zgolj ti izpadla tečna in sitna baba, on pa žrtev....in bodo za tvojim hrbtom govorili "ni čudno, da se ****, če pa ima takega sitnega diktatorja doma"......

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 21:54:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Pikico na i rabim.


saj ne vem ali si v peskovniku in se kregaš s prijateljico za lopatko ali se igraš samo na RR ali kaj tretjega user posted image


Lahko, da je tudi kaj tretjega in dejansko tako razmišlja in to dela kar piše......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 21:57:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In če se boš posluževala takih ukrepov, kot je GPS, hodila v njegovo službo spraševat kje je bil in kaj je delal, boš sčasoma zgolj ti izpadla tečna in sitna baba, on pa žrtev....in bodo za tvojim hrbtom govorili "ni čudno, da se ****, če pa ima takega sitnega diktatorja doma"......



To so najbrž mislili že prvič..ženska histerična, kaj se gre user posted image .

Od njega pa ne bo odšla, ker jo na moža vežejo napačni razlogi. Oziroma napačni so njen razlog, da pakira kufre.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem prepričana, da me vara
6.11.2014 22:51:22   
josephine27
Jaz bi rekla tako. Škoda tvojega življenja, da se igraš detektiva. Nekatere ženske tako izgubijo več let. Enkrat boš tud sama spoznala, da to nima smisla. Želim ti, da bi se to zgodilo čimprej.



_____________________________



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 9:21:52   
gsatalema
jaz jo pa razumem...

Ko si skoraj 100% v nekaj, tistega trdnega dokaza pa nimaš, te to žre najbolj. Ravno zaradi tega, če mu brez dokaza reče naj pakira kufre, bodo rekli " tečna diktatorska baba", ki ga zasleduje in mu morda še kaj pripravi , samo da ga dobi....

Moje mnenje je, da se ne obremenjuj več z tem, uživaj z otročki in z njim ko lahko, živi lepo naprej in se bo slejkoprej rešilo kot se mora. Zapravila boš svoja leta, otroka bosta čutila tvojo napetost,.....nima smisla...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 11:17:55   
sanjasan
Stvar traja tri leta, v treh letih si mu večkrat vrgla pod nos da "veš" a očitno še kar nadaljuje. Kar pomeni, da tudi ko boš imela črno na belem ti bo priznal a še naprej varal. In mislim, da se boš ti s tem sprijaznila, vse dokler ti bo doma zatrjeval da te ima rad in se ukvarjal z otroci.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 11:27:25   
Neza007
...halo hčerka ga je vidla in ti mu še kar verjameš in rabiš dokaze! Ja kar zamenjala ga je za nekoga druzga, lastnega očeta...dej no dej. A se ti sploh kaj ceniš, če se kaj ceniš mu spakiraj kufre!

(odgovor članu sanjasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:15:06   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31


Vem, da zna dobro obračat besede, lagat v oči in se spretno izmikat.


Nek normalen odnos se iz tega ravno ne more razvit. Jaz bi zaključila že pri tem.

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:19:06   
sanjasan
Vsaka zgodba ima več plati, tako da mogoče pa si ti tista, ki je njega začela prva preverjati in iskati v vsaki malenkosti prevaro in je on to raztrobil okoli in zato ti prihajajo na uho takšne in drugačne zgodbice. Men je pač malo verjetno, da bi neka ženska v lokalu začela na glas razlagati o tvojem možu, razen če te ni hotela namerno malo zaje...ti. Če nekdo toliko vara kot praviš oziroma slišiš od drugih ne vem zakaj ga nisi že na lastne oči videla, ker očitno si ga hudo vzela pod kontrolo, če mu še v službo hodiš in ga preverjaš.


(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:33:56   
perla*
Tudi če ga boš dobila na eni, ko bosta v akciji, ti bo rekel, da mu je ponesreči notr padu...in da te ima rad. In ti boš še naprej verjela.
Aja, pa v službo hodit? How low can you go? user posted image

(odgovor članu sanjasan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:38:33   
RIJA*
tudi če ga boš dobila "gor" mu bo uspelo te prepričati, da je ravno padel nanjo user posted image

ene ste pač take.

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:47:46   
tecka31
Hvala za mnenja :(

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 12:48:23   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra. Po končanem zdravljenju - ali se mu opraviči, ker si ga sumničila, matretirala vsa ta leta (če so bile vse to le blodnje) ali se psihično zdrava podaj v ločitev ( če niso bile blodnje ampak resnica).

Vsekakor naredi nekaj na svojem psihičnem zdravju.

Srečno punca.





_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 13:07:04   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sem prepričana, da me vara
7.11.2014 13:44:10   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...



veliko manj, kot njend Dragi user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?