|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sodni red
18.8.2011 19:36:49   
mama76
Pozdravljene

Konec oktobra imam izpit iz sodnega reda, pa me zanima, če ga je kjera opravljala pa kaka vprašanja so tam, ker ko to berem se mi zdi full stvari nepomembnih, pa kr neki vpisnikov, ki jih na Okrajnih sodiščih nimamo, pa me zanima če je treba vse to gladko malo znat.
Hvala pupike že v naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sodni red
18.8.2011 20:01:07   
beybk
vprašanja so sestavljena iz čisto vsake stvari in malenkosti, ki je v gradivu, tako da ti toplo priporočam, da se vse napiflaš, tudi vse vpisnike se nauči. če bo komisija dobre volje oz. če boš imela ti srečo, potem te bodo spraševali samo stvari, ki so pomembne za tvoj oddelek kjer ti delaš, drugače pa te lahko sprašujejo tudi o stvareh, ki jih morajo vedeti na drugih sodiščih in na vseh oddelkih (kazenski odd., preiskovalni oddelek). Jaz se spomnim, da sem imela vprašanje kdaj so uradne ure sodišča, kako je z delovnim časom in uradnimi urami med sodnimi počitnicami, eno vprašanje je bilo, da naj si predstavljam da delam v vložišču (čeprav sem bila na preiskovalnem odd., pa so me spraševali tudi za vložišče in za kazenski oddelek so me spraševali vpisnike !!), in da dobim pošto, kam gre pošta, s čim opremimo pošto v vložišču oz. kaj mora biti navedeno na žigu sprejemne pošte. evo to se jaz spomnim da sem imela, aja pa mogla sem našteti po vrsti sodne organe! vem, da to nisem glih dobro znala, sem enega spustila ;) tako da jaz ti res priporočam, da se vse naučiš, tudi tisto kar se teb zdi čist mim;)) tisto te bodo najraje vprašal;)
ampak da te še pomirim: naredi čisto vsak, pade pa samo tisti, ki res, ampak res čisto čisto nič ne ve prav povedati!! Saj ti pravim, jaz nisem vsega znala pa so vlekli iz mene, da bi se spomnila, pa sem naredila!! res redkokdo pade...pa tudi noben!
tako da srečno!

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sodni red
18.8.2011 20:32:29   
mama76
Hvala res hvala. Ufa potem pa je potrebno to stvar resno vzet. Kolko časa si se pa ti učila?

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sodni red
19.8.2011 6:50:59   
beybk
joj meni se zdi da sem se učila dva tedna, kar ni se mi dalo, ker tega je reeees oooogroooomno;)

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sodni red
19.8.2011 8:49:01   
zlatolaska
joj vprašanj se ne spomnim več, ampak ponavadi vprašajo kaj počneš in na katerem sodišču in te potem to sprašujejo. Pač če cele dneve tipkaš ponavadi ne sprašujejo enih vpisnikov. Je pa veliko odvisno kdo te sprašuje, jaz sem imela takrat komisijo iz Brežic pa so bili zelo prijazni, eni so imeli veliko smolo s komisijo iz štajerske....pa jaz sem se učila tako da sem pač dvakrat prebrala vse, kar se pa mene tiče pa večkrat.

Vso srečo

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sodni red
19.8.2011 9:58:22   
mama76
Hvala vama. No ja upam, da bom imela srečo s komisijo. Je pa itak treba prebrat vse in tudi ni neumno da določene stvari vemo, naprimer da se 24.12 in 31.12 dela krajši čas. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sodni red
29.8.2011 21:06:44   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: beybkJaz se spomnim, da sem imela vprašanje kdaj so uradne ure sodišča, kako je z delovnim časom in uradnimi urami med sodnimi počitnicami,

Jap, uradne ure in delovni čas so fizikalne konstante in tako nespremenljive...

Če pa bi se to že spremenilo, bi bilo to vaše znanje neuporabno. Ni čudno, da se pri nas v Sloveniji ne sme nič spremeniti. user posted image

Ma, sem iz čisto drugega foha in se kar ne morem načuditi takim "izumom." user posted image

< Sporočilo je popravil carbene -- 29.8.2011 21:07:40 >

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sodni red
17.11.2011 10:09:52   
šalčkaa
Hej,
se katera spomni še kakšno vprašanje? Res bi bila hvaležna za pomoč. Ali obstaja na netu kakšna zbirka vprašanj? Jaz imam izpit danes ob 4h. :)

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?