|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:03:51   
**Petra**
Pri eni sem v albumu zasledila (ampak ne vem več pri kateri, ker je to že kar nekaj časa nazaj) stolček za v banjo, ki se pritrdi s priseski.

Zanima me, kje se da tak stolček kupit!!!!!

Prosim, priskočite na pomoč!!!!!:zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:12:36   
Pikabu
Fliper se imenuje, mi smo ga kupili v Baby centru. Ti pa priporočam, da greš v kakšno otroško komisijsko trgovino. Mi smo zadnjič kupovali nahrbtnik, pa sem videla čisto enakega fliperja kot je naš, za mnogo bolj ugodno ceno.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:19:29   
Anonimen
Tako, Fliper, Babycenter, cena okoli 6.000 SIT. Imamo namen kupiti v kratkem. Pikabu, pri katerem mesecu ste začeli uporabljati zadevo?

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:19:51   
**Petra**
Kakšna pa je cena!?!:zmeden::zmeden2::zmeden:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:21:31   
**Petra**
Ups, Blacky, istočasno sva vpisali post! Tudi mene zanima, kdaj začeti uporabljati stolček????

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Stolček za v vodo
28.6.2005 22:43:30   
Pikabu
Po dopolnjenem 6. mesecu smo ga mi začeli uporabljati. Našo je malo motilo, ker se ni mogla po bani za igračkami premikati. Najprej sva jo namreč dala kar v fredov obroč, potem je pa toliko zrasla, da je z nogicami hodila po tleh, kar se mi ni zdelo v redu in smo nabavili tale stolček. Zdaj se ga je pa navadila in uživa.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Stolček za v vodo
28.6.2005 23:33:13   
Seven*
Jaz sem ga kupila v Toysu za 15 evrov. :)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Stolček za v vodo
29.6.2005 0:19:33   
skuštrana
Jaz sem ga na Hrvaškem v Turbo limaču plačala 150 kn, kar je pripližno 4.500 sit, če sem dobro preračunala...

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Stolček za v vodo
29.6.2005 10:31:31   
mala Tinka
Mi stolčka nismo uporabljali samo v bani, ampak povsod(na mizi, ko smo jedli, na tleh,... kamor se je le dal pritrdit!). Naša miška dolgo ni samostojno sedela in je bila tako lepo na varnem, ker se ni imela kam zvrnit.
Pa ko smo šli na dopust, nisem s sabo tovorila stolčka za hranjenje, ker je bil preveč neroden in smo kar fliperja uporabljali.
Dobra pogruntavščina - ta stol. Pa še zelo rada je sedela v njem. Še zdaj se spravi vanj, čeprav jo potem težko dobimo ven (stara je dobro leto in pol).

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Stolček za v vodo
29.6.2005 16:15:40   
Anonimen
A to se pravi, da ga lahko dam v stolček že, ko še ne sedi sam?

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?