|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razmere na hrvaškem
20.6.2009 23:52:31   
SINEJA
Veliko slišim,da se precej ljudi odjavlja od rezerviranih aranžmajev preko agencij, na Hrvaškem.Vendar je vse to bolj v sklopu "baba čula,baba rekla".Zanimajo me vaše  izkušnje in ali so omenjene govorice resnične ali samo napihnjene zaradi trenutnih razmer.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 0:35:22   
Ribica **
Mi nismo nic odjavili, lastniki nas ze cakajo. Je pa res, da se "poznamo" ze par let, ker ze vec let zapored hodimo k njim in se slisimo prek mailov ze okrog novega leta oz. potem spomladi.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 8:15:55   
gita10
Ko je še vojna divjala po Hrvaškem nisem zaradi tega odjavljala svojih počitnic, niti jih nebi sedaj.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 8:19:33   
mini11
Mi imamo vikend in letos vseeno ne gremo. Se mi zdi, da če imam dopust, ga ne bom imela zato, da me bo strah, kaj se bo zgodilo. To govorim za Istro. Mi smo v bližini Pule. Letos so Slovencem rušili stranišča, ruvali palme... Vse se da videt na dstrani cila kavran. Drugače pa so dvojni, ki jih poznam letos bili doli in enim se ni nič zgodilo, drugi pa v trgovini niso mogli kupiti kruha. So rekli, da ga za slovence pač ni. Se mi pa zdi, da bi jim zato plačevala... pa naj eno leto občutijo tudi oni, da niso vsemogoči. Sicer pa nimam nič proti njim nekateri so zelo v redu žal pa sem med 1000 najde le eden in ti uniči dopust.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 8:39:13   
buči
Saj ne bom komentirala ... Tole se mi zdi noro! Same delate antipropagando. Pa pojdite  na svoj vrt in se tam nakajte v žlici vode!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 8:40:02   
Anonimen
Vendar je vse to bolj v sklopu "baba čula,baba rekla".


Tudi v Sloveniji na vsakem koraku srecas medveda. Ljudje si niti v sluzbo ne upajo vec, kaj sele k nam na pocitnice.

(odgovor članu SINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 8:47:01   
karmen83
Mi smo se ravno vrnili z dopusta v Poreču, tudi smo bili v dilemi, ali oditi ali ne, ampak zdaj nam ni žal, da smo šli. Sicer smo bili v hotelu, ampak vsi so bili zelo prijazni, šli so nam na roko in bili zelo razumevajoči (npr. čistilka je vedno vprašala, kdaj naj počisti sobo, da ne bo zbudila naše pupe), v recepciji se je dalo vse brez problema zmenit, še sobo smo dobili že ob devetih (morali bi čakati do dveh), tudi na plaži je bilo super, avto pa smo imeli parkiran kar pod oknom in najhujša stvar, ki se mu je zgodila, so grdi galebji dre*ci user posted image . Še najbolj čudne so bile kake stare Nemke, ki verjetno še v življenju niso videle dojenčka in so bile prav zgroženo-prestrašene, da nisem vedela, ali bi se jokala ali smejala user posted image
V glavnem - mi smo se imeli super in bi takoj spet šli, ugotovili smo namreč, da se ljudje do tebe obnašajo tako, kot se sam obnašaš do njih, ljudje ki tam delajo so pa itak še v slabšem položaju kot mi in so bolj razumevajoči in prijazni kot marsikateri Slovenec. Res pa je veliko odvisno od lokacije - v bližino kake diskoteke ali česa podobnega, še posebej ponoči, mene kljub dobrim izkušnjam v hotelu in okolici ne bi spravil za noben denar - ziher je ziher user posted image
Tistim, ki potujete na Hrvaško, želim, da preživite res čudovit in nepozaben dopust.


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 9:16:32   
Dashenka


Ko sem prebrala naslov, sem mislila, da sprašujete o vremenskih razmerah user posted image user posted image user posted image .
Te te dni niso najugodnejše, ampak pri nas je pa še slabše.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 9:18:13   
end1
mi smo se včeraj vrnili iz Krka in je bilo čudovito. Z vsemi kar smo bli v stiku so bili prijazni. Skratka lepo, avgusta gremo pa še za teden dni.
Kaj pa zaradi politike ljudje delajo pa me ne zanima.
Vandalizma pa je pri nas tudi dosti. Kaj vse potuje za vikende iz nostranjosti Slovenije na obalo in potem tam krade barčice in po kampih in vlamlja in ... saj ne da nekateri domačini ne.



(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 11:33:05   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Saj ne bom komentirala ... Tole se mi zdi noro! Same delate antipropagando. Pa pojdite  na svoj vrt in se tam nakajte v žlici vode!


Se strinjam.
Meni je tako razmišljanje bolano.




(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 12:15:49   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: mini11

Mi imamo vikend in letos vseeno ne gremo. Se mi zdi, da če imam dopust, ga ne bom imela zato, da me bo strah, kaj se bo zgodilo. To govorim za Istro. Mi smo v bližini Pule. Letos so Slovencem rušili stranišča, ruvali palme... Vse se da videt na dstrani cila kavran. Drugače pa so dvojni, ki jih poznam letos bili doli in enim se ni nič zgodilo, drugi pa v trgovini niso mogli kupiti kruha. So rekli, da ga za slovence pač ni. Se mi pa zdi, da bi jim zato plačevala... pa naj eno leto občutijo tudi oni, da niso vsemogoči. Sicer pa nimam nič proti njim nekateri so zelo v redu žal pa sem med 1000 najde le eden in ti uniči dopust.

Ja taki je bolje , da ostanete doma.Bo vsaj manj gužve.user posted image

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 12:20:09   
šnucika
povsod se lahko dogajajo nacionalistične piSDarije...
no,teta od mojega je včeraj javila...živi v Opatiji,da so SLO avti spet na udaru...prejšnji teden so bile na petih avtih prerezane gume...na samo enem pakirišču...amapk to se dogaja že od osamosvojitve,tako,da ni nič novega.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 14:30:42   
mini11
Ja jakaracman, je bolje, da ostanemo doma ali pa bomo raje šli kam, kjer bomo imeli cel avto, dobili kosilo kot si ga zslužimo... Jaz imam letno malo dopusta, vmes pa garam tudi po 10 do 12 ur na dan (samo v službi) in si bom privoščla tak dopust, da mi bo lepo in ne da se bom mogla sikirat za vse. Sem pa rekla, da ljudje ki tam živijo niso problem. Vsi domačini so O.K. Ampak potem pa pride mladina, lahko tudi samo eden iz malo oddaljenega kraja in so tako kot je nekdo napisal slovenski avti na udaru. Ali pa še kaj drugega...

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 15:53:14   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: mini11

Ja jakaracman, je bolje, da ostanemo doma ali pa bomo raje šli kam, kjer bomo imeli cel avto, dobili kosilo kot si ga zslužimo... Jaz imam letno malo dopusta, vmes pa garam tudi po 10 do 12 ur na dan (samo v službi) in si bom privoščla tak dopust, da mi bo lepo in ne da se bom mogla sikirat za vse. Sem pa rekla, da ljudje ki tam živijo niso problem. Vsi domačini so O.K. Ampak potem pa pride mladina, lahko tudi samo eden iz malo oddaljenega kraja in so tako kot je nekdo napisal slovenski avti na udaru. Ali pa še kaj drugega...

Ja pa kaj ima to koliko in kaj delaš veze z Hrvaškouser posted image Nobene garancije nimaš, da te ne bo kaj slabega doletelo kjerkoli, tudi če si doma namakaš noge v žlici vode te lahko stolče toča npr.
Zato je tako razmišlanje bedno.Kje pa boš preživela dopust pa verjemi vsem tukaj dol visi.

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 16:17:55   
Teni_
Mi še nikoli nismo imeli nobenih problemov na Hrvaškem, pa hodimo vsa leta tja. Nekateri so jih pa že imeli pred leti. Kakšne si ti do njih, taki so oni do tebe. Če imaš grg gobec, boš jih pač po njem dobil.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 17:06:34   
mini11
Koliko in kaj delaš ima veze toliko s Hrvaško, da si zaslužiš dopust. In ne za..... na morju. Jaz tvojega mnenja ne komentiram in imej kakršnegakoli že imaš... če pa se bo kdo spravil na tvoj avto in ti preluknjal gume ali pa se tvoj otrok ker je slovenec ne bo smel voziti na vrtiljaku se boš pa itak ti sekirala (mogoče na tvoj karakter tudi ne). Izrazila sem samo svoje mnenje. Pa jaz hodim na Hrvaško že 30 let in resnično poznam ljudi tam. Sem bila včasih vsak vikend doli. Letos pa je pač taka situacija... si pa lahko vsak po svoje razlaga. Pri nas je na kupu 14 slovenskih hiš in pomisli jakaracman, niti eden ne gre letos na celoten dopust tja. Pa nič proti Hrvatom, ker sej sem že napisala, da so po večini O.K. Z mariskaterim iz vasi se celo po telefonu slišimo in nam ONI SAMI odsvetujejo, češ da smo letos Slovenci na udaru.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 19:57:27   
donat
jaz pa komaj čakam da pridejo Hrvati v EU, pa bodo potem vidli kako se lepo živiuser posted image

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 21:18:55   
Nalini
danes smo se vrnili iz Poreča in nismo imeli nobenih problemov ..... bilo je super, osebje v hotelu in drugod prijazno ......same POHVALE ...user posted image

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razmere na hrvaškem
21.6.2009 21:22:57   
ThinkPink
Pa saj je vsako leto tik pres poletno sezono nek incident, zaradi katerega smo potem v takšnih ali drugačenih dilemah, iti ali ne iti ipd.

Mi letos ne gremo na Hrv, ker še nismo nikoli dopustovali doma, v Slo, pa gremo poskusno. Hotel, kamor smo šli lani na Hrv, pa so tako podražili, da too much.

V glavnem - totalno mi gre na jetra Hrv. politika. Ampak morje pa imajo super. In blizu. Nikoli še nisem imela kakršnega koli problema, vedno smo naleteli na prijazne. Saj smo takšni tudi sami. Lepa beseda, lepo mesto najde.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razmere na hrvaškem
22.6.2009 10:38:22   
Klemy82
Mah, prav morm tole natipkat... Mislim prav na notranje organe mi že gre to napihovanje in potenciranje vsakega prdca. Še malo pa bomo taki kot Američani, ki se bojijo lastne sence. Kakšne razmere na Hrvaškem? Kolikor jaz vem se odpovedujejo aranžmaji,ja, pa ne zato, ker bi tolpe hrvaških huliganov v tropih s palicami in vilami množično napadali slovenske turiste, ampak zato, ker ljudje nimajo denarja za dopust. Koliko taužnt Slovencev gre vsako leto dol pa so zadovoljni. Vsako leto se pa kje zgarba mularija pijana, zvandalizirajo se vikendi, avti, pa ne sam slovenski. Našim nizozemskim kolegom so v 5ih letih 4x vlomili v vikend pa ne delajo nobenih mednarodnih škandalov iz tega. Poznam Francoza, ki jih je dobil po glavi pa kaj, tud sred Ljubljane te kdo za dober večer lahko mahne pa nimaš kej. Če komu ne paše it dol naj pač ne hodi. Če kdo pravi naj Slovenci ne hodimo, ker bomo tepeni, očitno ne živi od turizma. Tam ko grem jaz, nas imajo še kako radi. Če nas ne bi imeli in bi se počutila ogroženo, ne bi šla. Mi gre pa na kozlanje ko se dela tak halo iz vsake reči v zvezi s Hrvaško. Na obeh straneh meje. Aja,a v Italijo vas pa ni strah hodit? Kaj vse morajo naši rojaki vsak dan tam požret? Pa kolikokrat jih dobijo po glavi tako in drugače. A je kdo reku da zato pa ne gre več v Palmanovo v šoping? Pa da lahk Gardaland propade, pa Rim pa Benetke pa Sicilija pa...na to pa noben ne pomisli. Pa nas Tuljoti tud nimajo preveč radi in slišiš marsikaj. Zakaj se pa iz tega ne dela halo in škandala, ko jih pa nekdo na Hrvaškem faše je pa štala. In da raznih Jorasov ne omenjam.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razmere na hrvaškem
22.6.2009 12:20:21   
solinar
Mi smo te dni prišli s Krka kjer smo preživeli čudovitih 14 dni...nobenih problemov, tako kot vedno, saj hodimo na Hrvaško že precej dolgo...kot je že nekdo zapisal - kakor se vedeš sam, tako se bodo vedli drugi do tebe...kakšne nevšečnosti se ti pa lahko zgodijo že, ko zapustiš svoj domači kraj.

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razmere na hrvaškem
27.6.2009 15:31:36   
SINEJA
No tudi mi smo se danes vrnili iz ta kratkega dopusta,kamor sem šla malo skeptična zaradi vseh govoric,Bili smo v Istri za katero velja, da so ljudje tukaj najbolj našpičeni proti Slovencem.Moram reči,da smo bili prijetno presenečeni.Osebje v hotelu zelo prijazno.,tudi v kafičih,na "štantu" sem kupila klobuk in dobila popust(govorila sem slovensko),tako da same pohvale.

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razmere na hrvaškem
27.6.2009 22:36:38   
špelin@
Takole bom rekla: v 15 dneh nisem naletela niti na enega neprijaznega človeka. Ne v trgovini, ne na ulici med "klasičnimi", nekomercialno usmerjenimi domačini, ne v slaščičarni, ne pri smetarjih (ja, dobesedno).

Govorim za mesta Mali Lošinj, Nerezine in Cres.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
27.6.2009 22:58:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razmere na hrvaškem
28.6.2009 10:21:17   
tanjusi
mene pa bolj zanima kako je vreme na hrvaškem, a je tudi tako zoprno kot pri nas?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?