|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Usnjena sedežna garnitura
12.12.2009 21:11:35   
lenika
Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Usnjena sedežna garnitura
13.12.2009 8:21:23   
punci
joj midva si pa jih že počasi ogledujeva nove sedežne za dnevno sobo pa sva mislila točno iz skaja vzet. Ker usnje je drago, pa vsi imajo neke pripombe da je hladen pa ne vem kaj. Zakaj pa se začne skaj lupit, mi lahko prosim malo več poveš?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Usnjena sedežna garnitura
13.12.2009 16:28:34   
ribica.
mi imamo umetno usnje, stara je 3 leta, pa je kot nova. Tako da si ne predstavljam kako bi začela lupit.

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Usnjena sedežna garnitura
13.12.2009 16:35:28   
zmajaz
Mi tudi kupujemo novo sedežno, ampak bomo verjetno vzeli miktrotkanino, ker je najbolj prijetna - usnje je hladno, če sediš v kratkih hlačah se prilimaš gor, če si pogrneš spodaj odejo ti vse samo drsi ... A je umetno usnje kaj boljše, kar se teh zadev tiče? Men se zdijo še najboljše mikrotkanine - imajo zdaj tako zelo kvalitetne že, da se da baje še kuli, črnilo ipd. enostavno obrisat dol.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Usnjena sedežna garnitura
13.12.2009 20:15:30   
miapia
Jaz imam pravo usnje že par let in ne bi menjala za drug material ravno zaradi čiščenja, ker usnje samo pobrišeš z vlažno krpo. Sploh če imaš dojenčka ali male otroke, je tkanina hudič za čistit. Poleti se mi nič ne popa na rit. Kupila pa sem jo v harvey normanu.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Usnjena sedežna garnitura
13.12.2009 20:37:37   
zmajaz
Ja glede čiščenja je usnje najenostavnejše, samo meni usnje enostavno ni všeč - midva imava mikrotkanino, tast in tašča, ki živita v isti hiši, pa usnje, tako da večkrat sedim tam, pa mi ni všeč - če bi mi bilo, bi ga kupila.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Usnjena sedežna garnitura
14.12.2009 14:13:57   
katra55
Midva sva jo vzela v MILAX. Imava pa kombinirano skaj in usnje. Tisti del kjer se sedi je usnje, ostalo pa skaj.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Usnjena sedežna garnitura
22.12.2009 18:28:42   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Midva sva jo vzela v MILAX. Imava pa kombinirano skaj in usnje. Tisti del kjer se sedi je usnje, ostalo pa skaj.


Ja to je najcenejša varianta, če želiš imeti usnje. Je pa res, da se skaj v nekaj letih uniči, 10 let verjetno ne bo zdržal. Tam kjer se sedi se "obriba" in potem začne pokat, pri tej kombinaciji pa je na izpostavljenih delih usnje, na manj izpostavljenih pa skaj.
Mi smo se odločili za mikrotkanino, ker so nama vsi pravili, da usnje ne diha in da je hladno. Kako pa izgleda pa ne morem povedat, ker še vedno čakamo na sedežnouser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:02:29   
balon15

Ja ne vem...mi imamo mikrofibro in to svetlo, čistimo jo brez problema,( milnica )- res je hvaležn material tako kot so nam v salonu F ambienti, kjer smo kupili sedežno svetovali in ne bi je zamenjala!! Sicer so nam pa povedal tudi, da je umetno usnje danes zelo dobre kakovosti in se ne lušči več...no... tako so nam tako povedali. Je pa verjetno odvisno kakšno kakovost materialov ponujajo različni saloni.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:06:33   
baguSka
sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit


hmm.. kaj pa tekstilno usnje?? men os.je velik boljs kot pravo usnje...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:08:00   
baguSka
imajo zdaj tako zelo kvalitetne že, da se da baje še kuli, črnilo ipd. enostavno obrisat dol


itak! full je simpl za pucanje.. mal tople vode, pa mogoce se mal ceta za posodo das notr in gre vse dol! s tekstilnega usnja.. za ostalo pa ne vem..

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:09:31   
baguSka
da usnje ne diha in da je hladno.


u bistvu je tako, da ravno usnje diha, temperatura pa se prilagaja tvojemu telesu!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:12:50   
valerija77
Mi imamo sedežno iz umetnega usnja in je vredu za sedet in za pucat. Jo pa prodajamo, ker smo se "zaleteli" in bi zdaj imeli kotno, sedaj imamo pa trosed in 2 fotelja. In drugo bova kupla tud umetno usnje.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:21:48   
balon15

Ja kolkr sem jaz seznanjena, danes umetna usnja dihajo, se segrejejo na sobno temperaturo, ne spokajo, skratka sama prizvodnja teh materialov je zelo napredovala! Ne vem pa, ali vsi salonu ponujajo takšna umetna usnja, s takšno kakovostjo, kjer smo mi kupili, imajo takšno ponudbo!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:24:11   
baguSka
jst sm jo dobrih 6 let nazaj kupila v Rutarju.... in sem jo mela dobri dve leti.... potem pa zal ne vem vec, ker se odselila... brez sedezne... user posted image

(odgovor članu balon15)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Usnjena sedežna garnitura
25.1.2010 13:40:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.


V petih letih se bo tud usnjena začela lupit. Mislila, sem da se to ne dogaja z uasnjem, pa se. Prijatelja imata celo usnjeno sedežno scufano po letu in pol. Moja starša jo imata enih 8 let, mohoče več. In ker oče vedno leži v isti pozi na kavču (pa ne leži veliko, ker cele dneve dela), se je na tistem mestu, kjer ima naslonjeno glavo zribala v obliki krogauser posted image ...

mene predvsem moti to, kar je že ena pisala, da se v kratkih hlačah zalepiš gor in deluje mrzlo. Če pa hočeš pokrit s čim, pa vse zleze dol.

Mi imamo mikrotkanino in sem s fotelja odstranila kuli, brez problema. Hčerka je cel hrbtni del popisala s kulijem. Tud s flumastrom jo je popisala in je šlo dol. Z usnja ne gre.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 7:25:46   
pupika
Meni je sigurno bolj toplo za sedet mikrotkanina, toda usnje je lažje za čiščenje. Mi imamo sedežno z mikrotkanino, pa imamo tako zamazano, da nič ne spravim dolj, razen tistega dela, kjer se lahko sleče in opere v stroju, tisti del je čist, ostalega pa sem ribala pa niso šli vsi fleki, potem smo si sposodli čistilni sesalec in so še vedno ostali fleki. Saj veste kako je pri tri letnem otroku. Tak, da če bi dobili pregrinjalo za sedfežno bi bilo idealno, ker bi jo lahko prali, pa je nikjer ne dobimo, ker quelleta ni več.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 7:48:10   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.


V petih letih se bo tud usnjena začela lupit. Mislila, sem da se to ne dogaja z uasnjem, pa se. Prijatelja imata celo usnjeno sedežno scufano po letu in pol. Moja starša jo imata enih 8 let, mohoče več. In ker oče vedno leži v isti pozi na kavču (pa ne leži veliko, ker cele dneve dela), se je na tistem mestu, kjer ima naslonjeno glavo zribala v obliki krogauser posted image ...

mene predvsem moti to, kar je že ena pisala, da se v kratkih hlačah zalepiš gor in deluje mrzlo. Če pa hočeš pokrit s čim, pa vse zleze dol.

Mi imamo mikrotkanino in sem s fotelja odstranila kuli, brez problema. Hčerka je cel hrbtni del popisala s kulijem. Tud s flumastrom jo je popisala in je šlo dol. Z usnja ne gre.




Gre, gre, kuli gre lepo iz usnja dol, sem ga spravila oz ga spravljam vsake toliko časauser posted image . Imaš pa različno kvaliteto usnja, tak da ni vse usnje usnje in ja nekatero se lahko tudi lupi že pri 5 letih, ene pa ne, povečini ne.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 7:49:23   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

tak da ni vse usnje usnje in ja nekatero se lahko tudi lupi že pri 5 letih, ene pa ne, povečini ne.



Katero pa se ne, če veš mogoče.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 7:53:10   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.


mi imamo natuzzijevo, že enih 8 let , je res kot nova. Do sedaj sem spravila z nje vse kar se je našlo na njej - kemični, flomaster, kakav...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 10:41:53   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.


imam sedežno iz usnja in je res katastrofa za spucat in zelo hladna ko se usedeš


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 15:55:48   
mirabela
evo mene user posted image ,

jaz tudi mam usnjeno sedezno in sem zelo zadovoljna, razen zdaj v zimskem casu, ko se usedes je hladna.Zdaj mi predlagajte, ali priporocate kaksna pregrinjala (samo za del kjer se sedi) in kaksna?

LP user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Usnjena sedežna garnitura
26.1.2010 16:03:48   
Oceania
Pozimi imam ovčjo kožo na sedežni, poleti pa tak platnen tepih, ki je v isti barvi kot sedežna.Zaenkrat sem zadovoljna. Oboje sem kupila v Ikei.

< Sporočilo je popravil Lady Birdkiller -- 26.1.2010 16:04:04 >


_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Usnjena sedežna garnitura
28.1.2010 14:28:02   
Sanikaa
Imamo usnje že 5 let in je perfektno za pucat..posebej za otroci. tudi popisano s kulijem sem dobila ven. Kaj se kvalitete tiče natuzzi sem vidla pri družini in prijatlih in usnje je super (seveda lahko zbiraš več različnih razredov kvalitete ), ampak me je razočaralo polnilo. Po parih letih moraš sedet natančno na sredini "sedeža" drugače ni enakomerno razporejeno in ni prijetno za sedet. Ko smo mi iskali smo dobili namig za 2 firmi (cenovno ugodnejši ,ampak kvalitetnejši od natuzija) , ki jih prodaja Harvy Norman in sva si eno mi2 zbrala in sva zeeelo zadovoljna. Barva je po 5 letih še vedno ista (bež), polnilo je še vedno prijetno za sedet, mehanizmi za dvignit noge še vedno brezhibno delujejouser posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Usnjena sedežna garnitura
28.1.2010 14:33:19   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Smo v fazi kupovanja nove usnjene sedežne garniture in me zanima kam se nam splača iti pogledat. Kdaj bdo kakšne akcije. Do sedaj smo imeli sedežno iz skaja in se nam je v petih letih začela lupit.

Bom samo pokomentirala usnje. Jast imam doma dva počivalnika iz usnja in meni osebno je sedaj pozimi prehladno za sedet na njem, dam obvezno deko pod rit.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?