|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2005-3. del
19.9.2009 13:27:29   
benika
Povezava do prejšnjih debat:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=678030

http://www.ringaraja.net/forum/Septembrke_2005-_2%25_del/m_2157852/tm.htm

Naj se nova tema začne na najlepši možni načinuser posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil benika -- 19.9.2009 13:34:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 8:43:35   
Pia67
Res je, fotografije Neže je res lep začetek 3. dela naših pomenjkovanj.

Tažana user posted image  se je res lepo iztekla, kakšen cuker je Neža. čestitam!


 
Še Anžetu s precejšnjo zamudo vse najboljše za 4. rojstni dan.



Pri nas v delovnem vzdušju, trgatev uspela, vremenkoti so napovedali dež, pa je bilo sonce. Nina se je napokala grozdja in fig, servirala krožnike, skrbela za pribor in se važila z mafini, ki jih je spekla.
Zdaj pa na tek mimo Struge, Otočca do črpalke po Nedelo in nazaj. Kosilo in popoldne do Miklavža po lesnike za kis. Še prehitro bo noč.
 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 20:28:28   
teta beta
Helou.

Tako, poroka je za nami, bilo je zelo luštno in zabavno. Daša ga je žingala do enih zjutraj, skoz je plesala, skakala in norela še z eno triletno punčko. Obe sta bili že ob desetih čist zmatrani, ampak bog ne daj, da bi šli počivat ali spat. Janoša smo dali spat ob desetih v avto in sva ga hodila ven čekirat, se sploh ni zbudil. Mladoporočenca sta bila darila zelo vesela.

Ajd, grem večerjat. Čao.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 21:14:43   
2ursae
tažana, ful luškana pupica user posted image ... človeka kar zamika user posted image . Vidim, da če se okoli mene porajajo dojenčki, mi nekaj ne da miru ...

nekaj bi vprašala: a je možno, da se pri naših 4letnikih že pojavljajo bolečine v kosteh zaradi rasti? Včeraj mi je Anže tarnal, da ga bolijo noge - pa ni bilo le običajno jamranje med sprehodom, ampak je zvečer res jokal, da ga bolijo piščali (najbrž pokostnica, saj se ni nikjer udaril). Vem, da to pride, a sem si predstavljala, da kakšno leto zihr še ne. Aja, pa vročine nima, tko da ni user posted image  gripa user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 22:13:33   
benika
nekaj bi vprašala: a je možno, da se pri naših 4letnikih že pojavljajo bolečine v kosteh zaradi rasti? Včeraj mi je Anže tarnal, da ga bolijo noge - pa ni bilo le običajno jamranje med sprehodom, ampak je zvečer res jokal, da ga bolijo piščali (najbrž pokostnica, saj se ni nikjer udaril).


U, o tem bi ti pa znala Pety napisat cel referat. Je ona to z Vidom že dala čez mislim da lani ali celo še prej.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 22:14:17   
benika
tažana, ful luškana pupica user posted image ... človeka kar zamika user posted image . Vidim, da če se okoli mene porajajo dojenčki, mi nekaj ne da miru ...


In kaj čakaš? Go bejba, go!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Bomo navijaleuser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.9.2009 23:21:37   
2ursae
nič ni treba navijat (zaenkrat), še nisem odločena, če sem iz pravega testa za tri frockote. Itak imam trenutno eno krizo - krizo delitve pozornosti. Že pri dveh je tko, da ko se z enim ukvarjaš, se z drugim ne. Pač, razlika v letih in v interesih, kar je še potencirano z Anžetovo dominantno osebnostjo oz., bolje rečeno, vedenjem. On je pač ena na moč čvekljiva oseba in je povsod v ospredju, lažje si izbori svoje kot mali bratec. zahteva bolj zapletene igre kot mali bratec. Velikokrat vidim, da se vsi trije lotimo nečesa, Bor po parih minutah odbluzi, Anže pa vztraja. In mi je za Bora prav hudo in ne vem, kaj naj naredim, da bosta enakopravno vključena (če je to sploh možno) user posted image . kaj bi šele, če so trije komadi ... še dveh ne znam uigrat user posted image .
po drugi strani pa: si ne predstavljam, da bi bila do penzije nonstop v službi - ena porodniška bi bila prav super stvar, ma ne bom zdaj, dokler sem še mlada, stalno garala user posted image  - a to ni ravno pravi vzrok za še eno bebico, kaj user posted image . Skratka - do konca leta se bova odločila kako in kaj, pol pa v akcijo ... ali pa ne. Morda mi bo do takrat ninočka še mal reklame naredila user posted image .

če pa ima katera od vas (kako je že rekla špelka: najboljši nasveti na RR so pri nas, ne user posted image ) kakšen predlog, kaj naj storim za boljšo porazdelitev pozornosti, bom pa itak hvaležna. sem o tem mislila že pisat, no, zdaj je šele napočila prilika.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 7:22:48   
yelci

BENJAMIN,vse najlepse,vse najslajse,vse najboljse
za tvooj 4.rojstni dan user posted image
CMOK

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 8:50:26   
pety78
Benjamin, vse najboljše za tvojo štirko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 9:08:04   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: benika

nekaj bi vprašala: a je možno, da se pri naših 4letnikih že pojavljajo bolečine v kosteh zaradi rasti? Včeraj mi je Anže tarnal, da ga bolijo noge - pa ni bilo le običajno jamranje med sprehodom, ampak je zvečer res jokal, da ga bolijo piščali (najbrž pokostnica, saj se ni nikjer udaril).


U, o tem bi ti pa znala Pety napisat cel referat. Je ona to z Vidom že dala čez mislim da lani ali celo še prej.



Uf, te naše nogice. Upam, da pri Kaji ne bo tako. V bistvu se pri nas to vleče že od malega. Po moje še od takrat, ko ni znal povedati, kaj ga boli, pa se je včasih tako kriče zbudil ponoči, da smo ga komaj potolažili. So pa obdobja. Recimo poleti je bil kar mir, sedaj, pa že občasno zvečer reče, da ga bolijo. Sploh, kadar je utrujen, ali pa veliko hodi in teče skozi cel dan. Mi smo mu kupili vrečke cold hot, pa jih pogrejemo v mikrovalovni in mu jih damo na nogo. Kadar se je ponoči v joku zbujal, smo mu dajali tudi calpol, da je lahko zaspal in mirno spal do jutra, če ne, se je non stop zbujal od bolečin. Se pa te bolečine bolj odrazijo, ko se umiri, ponavadi, ko gre spat. Če ga je kdaj čez dan bolelo, ali pa proti večeru, je še nekak ignoriral, ker se je zamotil s čim. Se je pa videlo, kako ima nemirne noge, da nekaj ni ok. Mislim da takrat, ko malo bolj raste bolj bolijo.


2ursae, glede delitve pozornosti nimam druge ideje, kot pa da se z obema hkrati ukvarjaš. Saj se lahko vsi trije pogovarjate, skupaj pojete, sestavljate kocke. Pri nas jaz kar lego vsujem na tla, sedimo na tleh, jaz in Vid sestavljava, Kaja pa podira. user posted image
Sva pa glih včeraj z Matjažem opazovala naša dva lumpa, kako se lepo igrata. Cel dan sta se igrala skupaj, na hodniku sta sedela, pa se objemala, potem je sta metala žogice po tleh in se kotalila, divjala po stanovanju, da je bil joj. Boga spodnja soseda...user posted image user posted image Ampak ju je bilo tako fajn gledat, midva z Matjažem sva pa na kavču lenarila. No, potem se pa še men zlušta po tretjem. Ker sem že mal pozabila, kako sem jamrala prve mesece....user posted image Saj na to me Matjaž opomni, ko vprašam, če bo še kdaj tretji, potem mu pa kar lepo pojasnim, da rastejo in da kasneje ni več take panike. Pa je včeraj videl, kako je že fajn. Pa sloh sedaj, ko Kaja hodi in jo je povsod polno. Upam, da se bosta skoz lepo razumela. user posted image Sem pa včeraj dopoldne 4 ure čistila stanovanje. Sem se mogla mal kuhinje lotit in pobrisat vse elemente, pa kopalnico, pa wc sčistit, pa še posesala sem, pa nekaj oken pomila in to vse z njima, pa sploh ni bilo nobene panike. Ker včasih s Kajo še prdnat nisem mogla v miru. user posted image


Ja, Tažana, lušte si nam naredila s to mejhno kepico. Pa čimmanj neprespanih noči. Lepo se cartajte in upam, da vas kmalu srečam na kakem sprehodu.

`

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 12:43:29   
Nika v službi
Beni, mali-veliki mož, eno goro (visoko vsaj kot Nanosuser posted image ) poljubčkov ti pošilja Nika, mi2 s Tomažem pa dodajava: Bodi še naprej tak sonček, mami, očku, bratcu, mamam in atom, sosedom, prijateljčkom.... v veselje in ponos. VSE NAJBOLJŠE! 
 
Tažana in Neža, dobrodošli doma! Krasna pupa, fletne slikce. Uživajte v skupnih trenutkih, tebi, Tažana, pa želim čim daljše nočne intervale....user posted image
 
2ursae, o bolečinah v nogicah že nekaj mesecev toži tudi Nika. Očitno je to to. Posebej zvečer pred spanjem, ko že leži v postelji in se pogovarjava, mi redno toži, da jo boli noga - enkrat ta, drugič ona. Tam nekje v gležnju, pravi. Pa masiram, božam in potem nekako mine. Občasno mi potoži tudi zjutraj ali čez dan, popoldan, da jo tako nogice bolijo, da je utrujena. Sem ji tudi že jaz rekla, da nogice rastejo in da so te bolečine posledica tega. Zaenkrat nisem opažala, da bi bila bolečina tako huda, da bi potrebovala kakšen Calpol ali kaj podobnega.
 
Valla, tebi dolgujem odgovor še glede časovne orientacije... Nika ve, da je včeraj preteklost in jutri, pojutrišnjim... prihodnost. Pozna in našteje vse dneve v tednu, ve, da je vrtec ob sobotah in nedeljah zaprt, da sva z očijem takrat doma, da ne gremo v službo, da je to vikend. Ve, da gremo ob nedeljah k maši, da imajo ob ponedeljkih v vrtcu telovadbo in ob petkih igralni dan. Praviloma mi tudi vedno pravilno pove, kaj so jedli v vrtcu za zajtrk, kosilo, malico. Pove tudi, kaj se je dogajalo, a mora biti pri volji, sicer reče, da ne bo zdaj povedala, da bo kasneje. In potem tudi pove. user posted image  Izredno je skrbna in navodila vzgojiteljic dosledno prenese in si vse izredno zapomni. Je strašno uporabna tudi pri naših nakupih, ker gremo lahko za manjše zadeve v trgovino celo brez listka.user posted image  Poveš Niki in si lahko siguren, da te bo spomnila.
 
Ne, čisto res, da vam povem, kako naju je prejšnjič presenetila. Mi ob torkih nakupujemo v Mercatorju, zadnje čase hodimo kar v Jarše, ker je tam v tistem hipermarketu precej manjša gneča ob torkih kot v "našem" centru v Šiški. In prejšnji teden štartamo od doma, v avtu s Tomažem klepetava, potem imam telefon in jaz kar avtomatično peljem proti Šiški. Pridemo z obvoznice gor, pa hočem pri semaforju v križišču z Verovškovo zaviti desno proti Šiški, pa Nika zgroženo zakliče od zadaj: Ne sem! Gremo v tisti drugi Mercator, mami!!!! Si morete mislit - prepoznala je, da smo šli po napačni poti. Midva s Tomažem sva bila čisto presenečena.
 
Teta beta, Daša je pa strašno vzdržljiva! Da je kar do enih zjutraj zdržala, svašta! Po moje bo Nika v soboto omagala že med večerjo....
 
Jaz sem tudi preživela dekliščino v petek, pa Sarino praznovanje v G-regi v soboto, včeraj pa smo jo mahnili na Bled in se s kočijo popeljali okrog Jezera čez Rečico. Niko je 45-minutna vožnja s konjičkom čisto navdušila, potem pa smo šli še na sprehod ter na čaj v Vilo Prešeren, ki je prijetno na novo urejena. Zraven je tobogan, kjer je Nika našla družbo sovrstnikov, posebej z eno Nušo se je super ujela in povsod ju je bilo polno. Midva sva dokaj v miru popila čaj in se naklepetala.
 
Pia, naši Dolenjci so tudi imeli prvi del trgatve v soboto, vreme je bilo krasno, grozdje je sladko in veliko ga je. Moj oče in mami ter Tomažev oče so šli pomagat, v soboto pa spet ponovijo.
 
Meni se je službena pot v Nemčijo povsem nepričakovano premaknila v oktober in tako imam tale teden "frej". Težko povem, kako sem bila vesela, ker se je tako obrnilo, sicer bi morala že včeraj popoldan na pot, tako pa sva danes zjutraj s Tomažem lahko peljala Niko v vrtec, pa na roditeljski sestanek (sreda) bom lahko šla, pa v miru bom lahko naredila vse priprave na poroko v soboto. Superca, res. No, pot je sedaj fiksirana na 12.10. in samo do petka, kar je tudi napredek. Nika bo brez mamice zgolj 4 noči in pol (v petek ponoči se že vračam). Juhej.
 
Ruse imam še vedno tu, tako da se moram počasi pobrat z RR-ja... Ajd, se pišemo.
 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 15:38:13   
2ursae
benjamin, vse najboljše user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 16:10:14   
benika
Katarina, princeska mala, vse najboljše za upihnjeno 4. svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 16:23:22   
2ursae
katarina, bravo, vse najboljše user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 17:43:02   
pety78
Šment, sem tudi jaz pravkar na igrišču zvedela, da Katarinca praznuje!


Katarina, za tvoj 4. rojstni dan ti želimo vse najboljše in obilo zabave ob mali Neži. user posted image

Mimogrede, sem srečala veselo družinico, Neža je tak mali knedelj, srčkana drobna štručka...user posted image
user posted image user posted image Katarina pa taka mlada damica in ponosna vesela sestrica.
Mamica kar žari, očka se pa boji, kaj bo čez 10 let in še več...user posted image user posted image user posted image Pa tri babnce doma met...juhuhu!
No, povzetek - luštni in srečni! user posted image

_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 19:21:21   
spelka12
Katarina in Benjamin vse najboljše za vajin 4 rd.
nika a si vidla sedaj slikce vozka?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 19:49:37   
tažana
Benjamin vse najboljše za rojstni dan! user posted image user posted image user posted image user posted image

No evo otroke imam v postelji možek na godbi jest sem pa frej! user posted image
Danes sem se testirala, če zmorem obe babi v postlo spravit pa mi je uspelo kot po maslu user posted image . Seveda sem očka še isto sekundo opozorila, da je bila to samo preizkušna, če bom v kriznih dneh to zmogla user posted image .

no, mi že počasi prihajamo na teren user posted image . Prav bolana sem če ne morem med ljudi. V soboto in nedeljo sem bila doma pa sem postajala čisto depresivna user posted image . Noro kaj delajo ti hormoni. user posted image
Že v porodnišnici sem bila v sredo čist fertik. Zunaj je padal dež in bilo mi je strašno dolgčas potem me je pa še mami občasno poklicala in sem se komaj zdrževala da se nisem po telefonu zjokala. zadnje 14 dni se ji je vse skupaj poslabšalo in jo prav težko pokličem ker se ji že na glasu pozna, da je ful boga. danes sem celo izvedela, da že nekaj dni popolnoma nič ne je, odpovedali so ji zadnji ciklus kemoterapije in v soboto mora it na Jesenice h kirurgu, da jo čimprej operirajo, ker menda tumor pospešeno raste user posted image .
Potem pa mi še ljudje težijo zaradi trebuha. to rundo mi je zares veliko trebuha ostalo in me vsi psihirajo, če sem še noseča user posted image . pa patronaža mi je rekla, da je to zaradi razmaka trebušne mišice (imam za tri prste razmaka) in da bi bilo najbolje, če grem na operacijo user posted image .
upam, da čimprej popustijo tile hormončki, drugač bom kar naprej jamrat hodila user posted image .


no med tem že dobila najnovejšo članico nazaj na joške user posted image . toliko o tem da je šlo vse po masluuser posted image .
grem rabim obe roki...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 21:45:30   
ninocka
Beni in Katarina vse najboljse za 4 leta!!!!

(se opravicujem, ker ne morem dat nobenih smajlijev in pobarvat, ampak pisem iz laptopa in mi ful cudno kaze tale RR).

Mi smo v soboto praznovali Evanov In samotov RD. Zurka je uspela, celo nekdo tam gor se nas je usmilil in nam naredil lep, soncen dan.
Meli smo se fajn (upam, da gostje tudi), pojedla pa nisem skoraj nic, ha ha...sem mela skoz poln kroznik, pa sem ga okrog prenasala in me je vsake par minut en zmotil, tko da sem pojedla samo solato in ene 2 cevapa, pa 2 mini nabodalca.
Se pa pri torti nisem sparala - je bla zelo dobra (pol ledene, pol breskove), na njej pa slikica Rudija dinozavra.
Evan je za darilo dobil knjigo skokico o dinozavrih (iz vale novaka) in pa radio, da zdaj lahko koncno poslusa pesmice in pravljice, Samo pa Garmina, da bo vedno nasel pot domov ;)
Otroci so noreli zunaj, pa v igralnici so naredili totalni raztur, samo smo v soboto hitro pospravili. Pomagalo je tudi to, da smo 3/4 igrac odstranili.
So bli pa vsi toolk pridni, res so za pohvalit. Lian je pa samo spal in se crkljal in spal. Pa Anja ga je hotla skoz po rokah vlacit in ga je zanalasc zbujala :) sej sem ji rekla, naj si svojega omisli :) :)


Jst sem pa trenutno cist v poroki - zalostna, ker nama pri Mocniku ne morejo narediti takih prstanov, kot zeliva, originalni so pa 1500 EUR. IN se sprasujem a so vredni? Pa se mi zdi, da so, ker mi nobeni drugi niso niti priblizno toliko vsec... :( verjetno bi mi bli, ce ne bi teh vidla...
Pa iscemo fotografa, pa mogla sem skenslat obisk pri Maji za obleko, ker imam jutri govorilne pri obeh tavelkih. NO, k Evanu gre Samo, k Rubnu pa jst.
Potem iscemo fizioterapevta za Evana, ker sem se odlocila, da ne grem privat, ce mi pripada obravnava na napotnico...se mi zdi pa ze res zamal, da moram cist za vsako stvar privat hodit...

Valla, pri nas je vse, kar se bo zgodilo, vceraj, kar pa je bilo, je pa jutri (ma lih obrnjeno). Pa ful mu je vsec 5ka / cez 5 minut, cez 5 ur, ob 5ih zjutraj, popoldne...:)

2ursae, sej Ruben tud ne vzdrzi ful dolgo zraven ene stvari (izjema je plastelin). So se premajhni in 10/15 min zbranosti je ful velik. Jst tud vidim, ko se zunaj igrajo (s sosedi), Ruben neki casa bluzi za njimi, pol pa odluta v peskovnik in se sam igra po svoje. Zaenkrat so se samotarji in ni take panike. Se pa mi igramo enkrat kar bi se igral Evan, enkrat pa kar bi se igral Ruben. Pa dost se tudi skupaj preigrata z bagerji in traktorji al pa skaceta po kavcih in se zvirata in objemata. Pa ful tekmujeta za Lianovo pozornost - ce ga en gleda in lupcka, ga mora se drugi, pa obadva bi bla rada v posjtli zraven njega... mali se pa samo smeji :)
Kaj je pa zdej z vasim vrtcem?

spelka, ful lusten vozicek

benika, kdaj rabis lupinico nazaj? Jst sem dobila zdaj lih mojo nazaj, tako da ti tvojo lahko vrnem, edino oprat jo se moram. PA ce se ful ne mudi, bi s pranjem se mal pocakala, ker mi je namrec crknil stroj preden smo sli na morje, zdaj mam pa priklopljenega 3.5 kg, za katera sem lih dobila navodila in mam se ful za preprat. Ce se pa mudi, bom pa dala lupinico na prednostno listo :)

tazana, ne sekiraj se zarad trebuha...sej bo zginil...jst sem si kupila abtronic za to :-)
pa drzim pesti za mamico...

Lian ima pa danes ze 3 mesece, a si morte mislit? So sli k sus mimo...

Zdej pa sibam na orbitrek (15 min), pa pol se abtronik...sem na dieti, da bom lepa nevesta...kg - zaenkrat -6...jupi!!!!



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 21:51:01   
benika
benika, kdaj rabis lupinico nazaj? Jst sem dobila zdaj lih mojo nazaj, tako da ti tvojo lahko vrnem, edino oprat jo se moram. PA ce se ful ne mudi, bi s pranjem se mal pocakala, ker mi je namrec crknil stroj preden smo sli na morje, zdaj mam pa priklopljenega 3.5 kg, za katera sem lih dobila navodila in mam se ful za preprat. Ce se pa mudi, bom pa dala lupinico na prednostno listo :)


S špelko se zmeni, jo ona rabiuser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 21:54:13   
Nika v službi
Ojej, Katarinca, oprosti za zamudo s čestitko! Vse najboljše tudi tebi za štirico!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 22:02:33   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Kaj je pa zdej z vasim vrtcem?



začnemo naslednje leto (z januarjem), pri nas, v Ivančni user posted image . Bo čist nov vrtec.

kaj pa, če bi ti prstane naredil Modic na trubarjevi? Mende je on Močnika učil user posted image .

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 21.9.2009 22:03:51 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 22:17:47   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: benika

benika, kdaj rabis lupinico nazaj? Jst sem dobila zdaj lih mojo nazaj, tako da ti tvojo lahko vrnem, edino oprat jo se moram. PA ce se ful ne mudi, bi s pranjem se mal pocakala, ker mi je namrec crknil stroj preden smo sli na morje, zdaj mam pa priklopljenega 3.5 kg, za katera sem lih dobila navodila in mam se ful za preprat. Ce se pa mudi, bom pa dala lupinico na prednostno listo :)


S špelko se zmeni, jo ona rabiuser posted image



Spelka kdaj jo rabis? Ma, jo bom dal jst kar prat in pripravila za vsak slucaj...

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae
kaj pa, če bi ti prstane naredil Modic na trubarjevi? Mende je on Močnika učil user posted image .


Mocnik mi ne more narest, ker nimajo takih strojev...jst mam pa ene posebne vrste mat, ki ga lahko samo strojno nardijo...ma ne vem...dejte porocene povedat - a se splaca dat tolk za prstane? A so porocni prstani tolk vredni...sej ce razdelim na leta, ko ga bom nosila, niti ni tolk velik :)

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.9.2009 23:04:12   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Dragi Benjamin,

draga Katarina,

VSE NAJBOLJŠE!!!!

user posted image


Beni se zahvaljuje za čestitke!

Mi smo praznovali včeraj. Z Benijem sva spekla tortico, okrasil jo je pa sam. Za rojstni dan je dobil Lego kocke od tete Špele, trenirko in puloverje od mame in ata, od naju pa je dobil disco luč in železniško postajo vlakca Tomažka. Babi mu je prinesla dodatne tire in 2 vlakca, stric pa bagra. Aja, dobil je še eno igrico Krtki (al nekej takega).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 7:25:12   
Nika v službi
Ninočka, meni je pomembno, da so mi prstani zares všeč, ker jih pač nenazadnje nosiš nekaj deset let. Če so tebi, vama, določeni prstani prav posebej všeč, če imaš sredstva in si za prstane pač pripravljena toliko odštet (in po napisanem sodeč, si), potem bi jaz rekla: go for it!

A si kaj poguglala glede zlatarn, baje je nekje v Radovljici ali ŠL, skratka nekje na gorenjskem koncu nek zlatar, ki tudi raztura... Pa še nekaj takih je (kaj pa Malalan, Loboda?), samo se zdaj res ne spomnim, bi morala prav pogledat po netu.... Sem pred časom delala nek search, ker sem hotela nekaj zlata prodati oz. zamenjati za izdelan nakit po mojem okusu in sem kar nekaj uporabnih naslovov zlatarn dobila. Hm, samo ne vem, če sem si vse to shranila.... bom preverila, če želiš.

Špelka, oprosti, nisem potem nič odkomentirala glede vozička in ostalih sličic. Hvala, res si se potrudila in vse izgleda super. Barva vozička mi je res zelo všeč!

Pety, kdaj se boš oglasila pri meni, da cunjce pogledaš in vzameš podstavek?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 8:41:02   
pety78
Pety, kdaj se boš oglasila pri meni, da cunjce pogledaš in vzameš podstavek?


Jutro!

Nika, če ti ustreza kaka sreda, mogoče jutri ali pa naslednji teden? Greva ponavadi ob sredah vsak s svojim avtom, tako da se mi ne mudi pol nazaj domov, ker bo Matjaž že pri otrokih.

Kar ti povej, kdaj maš čas. Jaz delam do pol petih, potem sem pa frej. 


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?