|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suh zrak!?!
25.1.2008 7:40:50   
*raci*
Živjo!

Jaz se pa ubadam s suhim zrakom v spalnici. Ponoči imamo tako suho, da se zbudimo z izsušenimi in zamašenimi nosovi. Je ratal že čist nevzdržno. Pa sem probala z mokro brisačo na radiatorju in lončkom vode, pa nič ne pomaga. Kako je s temi vlažilci zraka? A to kej pomaga? Ker so kar dragi, cene se gibljejo okoli 100 eur. Kako so pa kej glasni?
Prosim za vaše izkušnje!

Pa lep dan želim!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 7:48:13   
tannya
Mi vlažilce zraka pozimi uporabljamo že dolga leta. Od takrat nimam več gnojnih angin. Letos smo kupili novega (s filtrom za vodni kamen in ionizatorjem) in imamo v hladnem obdobju ves čas prižganega. Zelo nam je pomagal, ko je lansko leto naša takrat enoletnica imela pogoste laringitise.
Jaz osebno ga zelo priporočam. Čez dan gre v zrak tudi do 3 litre vode in toliko je z brisačami ne moreš spraviti ven.
Splača se kupiti nekoliko boljšega (ti imajo ceno od 100 eur naprej), ker je tako učinek maksimalen. Pri prejšnjem me je motilo to, da ni imel filtra za vodni kamen in je bilo po stanovanju polno belega prahu. Poglej v Harvy Norman, Merkur ali Sanolabor.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 7:53:01   
noe
Mi smo ga kupili in mi je bilo tudi ful preveč tolk velik denarja dat za njega, samo zdej, ko pa vsi občutimo ogromno razliko od prej, ga ne dam stran. Vsi trije dosti bolje spimo .Glede glasnosti, pa me je mogoče mal motilo od začetka, zdej ga pa sploh ne slišim več.Tako, da jaz ti ga ful priporočam, lp

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 7:55:33   
Blejka26
jaz imam v sobi kar zaprt radiator da je bolj svež zrak.Čez dan imam odprtega preden pa dam otroke spat ga pa zaprem in se velik bolje spi.otroka sta dobro pokrita..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 8:05:39   
*raci*
A mi lahko priporočate kakšno firmo ali model? Ker kolkr sem gledala je tega ogromno. Nekaj sem jih vidla tud v Baby centru al se vseeno bolj splača v Sanolabor ?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 8:12:01   
noe
 
Mi imamo firmo Boneco in smo ga kupili v Big bengu, samo se ti po moje bolj splača prek neta kupit, potem ko se boš odločila zanj , ker naš je bil 15 evrov dražji v trgovini kot na njihovi spletni strani, samo to sem seveda videla potem, ko sem ga že plačalauser posted image ,lp

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 8:13:06   
bskrle
airmag - t azagotovo pomaga, priporočam

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 8:31:40   
tannya
Mi ga imamo od Wicka in smo zadovoljni.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 10:39:07   
binica
Mi smo letos nabavili vlažilec v lekarni in sem dala cca 30 EUR, pa se mi ravno tako zdi enkraten, tako da ga imamo celo noč prižganega. Zraven je tudi ena posodica, kamor lahko daš kaka eterična olja - jaz uporabljam kar enega, ki je bil zraven priložen.

Tako da toplo priporočam - nimam pa občutka, da bi imela kak prah v stanovanju, čeprav dvomim, da ima kak filter vgrajen...

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 11:30:11   
*raci*
tannya, kje si pa ti nabavla tega od Wicka

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suh zrak!?!
25.1.2008 13:20:58   
dana
Mi smo ga tudi letos kupili v Baby Centru, je bil v akciji za 54€ (tam nekje). Se mi zdi, da je Lanaform. Prahu pri nas ni, ker dajem noter prekuhano vodo.

Pri nas lavfa celo popoldne in potem še čez noč (dokler pač ne zmanjka vode), imamo pa v spalnici vedno zaprt radiator.
Tamali res manj kašlja. Če pa že začne se pa hitro pozdravi.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suh zrak!?!
26.1.2008 19:43:27   
kepa*
Punce, mene pa nekaj zanima pri teh vlažilcih. Mi ga tudi imamo - lanaform - samo me pa jezi, ker se po parketu nabira vlaga in je že nekoliko poškodovan. zdaj preventivno nekaj polagam spodaj, ampak mi gre na živce.
Kako rešiti ta problem?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Suh zrak!?!
27.1.2008 10:05:08   
martinuška
Tudi mi imamo Boneco iz Big banga in smo ful zadovoljni z njim. Eden je v spalnici, eden pa v otroški sobi. Jaz ne bi kupovala tistega iz Baby centra, ali kakih drugih bolj poceni variant. Mi smo imeli prej enega parnega, se pravi na vročo paro, pa se je v njem nabrala plesen. Raje ne pomislim na to, da smo pravzaprav to plesen seveda vdihovali... :(

Pri nas razne brisače, prezračevanje in ugasnjen radiator (ki je prižgan samo v otroški sobi in še to samo podnevi) ne delujejo. Ko vklopim vlažilec, ki mi pokaže tudi, koliko je trenutna vlažnost, je tam okoli 25-30%, torej absolutno prenizka.

Definitivno ne dam vlažilca stran. To je bila za nas zelo dobra investicija, se pa splača boljšega vzet.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Suh zrak!?!
28.1.2008 8:51:41   
Metuljček Cekinček
Mi imamo takšnega kot je na spodnji sliki. Zelo je tih, tako da doslej niti nisem vedela, da znajo biti vlažilci glasni oziroma moteči pri spanju.

user posted image

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Suh zrak!?!
28.1.2008 9:16:38   
šnucika
jaz sem gledala enega pri nas v lekarni, ki so ga imeli vklopljenega in res je precej glasno "brenčal".
A obstajajo kašni tihi?

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Suh zrak!?!
28.1.2008 13:51:55   
tannya
V Harvy Norman smo ga kupili.Mislim, da v mesecu novembru..

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Suh zrak!?!
28.1.2008 13:53:06   
tannya
Glede  vlage na tleh: jaz ga postavim više, npr na stol.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Suh zrak!?!
28.1.2008 22:15:03   
Bubacka
Mi imamo Atlas, iz Merkurja! Je super zadeva! Povem eno, tamala se zbujala 5-8 krat za noc, od kadar sma dobila vlazilec-ionizator, se zbudi samo enkrat na noc! In mi2 spiva super! Ne bi ga dala nikoli stran! Zvok me ne moti, tak mal romantike v sobi, kot da bi meli fontano! Nama je laufa 4 ure zvecer in je cist dost! Ce bi nastimali na 7 ur, pol je to prevec, res ja parket vlazen, po oknih tece!

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?