|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:10:34   
kamilija
Pozdravljene!
Prosim za nasvet.
Ko sem rodila, sva si s fantom  v zgornjem nadstropju v hiši njegovih staršev uredila stanovanje.
Ker je bilo vse skupaj nepričakovano, še nisva naredila vrat v nadstropje, ker
je zmanjkalo denarja. Prav tako ima v istem nadstropju sobo še njegova sestra.
Ko sem se selila je fant rekel, da ne bo nihče uletaval in da se bo vsak prej napovedal po telefonu, če
bo hotel priti gor. Tisti ki tega ne bo upošteval ga bo kar na vratih obrnil.
No, temu zdaj ni tako, saj se nikoli nihče ne napove. Res je, da vsak potrka preden vstopi v dnevno sobo
ampak to je to. Mene to moti, saj tega nisem navajena. Od mojih se vedno vsak napove, preden pride, od
njegovih pa nihče. Ko sem to po treh mesecih omenila, je rekel, da je on tako navajen.
Vse skupaj me precej jezi.
Kako je pri vas? Je katera v podobnem položaju?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:13:59   
blaža
Šparaj dinarčke kot nora in si naredi tista vrata, za katere je zmanjkalo denarja. Niti slučajno mi ne bi bilo prav, to kar se pri vas dogaja in bi se ostro pogovorila s svojim partnerjem.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:21:53   
abi
Povsem razumem tvojo slabo voljo. Midva sva bila z user posted image  tudi v njihovi hiši v pritličju cca 2 leti.Stalno sem imela taščo na obisku (penzija) in zadeva je zelooo moteča. Pri nas na koncu še trkala ni več- je bilo kar samoumevno da pač pride 100- ič mal pogledat.user posted image  
Med tem časom sva urejala večjo mansardo ki pa je spet v isti hiši. Partner je dejal da imamo  lahko isti vhod ( veliko manjši finančni zalogaj ),jaz pa sem zahtevala da če gremo v svoje stanovanje imamo ločen tudi vhod. Hvalabogu,  sva zdaj takorekoč na svojem in mi je uletavanje prihranjeno.
Priporočam vama če bosta ostala tukaj da nekako zapreta stopnišče med sp.in zg. nadstropjem in si uredita lasten vhod - zadeva je dražja vendar verjemi SE IZPLAČA.

< Sporočilo je popravil abi -- 28.10.2008 10:23:07 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:28:05   
kamilija
Ja,
drugače je tašča zelo prijazna in ostali tudi..noben ne naredi nič takega,
da bi lahko kej rekla čez njih. Nočem izpasti nesramna, saj sta nam v bistvu
dala zgornje nadstropje. Pa tudi ko bojo vrata, to še vedno ne bo posebej vhod..
do svojega vhoda pa lahko preteče še precej časa. Res mi je grozno kej rečt, ker
bodo takoj vedli, da ni  meni prov, da pridejo. Vsi so mi všeč, sam če se napovejouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:28:38   
Anonimen
joj jst bi se verjetno že po tenu dni selila kr sem tak človek da hočem mir..tudi če bi bla to moja mama,bi me ful motilo..raje grem v najemniško stanovanje kot pa tkole...res,moj nasvet,svoj vhod!!!!

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:31:26   
Anonimen
kaj če se pa pač pogovoriš direktno s taščo in ji rečeš da pač želoš malo zasebnosti in da želiš da se najavijo preden pridejo??..a veš kr zna bit kr fajn zamera..drgač pa sej mogoče ji bo malo neprijetno amapk jst dvomim da če bi ti povedla kaj si misliš da bi te zdej ne več marali...ti se kr pogovori z njo,kr je pa res da je tud škoda če se lepo zastopite uničit ta odnos,tko  da če se pogovoriš bo po moje razumela..pišuka sej so oni bli tud kdaj mladi,pa kako bi njim bilo a ne?

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:32:31   
timika
Smo skupaj, uredila sva si mansardo, zaenkrat tudi še brez lastnega vhoda - jaz se hecam, da ko bo sila, bova že naredila.
Zaenkrat je super, nobenega uletavanja, pa je ta najina selitev in prihod taščinega prvega vnuka sovpadel z njeno upokojitvijo.

Je pa res, da sem takrat na začetku pod voplivom hormonov - malo imam izgovorauser posted image  - parkrat pop....dila in šla dol in povedala svoje. Pravzaprav oba - da ko bova kaj rabila, bova hvaležbno prosila, do takrat pa ne rabim 10x na dan trkanja in spraševanja, kako in kaj.
Je zlata, ampak glede tega pa meje nobene, posiljevanje z vsako stvarjo. Čisto drugačna od mene, ko se mi zdi, da človeku enkrat zaleže, če se mu razloži.

Skratka, jaz sem šla na tisto - bolje prva zamera kot zadnja in smo že štartali z vsem dorečenim in nam laufa super. Hiša je ogromna in prav lepo nam je skupaj - se pa tudi vidimo vsak dan, če drugega ne, nesem malega zvečer pred kopanjem malo dol, da se naužijejo en drugega.

Svetujem ti, da najprej dorečeš stvari s tvojim, in potem skupaj razčistite. Upam, da drži s tabo, ker če se to zdi tudi njemu samoumevno, bo kriza.
Malo bodo verjetno zamerili, ampak nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha.

Če pa le ne gre, pa čimprej tista vrata namontirajta - no, saj to vama svetujem v vsakem primeru.


(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:37:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Ja,
drugače je tašča zelo prijazna in ostali tudi..noben ne naredi nič takega,
da bi lahko kej rekla čez njih. Nočem izpasti nesramna, saj sta nam v bistvu
dala zgornje nadstropje. Pa tudi ko bojo vrata, to še vedno ne bo posebej vhod..
do svojega vhoda pa lahko preteče še precej časa. Res mi je grozno kej rečt, ker
bodo takoj vedli, da ni  meni prov, da pridejo. Vsi so mi všeč, sam če se napovejouser posted image


Zakaj pa ne bi tega povedala možu in mogoče celo njegovim. Povej jim, da si hvaležna, da imata "kje biti", da so krasni ljudje, ampak da si včasih želiš pač malo miru. Seveda boš izpadla nehvaležna, nesramna, ampak drugače bo pritisk v tebi samo rastel, dokler ne boš nekega dne eksplodirala, pred tem pa nažirala svojega čist za nepomembne stvari, ker se ne boš upala povedati, da ne boš tagrda. Tudi če greste drugam, lahko pogosto dobivaš obiske, pa mogla boš tudi povedati, zakaj greste? Včasih beseda in dober pogovor več odnese, kot si mi sploh lahko mislimo. Samo potrebno je imeti pogum za to Pa preveč se bojimo negativne reakcije.
Vsaka družina ima svoje navade in verjamem, da tast in tašča mislita, da ste vsi sedaj družina. Najbrž celo mislita, da je prav, da se zanimata zate, saj si vendarle postala "njihova". Razen, če še zraven pametujeta. To pa ni za razbrati iz tvojega besedila.


< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.10.2008 10:52:58 >

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 10:49:57   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Ja,
drugače je tašča zelo prijazna in ostali tudi..noben ne naredi nič takega,
da bi lahko kej rekla čez njih. Nočem izpasti nesramna, saj sta nam v bistvu
dala zgornje nadstropje. Pa tudi ko bojo vrata, to še vedno ne bo posebej vhod..
do svojega vhoda pa lahko preteče še precej časa. Res mi je grozno kej rečt, ker
bodo takoj vedli, da ni  meni prov, da pridejo. Vsi so mi všeč, sam če se napovejouser posted image

Tudi jaz sem tako razmišljala, a vseeno rabiš svoj mir in intimo. Če še ne gre z lastnim vhodom potem NUJNO vzidajta tista vrata. Pa ključ imejta tudi notri.user posted image
Drugače se pa je res pogovori s partnerjem in če se ti ne počutiš dovolj hrabro za omenjanje pogostih obiskov - naj se s starši pogovori on. Bolje da se malo namulata kakor pa da ti dobiš sive lase.
Pri nas je moj razložil ( pa ne na soft način ) pa je bila zadeva par dni ok, potem pa spet obiski po staremuser posted image .
Tisti čas je bil zame zelo moreč in depresiven. Si v tuji hiši, seveda hvaležen za vse, tašča nadvse prijazna - ti bi šel takoj na svje- pa ne gre vedno tako hitro kot bi si želel user posted image


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 11:12:58   
kamilija
Evo spet je prišla vrnit eno posodouser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 11:26:49   
timika
O, revca, upam, da je vsaj hitro šla.
No, pri nas bi tašča v takem primeru nastavila posodo na stopnice.
Ma, res moram trkat, da imam kar mir.

Je pa tako, da potem jaz recimo, če kaj nastavi, vedno potem nesem dol posodo ali kaj drugega, pa kakšnih 10 dag kave dam zraven. Saj če so ljudje normalni, je komunikacija OK, se pač presodi, kaj je v kakšnem momentu primerno, kaj pa ne.
Če mi recimo pošlje štrudelj, vedno nesem krožnik nazaj s kako malenskostjo in se zahvalim.  Ne bi ga ravno nazaj na stopnice postavila.

Torej, če praviš, da so sicer prijazni in OK, pogovori se- lepa beseda lepo mesto najde.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 11:30:13   
ronja
Smiliš se mi ful! Si predstavljam, da ti mora bit grozno... Sploh ker se tvojemu dragemu vse skupaj ne zdi nič hudega - seveda, on je navajen živet pri starših z istimi pravili kot so bila, ko je bil otrok. Jasno, da ga ne moti, saj so njegovi starši in je tega navajen.
Ampak oni niso tvoji starši (čeprav bi jaz tudi svojih mela poln kuferuser posted image ) in tudi stvari se spremenijo, ko dobiš družinico... Vsaj jaz mislim, da se morajo, da mora biti družina svoja celica, ki lahko sama funkcionira, ostali pa so širša celica okoli nje - ne pa da je to vse kaotično, ker skoraj vedno pripelje do prepirov...

Nisem sicer v podobnem položaju (hvalabogu, ker nisem tako potrpežljiva in prilagodljiva kot ti), sem pa imela vsega poln kufer že, ko se mi je tašča po rojstvu tamale vsak dan najavljala, da pride in ni hotela nazaj domov (ven je pa tudi ne moreš vršt - ne morem ji jaz čevljev dat goruser posted image ) in ko je ves čas hotela, da mi pridemo tja.
Ker jaz ne morem bit toliko časa z nekom, ki je sicer čisto prijazen, ampak si želim tudi čas zase, za svojega otroka, za naju z lubijem, za prijateljice- ne morem met prijateljice in tašče hkrati na obisku, sory, se pač pogovarjamo druge stvariuser posted image ... Pa tudi rada cartam tamalo in da je vsak dan ne bi imela nič v rokah, ker bi jo imela ona, mi pač ni (tamali pa itak ne, ker je bila še mikena in je jokala pri drugih nekaj časa, dokler se ni navadila). Pač, meni je bilo preveč, pa čeprav živiva na svojem.

Sem razložila lubiju (ene parkrat nežno in lepo, pa se je čez nekaj časa probal nekaj menit, pa nikoli nič dosegel, ker pač ni povedal tako kot je, ampak vedno nekaj zavijal, ona pa itak ni hotela nič slišat... Potem sem mu pa zelo iskreno povedala, da eno ali drugo, jaz se tega ne grem več in se je zmenil z njo vsakič, ko je bil problem - in še vedno dela tako in ona se je posledično malo umirlilauser posted image ). Pa kadar se je kar najavila, da prihaja, sem ji vedno rekla, da komot pride in prinese ali vzame, karkoli je že pač hotela, samo midve sva ravno zmenjeni s prijateljico/bratom... in naju ne bo doma. In tako naju pač parkrat ni bilo doma in je dojela, da s tem ne bo nikamor prišla, pa zdaj rajši prej vpraša, če je ok, da pride ali ne. Sicer še vedno noče slišat ne in ga tudi ne sliši, ampak vsaj ne kliče več tolikokratuser posted image mene.

Probaj razložit lubiju, da jih imaš vse rada, ampak da si želiš malo intime. Pa da so vsi dobrodošli, če se napovejo. POtem naj se pogovorijo. Če te on ne bo razumel, se lahko zelo prijazno pogovoriš s taščo sama. Če to ne bo palilo, potem se nekaj časa sprehajaj naga po stanovanju in naj ene parkrat tako uleti not (ti si pač ravno izpod tuša), da bo videla, da pač ne gre tako... MOgoče je tudi to ne bo motilo, ne vem, večini je nerodno in se probajo potem izogibat takim situacijam.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 11:38:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če to ne bo palilo, potem se nekaj časa sprehajaj naga po stanovanju in naj ene parkrat tako uleti not (ti si pač ravno izpod tuša), da bo videla, da pač ne gre tako... MOgoče je tudi to ne bo motilo, ne vem, večini je nerodno in se probajo potem izogibat takim situacijam.



Ne se smejat, ampak tole res pali ... no pri nama teh težav ni, sta jih pa imela dva prijatelja, ki sta si pri njegovih starših na vrhu uredila stanovanje in sta ati in mami non stop gor uletavala in to še celo brez trkanja ... pa sta se onadva enkrat spravila na kavč v svoji dnevni in malo user posted image , pa je ravno ati gor uletel ... komu je bilo bolj nerodno, se še niso zmenili, sam ata in mama se pa sedaj najmanj pol ure vnaprej napovesta user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 13:00:07   
jera3
Sem na tvoji strani in te čisto zastopim imam podoben primeruser posted image .

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 13:12:29   
Anonimen
A veš da pri nama tudi še ni vrat med prvim in drugim nadstropjem user posted image

Mi pa ne hodi noben gor, to je pa res.

Predlagam ti, da čimprej namontiraš vrata. Samo z vrati se lahko zaščitiš pred "vsiljivci". Če bo pa kdo kaj vprašal čemu vrata, pa reci da zaradi otroka, da ne pobegne neznano kam (mogoče bojo pa še kaj prispevali) user posted image

(odgovor članu jera3)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 13:32:13   
kalbo
Jest vem za rešitev. Dajta se vsak dan dol sredi dnevne sobe in ni vrag, da vaju bo enkrat nekdo zalotil. Zna učinkovat čudežno.

Moja tašča ma tud prebliske in kar uleti sam se ne sekiram več, ker vem, da se zaveda, da ga sračka. Sam si ne more pomagat, ke je pri njej tako, da dostikrat dejanja prehitijo možgane. Sva bila pa enkrat skoraj zalotena pri divjem seksu sredi najine zakonske postelje, ker je tašča očitno prepozno ugotovila da je ura 7 zjutraj, trkat pa ni upala, zarad otrok. Je šla žena pol dol rečt, da se une stvari delajo tud podnev in da si jih najbrš ne želi videt v živouser posted image .... pol je blo en čas mir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 13:34:45   
kalbo
Ne se smejat, ampak tole res pali ... no pri nama teh težav ni, sta jih pa imela dva prijatelja, ki sta si pri njegovih starših na vrhu uredila stanovanje in sta ati in mami non stop gor uletavala in to še celo brez trkanja ... pa sta se onadva enkrat spravila na kavč v svoji dnevni in malo , pa je ravno ati gor uletel ... komu je bilo bolj nerodno, se še niso zmenili, sam ata in mama se pa sedaj najmanj pol ure vnaprej napovesta .


No evo user posted image . Sam zakaj bi blo njima nerodno. Saj sta v svojem stanovanju.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.10.2008 13:36:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
28.10.2008 13:39:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jera3)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 13:47:32   
db
sva na istem stem da sem takoj na začetko zaropotala pr mojmu in mu rekla kaj pa če bi ravnokaruser posted image  in bi ker noter prišel in pol je moj takoj napado svoje zakaj ne potrkajo zakaj kr vderjo noter in morem reči da od tedi anprej vsi naprej potrakjo največkart pa pokličejo če naju akr rabijo ali pa če hočejo pridit na obisk

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
28.10.2008 13:52:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 14:04:32   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam si ne more pomagat, ke je pri njej tako, da dostikrat dejanja prehitijo možgane.



hahaha kalbo, da nimava iste taščeuser posted image user posted image ...pri nas se sicer pozvvoni, pa kuj uleti, brez da bi se počakalo, da nekdo pride odpret vrata, ali pa da se vsaj reče naprejuser posted image

no v glavnem jaz bi se na mestu avtorice teme res probala pogovorit s taščo (sploh, če ni nek zmaj, kot navaja)....boljše prej, kot da se pa stvari nakopičijo in slej ko prej poči

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 14:14:22   
kalbo
hahaha kalbo, da nimava iste tašče ...pri nas se sicer pozvvoni, pa kuj uleti, brez da bi se počakalo, da nekdo pride odpret vrata, ali pa da se vsaj reče naprej


Naša, če ve, da so otroc pokonc prtisne hkrati na kljuko in zvonec, če pa ve da spijo se pa pojavi v kuhinji in čisto potihem reče..Martinaaaa...predvčerajšnjim se mi je tako pojavila za hrbtom, da sem se skoraj v hlače podelal...pol pa itak začne na glas nakladat, da bi blo itak vseen, če bi pozvonila....pa kaj ji nej, nej jo tepem al kaj?user posted image  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 14:27:41   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

hahaha kalbo, da nimava iste tašče ...pri nas se sicer pozvvoni, pa kuj uleti, brez da bi se počakalo, da nekdo pride odpret vrata, ali pa da se vsaj reče naprej


Naša, če ve, da so otroc pokonc prtisne hkrati na kljuko in zvonec, če pa ve da spijo se pa pojavi v kuhinji in čisto potihem reče..Martinaaaa...predvčerajšnjim se mi je tako pojavila za hrbtom, da sem se skoraj v hlače podelal...pol pa itak začne na glas nakladat, da bi blo itak vseen, če bi pozvonila....pa kaj ji nej, nej jo tepem al kaj?user posted image  


hahaha user posted image user posted image user posted image eh, kalbo brez veze....tepst je ni treba mi prekmurci to rešimo tako, da baje (je v časopisu pisalo) vžemo tasta ali taščo v studenec
...ampak to so že radikalne zadeve hehehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 14:27:46   
ronja
Ne vem no, eni pač ne razumejo, da ima človek še kaj drugega za delat, kot pa sprejemat obiske.


Ali pa nočejo razumet... Meni je tašča zadnjič jamrala, kako ji zdaj soseda pride vsak dan gor na kavo in kar visi tam in noče it domov... Če me bo kdo vprašal, kaj je to ironija, mu bom to povedalauser posted image .

ko sva se pogovarjali nekaj čisto drugega, kako se nekateri pogumno spopadajo z invalidnostjo, pa je rekla, da so problemi, s katerimi se spopadeš in so taki, od katerih bežiš. Nisem si mislila, da se to tako čisto zavestno odloči, da se z določenim problemom ne bo ukvarjala oz. bo bežala od nejga, ne glede na vse. Sem mislila, da je to zato, ker problema ne vidiš, si ga ne upaš priznat... Ne pa da veš, da obstaja, ampak se nočeš z njim soočit... In tako sem ugotovila, da je res brezveze karkoli probavat, ker dokler se ona ne bo odločila, da bi se zmenili, se pač ne bomo in bomo pač reševali drugače. Še vedno sem prijazna z njo, ne morim ji z ničemer, ne težim, koliko naj bo mala oblečena tam ipd, ampak je pa zdaj ne vabim več na obisk, ker vem, da to pomeni, da bo cel dan tu, niti ne grem več sama s tamalo k njej, ker pač rabim svojega medveda zraven, da me brani, hehe. In tako stvar dela, čeprav sem na začetku mislila bit (in sem tudi bila) veliko bolj odprta za vse. Pa se ni izšlo, vedno bolj se je vsiljevala in nikoli ni bilo dovolj... Včasih moraš tudi zelo prijaznim ljudem postavit meje... Žal, če si jih ne sami...

Saj tudi če dajo starši otroku stanovanje (svoje stanovanje, stran od njihove hiše), to ne pomeni, da bojo kar uleteli, kadar jim bo pasalo, ne da se najavijo, ne da pokličejo, karkoli... Nobeden v tem primeru kar ne uleti, pa čeprav imajo ključe. To je normalno. Ja, kakšna je pa razlika, če dajo starši otroku zgornje nadstropje? Mislim, da če daš, daš! To, da postavljaš ne vem kakšne pogoje v smislu, "pri nas je pa tako" (neka osnovna higiena je sama po sebi razumljivauser posted image , pa  da vsak plačuje svoje stroške in skupaj skupne, ampak to je po moje to), pomeni samo, da nisi dal, ampak da imaš svoje otroke v najemu - lahko tu živiš, če... Samo da otroci ne plačajo z denarjem ampak z živci, delom, nesamostojnostjo... Tega svojim otrokom ne bi hotela naredit!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 17:40:49   
Anonimen
Nisem brala odgovorov, odgovorila bom samo na prvi post. Glej kolikor sem razbrala je ta CELOTNA hiša v lasti tvoje tašče in tasta, imam prav? Potemtakem ti pričakuješ da bodo oni v lastni hiši KLICALI če lahko pridejo v zgornje nadstropje in se po možnosti še najavljali za kak dan v naprej?? Daj lepo te prosim no...
Meni se zdi čisto dovolj da potrkajo, kaj več pa se mi zdi noro zahtevati od njih.
Se pa strinjam da to zna biti moteče, tudi midva z dragim imava kdaj že polno glavo vsega, ker je pri nas pač gužva, ampak s tem se je treba sprijaznit, če ne pa na svoje! Sorry, tako je življenje, če ti pravila tvoje tašče in tasta v njuni hiši ne pašejo pa se odselite.
Moje mnenje!

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?