|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sončna očala
15.3.2007 19:09:35   
Maleal
Kaka sončna očala se letos nosijo,kakšna imate ve in koliko ste pripravljene odšteti za njih??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sončna očala
15.3.2007 19:47:00   
Anonimen
Jz ne vem kakšna se nosijo - definitivno taka da ti pašejo user posted image Imam pa tako "srečo" da kupim draga očala 40-50 EUR (kupim jih pa vedno ko so -50%) in se potem izkažejo da so čist navadn "plastik fantastik". Eto, dons sem pa kupila totalno cheap športna očala pa so še boljša kot tista dražja "plastik-fantastik".... 

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sončna očala
15.3.2007 21:05:56   
Magi*
jaz nosim že ene 5 let ista očala. takrat še niso bila moderna, zdaj pa so. morda so celo malček premajhna, ker so zdaj in "muha" špegli. imam pa sončna z dioptrijo in ne morem glih vsakih naštimat. lani sem kupila ena super očala, kar draga, pa jih ne morem nosit, ker leč ne prenesem. dioptrija pa ne gre na te špegle. nekaterim je zgodba že znanauser posted image

kupi take, ki imajo dobre UV zaščite, to je najpomembneje. kot drugo pa ti morajo pasati na obraz, pa če so moderna ali ne. sicer pa ljubljančanke nosijo vse muha špegle. že skoraj malo dolgočasno.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sončna očala
15.3.2007 21:11:57   
Anonimen
Jaz imam več očal. Gledam pa predvsem na to, da imajo dobro UV zaščito.

Najraje pa imam ena Guccijeva (že 3 leta) in ena od MAx Mare (5 ali celo 6 let), ki še sedaj niso šla iz mode.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sončna očala
15.3.2007 21:24:08   
žogicanogica
jez sem itak čist obsedena s sončnimi očali. Letos sem si omislila tele:
http://www.smithoptics.com/uploads/products/products_48_118_16.jpg

drugač ma Diesel ful dobre in ne predrage modele, Gucci je zakon ampak drag ko pes, pri Maxmari je pa res fajn to ker je klasika in ostaja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sončna očala
15.3.2007 21:28:07   
Anonimen
Moj še danes ne ve prave cene za Guccija - pa še popust sem dobilauser posted image

No, ampak sva se pa z enakimi očali pojavila v našem malem mestu 2 (so unisex) - jaz in županuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In on meni reče: Maš dobro plačo. Jaz pa njemu nazaj: Ti tudi.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žogicanogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sončna očala
15.3.2007 22:29:19   
BELINEA
Zanima me ,kje se dobijo te ful dobra očala in koliko stanejo!?  Lep pozdrav!

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sončna očala
15.3.2007 22:39:02   
Anonimen
Dobijo se v vseh boljših optikah. Maxmarina očala so nekje okoli 200€, Guccijeva pa okoli 300€.

(odgovor članu BELINEA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sončna očala
15.3.2007 23:38:49   
BLAŽIKA
http://www.sunglassesportal.com/detail.php?itemid=70591&rangeid=36

Jaz imam takšne le cena je malo drugačna pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sončna očala
15.3.2007 23:46:54   
Anonimen
Zdaj si me pa s temi očali sam zrajcala. Moja so obojna že tako stara, da jih več ni niti gor. Sem si pa ene maxmarine nagledala.

Lepo vas prosim, ne popoajte mi več takih linkovuser posted image

Jaz si očala moram najprej sporbati, ker imam zelo ozek obraz in online naročanje ne gre.

< Sporočilo je popravil raho -- 15.3.2007 23:47:31 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sončna očala
15.3.2007 23:50:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Jaz imam več očal. Gledam pa predvsem na to, da imajo dobro UV zaščito.

Najraje pa imam ena Guccijeva (že 3 leta) in ena od MAx Mare (5 ali celo 6 let), ki še sedaj niso šla iz mode.


Jaz mam iste user posted image user posted image  edino moje guči so od lani....ta velike....švasarske...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sončna očala
16.3.2007 0:43:47   
Marogica
Alain Mikli, že 15 let. Odpiljene do kraja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sončna očala
16.3.2007 7:51:37   
Anonimen
ah...naš to-to je škodljivec....zato sem : max-marina očala, mobitel od "prej", nakit...zamenjala za ponaredke user posted image user posted image user posted image . Trenutno nosim sončna očala iz njujorkerja za 5,5 eura - ko malemu ne bodo več zanimiva pa spet "ta stara"gor

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sončna očala
16.3.2007 8:12:18   
ery
A ima katera kako idejo kako imeti sončna očala, če nosiš očala z dioptrijo? Posebej sončna očala odpadejo, ker pridejo res draga in še vprašanje kolk časa zdržijo pri meni...

Ima katera tak "problem"?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sončna očala
16.3.2007 8:17:46   
Magi*
jaz imam tak problem. v resnici ne pride dosti dražje, če ti naredijo z dioptirjo. večji problem je (če imaš astigmatizem), da niso vsaka očala primerna za tako dioptrijo. če so preveč upognjena, ne gre. zato nosim jaz že 5 let iste špegle.

druga varianta so leče + navadna sončna očala (če preneseš leče, jaz jih neuser posted image user posted image user posted image ).

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sončna očala
16.3.2007 9:11:42   
Felicity
Pri meni so sončna očala ena redkih stvari, za katere sem pripravljena seči male globlje v žep. Prisegam na Armani.
Za letos sem si zamislila nekaj v tem stilu:
user posted image

Če sem športno pa Oakley; nimam teh, so mi pa ful všeč;
http://oakley.com/women/pd/2226

(roza/črna kombinacija)

< Sporočilo je popravil Felicity -- 16.3.2007 9:14:06 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sončna očala
16.3.2007 10:21:37   
violinski
Jaz sem si končno omislila ena pametna (in relativno draga) tako, da sem pobrala kolegico, ki obvlada in sva šli skupaj v nakupe. Nikoli ne bi zase rekla, da bom izbrala tale, pa vendar...

So pa VOGUE:

user posted image

< Sporočilo je popravil violinski -- 16.3.2007 10:22:23 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sončna očala
16.3.2007 10:26:54   
Felicity
violinski - user posted image user posted image user posted image  Lepe. Dober nakup.

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sončna očala
16.3.2007 10:56:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho



Jaz si očala moram najprej sporbati, ker imam zelo ozek obraz in online naročanje ne gre.


Dej mi potem plis povej, kam nej grem še pogledat za očala. Jz mam tut ozko faco - dab morala skoraj otroška očala nosit user posted image ...ampak za manj kot 100 EUR očalauser posted image Mogoče veš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sončna očala
16.3.2007 11:04:27   
kofetek2010
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo en dan mi je uspelo, da nisem odprla te teme user posted image user posted image user posted image  


zdaj pa imam hudiča... mislim, da nujno rabim nova očala user posted image user posted image user posted image  

tako vsaj ne bo dileme (kak mesec) katera na nos poveznit user posted image  


pa še ena so se mi čist razšraufala in kar na dveh mestih so ven popadali vijaki user posted image  


ja, nova rabim, to bo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sončna očala
16.3.2007 11:10:19   
tinčica
oj, jaz imam tud fulll ozek obraz in mi vsaka očala naredijo tko kt da sem čebela, sem si pa zdej končno kupila ful fensi očala temen debel rob pa barva stekla se preliva kupla sem jih pri optiki krstič za 50eur.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sončna očala
16.3.2007 11:13:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

oj, jaz imam tud fulll ozek obraz in mi vsaka očala naredijo tko kt da sem čebela, sem si pa zdej končno kupila ful fensi očala temen debel rob pa barva stekla se preliva kupla sem jih pri optiki krstič za 50eur.


Kje pa je ta optika v Lj? Alpa, če imaš kje zabeležno model in znamko očal?

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sončna očala
16.3.2007 11:24:31   
tinčica
ja imaš dve v lj, za drugje pa ne vem, jaz sem jih kupila v njihovi poslovalnici v leclerku pa mi je moj prjatu k ma zraven zlatarstvo zrihtu še 20% popusta.
mislim pa da so lanski model imajo pa na viču v drugi poslovalnici večjo izbero-
lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sončna očala
16.3.2007 11:25:28   
Anonimen
V LJ pojdi pogledat v Clarus ali pa v Mestno optiko - pa tudi v hali A je ena fajn optika (vsaj zdi se mi, da ej hala A). Drugače pa jih jaz kupujem pri lokalnem optiku, da me lahko dobro upičiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Pogledam aktalog, pokažem, katere so mi všeč in bi si jih rada probala in potem jih on vzame v trgovino. Če mi ne stojijo dobro, pač naroči druge.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sončna očala
16.3.2007 12:10:15   
Moyca_
jaz bi tud mela nova očalauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?