|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 9:12:42   
Adelina
Ali ima mogoče katera načrt tega naselja ali stran, kjer ga lahko dobim. Mislim kje ima kakšna firma to hišico glede na oddaljenost od morja-baje da so tiste s številko 800 kar precej oddaljene, najblićje pa menda 100,200, 400. Glede na to, da gremo na morje konec avgusta ali začetek septembra, so mi v par firmah rekli, naj takrat ne bi bil problem za dobit, pa bi potem seveda raje izbrala bližjo plaži.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 10:56:15   
livia
Tudi jaz to iščem že par mesecev, pa nič.

Kam si pa oddala vlogo? Na katere firme. Mi gremo 26.6.-6.7., če dobimo seveda.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 12:46:22   
Adelina
Livia, v bistvu sem klicala že v začetku februarja in v večino moram zdaj aprila, maja ali junija še enkrat poklicat, ampak so mi v ene parih rekli da konec avgusta ali začetek septembra bi se dalo dobit. Poklicala pa sem firme, ki sem jih našla tu na RR ali na MON-u (Poč. skupnost Krško, Lisca, Merkur, Občina Krško, Zavarovalnica triglav, Mercator, Perutnina Ptuj). Kam pa si ti kaj klicala?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 13:49:43   
livia
Jaz sem preklicala mercator, lisco, vlado rs, perutnino ptuj, kc in telekom. Ali imajo zasedeno, ali pa je treba poklicat kasneje.
Da je treba oddat vlogo so mi rekli na krki, psk krško, kompas-mts. Od teh treh si še največ obetam. Predvsem od Krke.

Kaj so tebi rekli v merkurju, občini krško in zavarovalnici triglav? jaz njih nisem klicala. Ima kaj smisla misliš?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 14:26:17   
2.2.
user posted image jaz imam zemljevid samo kje je...user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.3.2009 14:54:17   
Adelina
2.2. dej probi poiskat, bi ti bla res hvaležna, k bi ga res rada vidla.

Livia a v Lisco ti ni blo treba poslat vloge, men so rekli da ja in da imam za ta termin dost možnosti, da dobim (imajo pa 20 hišic).
Kolk hišic pa ima Krka, mogoče veš. Za krko sploh nisem vedla da jih ima-a maš mogoče mejl kamor si poslala, pa od Kompasa-mts? Drugače pa moram večino tudi še klicati, tako kot so tebi rekli. -na občino Krško začetek aprila, na zav. triglav po 25.marcu, v merkurju pa zunanjim ne oddajajo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
5.5.2009 16:01:28   
špelin@
Se bom še jaz priklopila na to temo: ali ima kdo ta tlorisni načrt?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.5.2009 13:00:45   
frutka_
Ne vem ali ste potem dobili hiško blizu plaže ampak tudi najbolj oddaljene hiške niso oddaljene od morja več kot 10minut hoje po globoki senci, ki je pravzaprav  lušten sprehod. Tako da...tudi če boste bolj zadaj ni panike, ker do plaže vodi veliko poti. Pa tudi plaž je več.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
10.5.2009 21:17:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR
Ne vem ali ste potem dobili hiško blizu plaže ampak tudi najbolj oddaljene hiške niso oddaljene od morja več kot 10minut hoje po globoki senci, ki je pravzaprav  lušten sprehod. Tako da...tudi če boste bolj zadaj ni panike, ker do plaže vodi veliko poti. Pa tudi plaž je več.

Torej bo treba raziskovat user posted image

Najlepša hvala za podatek user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
13.5.2009 11:30:57   
_clea_
Junija gremo v  Bučanje,pa me zanima, če je v bližini kakšna kolesarska pot oz. na splošno ali se splača vzeti kolesa s seboj? Ali kdo ve, kje leži hišica od Kompasa-MTS-a?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
16.5.2009 21:13:26   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: _clea_

Junija gremo v  Bučanje,pa me zanima, če je v bližini kakšna kolesarska pot oz. na splošno ali se splača vzeti kolesa s seboj? Ali kdo ve, kje leži hišica od Kompasa-MTS-a?


Kolesarskih poti ni. S kolesom se vam splača peljati le od Bučanj do Nerezin ob obali. No pa po naselju s elahko voziš sem ter tja.  Glavna cesta je poleti zelo  prometna. Odkar so jo na novo potegnili pa po njej lahko tudi hitreje vozijo. Jaz koles ne bi jemala poleg. Mogoče bi vzela eno kolo, da se z njim kdo zategne do trgovine zjutraj ali zvečer. Moraš biti kar hiter, ker hitro zmanjka peciv. Vmes pa trgovino zaprejo.


(odgovor članu _clea_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
16.5.2009 22:22:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: _clea_
Junija gremo v  Bučanje,pa me zanima, če je v bližini kakšna kolesarska pot oz. na splošno ali se splača vzeti kolesa s seboj? Ali kdo ve, kje leži hišica od Kompasa-MTS-a?

Tudi mi gremo junija v eno od hišic Kompasa MTS - nimajo samo ene user posted image

(odgovor članu _clea_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
17.5.2009 0:48:00   
frutka_
user posted image

Takole zgleda naselje. Senca. Hiške levo. Hiške desno. Kot ulica. To je ena stara slika za prvi maj, ko smo bili tam. Ztao je tako praznouser posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
18.5.2009 10:59:43   
_clea_
Hvala frutka za info..Sej enkrat davnooooo sem bila tam, pa sem mi je malo iz spomina ušlo.
Špelin@ mi gremo 8.junija v hiško št. 803 ..mislim de je tolk..neki okrog 800 :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
18.5.2009 14:59:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: _clea_
Hvala frutka za info..Sej enkrat davnooooo sem bila tam, pa sem mi je malo iz spomina ušlo.
Špelin@ mi gremo 8.junija v hiško št. 803 ..mislim de je tolk..neki okrog 800 :)

Očitno se bomo srečali user posted image

(odgovor članu _clea_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
19.5.2009 20:58:01   
Neni13
No, sem ravno mislila odpreti temo, če je primerno iti konec junija v Nerezine. Ali je morje dovolj toplo, da nas ne bo zeblo v senci,itd...
Pa vidim, da ga takrat vse  šibate dol.user posted image
Potem že mora biti ravno prav vreme. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
21.5.2009 10:59:29   
_clea_
morje je imelo pred 14 dnevi 22 stopinj tko de ne bo panike...Trend zadnjih let je pa itak junij najlepši od poletnih mesecev...Pustimo se presenetiti,pa bo :)

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
12.6.2009 7:47:18   
livia
Za tiste, ki redno obiskujete te Nerezine:

Mi gremo 3.7. letos prvič, sploh prvič na Hrvaško.
A je v teh Bučanjih kaka menjalnica, če bi nam zmanjkalo kun? Kakšna je manjava?
Baje naš apartma nima nobenega senčnika na balkonu. Gremo v apartma od Krke št. 532/I (garsonjera v prvem nadstropju). A mislite, da rabimo vzet s sabo kak senčnik? Kaj pa za na plažo? Je dost naravne sence, al vseeno vzamemo kak senčnik oz. tiste šotorčke za otroke?
Kar se tiče uvoza hrane vidim, da je sprejet nek nov pravilnik. Se pravi tu ni problema,  a ne?
http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=389&novica=1203
Če ima kdo še kako infomacijo, da bi se bolj fajn počutili dobrodošlo vse.
Aja, kako je s komarji?

Hvala

(odgovor članu _clea_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
13.6.2009 19:15:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: livia

A je v teh Bučanjih kaka menjalnica, če bi nam zmanjkalo kun? Kakšna je manjava?


Ti lahko tudi v tujini normalno na bankomatih dviguješ denar. Menjava je ugodna, poglej si pogoje pri svoji banki. Se pa plača neka provizija.

Če pa z debetno (torej navadno) kartico plačuješ v trgovinah, pa nobene provizije ne plačaš. Jaz ponavadi tako naredim - v trgovini s kartico plačam, kune pa imam za pijačke in podobno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
14.6.2009 13:21:10   
ljupka
Kolikšna je cena teh hišic naprimer za 7 dni za dva odrasla in dva otroka!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
14.6.2009 20:30:22   
livia
Mi bomo dali cca. 550€ za 9 dni za 4 osebe.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tlorisni načrt Nerezin-Bučanje
27.6.2009 22:43:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Za tiste, ki redno obiskujete te Nerezine:

Mi gremo 3.7. letos prvič, sploh prvič na Hrvaško.
A je v teh Bučanjih kaka menjalnica, če bi nam zmanjkalo kun? Kakšna je manjava?
Baje naš apartma nima nobenega senčnika na balkonu. Gremo v apartma od Krke št. 532/I (garsonjera v prvem nadstropju). A mislite, da rabimo vzet s sabo kak senčnik? Kaj pa za na plažo? Je dost naravne sence, al vseeno vzamemo kak senčnik oz. tiste šotorčke za otroke?
Kar se tiče uvoza hrane vidim, da je sprejet nek nov pravilnik. Se pravi tu ni problema,  a ne?
http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=389&novica=1203
Če ima kdo še kako infomacijo, da bi se bolj fajn počutili dobrodošlo vse.
Aja, kako je s komarji?

Hvala

Menjaj v Malem Lošinju v Erste bank, je najboljši tečaj in brez provizije.
Naravne sence dovolj user posted image
Žal ne vem točno, kateri je tisti apartma, zato ne znam okrog tega svetovat.
Komarjev ni.
Za nakupe hrane in ostalih potrebščin priporočam diskonta Jadranka in Konzum v Malem Lošinju (Cona Kalvarija). Cene enake našim. Tudi zelenjava in sadje, ki sta bila lani dražja kot pri nas, sta letos enakih cen.
Kepica sladoleda v Nerezinah stane 5 kun, kapučino 7-8 kun.

Če te še kaj specifičnega zanima, vprašaja, sem še čisto sveža - danes prišla iz Bučanja user posted image


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?