|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečni v vozičku
18.1.2008 8:42:19   
gt
Zdravo,

dojnečke naj bi voziček in vožnja z njim pomirila? Pri nas je ravno obratno.
Takoj ko jih dava v voziček so še nekako mirni potem se pa v večini primerov v roku 5min začnejo dret. In to dreti kot da bi jih iz kože dajal...

Se bo to umirilo? Se navadijo? Ali bova pač mogla počakat da shodjo in grejo na svoje user posted image

Itaq sva pa že ugotovila da za naše fante nobeno "dojenčkovo pravilo" ne velja...

lp, Gregor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:03:00   
Afnica
Ja, že to da so trije ni glih po pravilu. user posted image  
 
Naša 2 tudi včasih nista bla rada not. Zakaj ne, nimam pojma. Je pa mogoče sedaj malo boljše, ko že lahko malo naokrog gledata.
 
Upam, da bo pri vas čimprej boljše. Velikokrat se spomnim na vas. Pa se tolažim:,, Ah, sej imam samo dva.'' user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:04:33   
tejkag
Oj!
Ne se sekirat,tudi naša postane pravi mali user posted image ko jo damo v voziček. Stara bo devet mesecev.Na začetku je bila grozna,potem je prišlo obdobje,ko se je rada vozila,zadnje čase pa se spet kar nekaj buni. Ponavadi jo kar nosim,da je tišina,pri treh  je pa to malo težje...


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:06:35   
gt
Ne vem zakaj bi jih nosil če obstajajo vozički :)
sej doma so pridni (mnja) na blazini, ležalniku ali pa v postelji

edin za ven je pa štala...

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:06:41   
tejkag
Aja pa naša ni nedonošenček.



_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:06:49   
Hans
Tudi pri nas so bila zelo različna obdobja, nekje do 8 meseca se je rada vozila, potem nekaj mesecev sploh ne, sedaj je 15m pa se spet vozimo brez problemov.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 9:24:42   
Naja31
Se bo to umirilo? Se navadijo? Ali bova pač mogla počakat da shodjo in grejo na svoje


Ja, pri nas je postalo bolje šele ko je shodil. Potem se je pa rad vozil, ker je ugotovil, da lahko počiva user posted image . Pa ni nedonošenček.
Je pa bil meni vsekakor lažje nositi enega, kot tri. user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 10:00:48   
Aja32
Pri nas je tastarejši tečnaril od samega začetka... Dokler ni shodil... Pa tudi potem ni več obrajtal vozička... user posted image

Rojen mesec dni prezgodaj - ampak po mojem to nič ne vpliva na to tečnobo... Taki so tile naši user posted image !!!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 11:13:20   
Ninica
Naša starejša se tudi ni marala vozit v vozičku. Vedno sem jo morala vzeti ven, ker drugače se je skoraj razpočila od joka. user posted image v eni roki sem držala njo, z drugo sem potiskala voziček. No in ko je že sedela oz. ko smo ji dvignili naklon, da je lahko vsaj malo opazovala je bil voziček super. No mlajša (moram potrkat) pa se še vedno brez problema vozi v košari, pa tudi če je budnauser posted image .

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 15:31:43   
Noseckica
Nedonošenček al' nenedonošenček user posted image , finte imajo pa enake. user posted image

Moja je tudi imela obdobje, ko se ni rada vozila v vozičku, še prej jo je bilo pa treba oblečt za ven. user posted image  Veselica in pol. user posted image

Zdaj je stara 6 mesecev in pol, pa se spet rada vozi. Od takrat dalje, ko sem jo "zašimfala" na forumu in se potožila mamicam na forumu......user posted image  Če ne bi potiskala vozička pred seboj, sploh ne bi vedela, da je zraven. Spi kot top.

O, vi imate pa kar user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tečni v vozičku
18.1.2008 23:02:36   
Noseckica
gt, malo še sem pokukaj: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2189739&mpage=1&key=&#2190583 user posted image

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 8:57:20   
gt
Noseckica: tri fante, za katere mislim da so včasih na red bullu in ne na mleku :)

Danes ne bo dežja pa gremo spet probat.
Upam da za dlje kot 5 min :)

Sej ene dvakrat nama je že uspelo da smo se 2 uri sprehajal... vmes le kakšna enominutna serenada..
:)

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 9:13:17   
Noseckica
A "rukanje" nič ne pomaga user posted image  

Moja je zaspala po prvem metru makadamske cesti in je bilo konec "dretja". Že trkam, da zdaj se rada vozi. Že trkam......

Pri treh pa to verjetno drugače zgleda. Najprej solo, potem duo, na koncu pa že trio nastane. user posted image user posted image user posted image

Pa poročaj, kako bo šlo danes. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 10:03:28   
gt
nope. Tudi makedam ne pomaga. Mogoče za kako minuto dokler se ga ne "navadijo"

Jaz raje rečem: mono, stereo in surround user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 10:19:32   
melani99
tudi pri mojiuser posted image je prvih 5 minut katastrofalnih, zažene tak vik in krik, ponavadi se še od samega dretja pobruha, pol ko pa naredima že kakih 500 m, pa se ponavi pomiri, veliko bolj mirna pa je, če ima zraven v vozičku eno svojo igračko, ki igra, to igračko vedno vzamema zraven, ker ji je zelo zanimiva in zraven pozabi, da je v vozičku v vodoravnem položaju

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 10:20:54   
kofetek2010
gt - po moje bo boljše, ko bodo sedeli in bodo opazovali okolico user posted image  Do takrat pa le potrpite, saj bo!

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 11:50:48   
gt
Mal dvomim.  Voziček imamo takšen, da sedijo en za drugim. Kar pomeni da bo prvi videl naprej, drugi in tretji pa bi mogla levo in desno gledat...
Sej potem za drugi voziče bova kupila pa da sedijo en zraven drugega, da bojo vsi videli naprej ;)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 17:36:31   
anajmad
Ravno danes sem brala v cajtngu o vas. Iskrene čestitke!Prav lušni so vaši fantje.
Ena moja znanka,ki ima tudi trojčice,je imela takšen voziček kot vi,ampak ga je kmalu zamenjala za dve marelci,ki sta bili skupaj in eno marelco je pripela zraven. Je rekla,da so bile preveč nemirne. Kako pa kej sfolgate? Res ste dobri in to kar tri. En vaš fantina je imel skoraj takšno težo kot naša Ula.
Čestitke!!!

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 18:03:16   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad
Ravno danes sem brala v cajtngu o vas.


V katerem časopisu si brala, anajmad? A je tudi na internetu?
Jaz bi jih tudi rada videlaaaaaa....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 18:17:01   
anajmad
Ej,če se samo na primorsko preseliš. V Primorskih novicah so bili. Sem ravno danes prebrala,ko sem imela mal cajta.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 19:45:43   
emaa
Noseckica na forumu dovjčki, trojčki je link do članka tukaj

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 19:54:46   
Anonimen
Naša tudi ni bila nedonošenček, ampak je pa imela obdobje, ko se je konstantno drla v vozičku. To je bilo od nekje dveh pa do štirih mesecev. Je minilo, bo pri vas tudi. Kot je rekla jana73, ko bodo lahko sedeli in več videli, se bodo tudi vozili radi. Naša je zdaj izredno pridna v vozičku. user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 21:56:59   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Noseckica na forumu dovjčki, trojčki je link do članka tukaj


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tečni v vozičku
19.1.2008 22:02:11   
viv_
Ja, takle mamo user posted image  Vedno ene fore... Povečini je bolje, ko sedijo in lahko opazujejo okolico.

Mora bit pa res tečno, če noče bit v vozičku... Hvala bogu sta bili moji dve pravi "vozičkarci". Če bi jih 10 ur okol vozil, bi pa 10 ur not sedeli - no, 5 bi jih prespali user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?