|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 9:42:57   
enea
Povejte mi če ima kdo sušilni stroj- ožji model, tisti ki so v širino 40-45 cm, povejte mi izkušnje, kako se obnese, se ga splača kupiti ( glede na to da imam prostorsko stisko)?user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 11:21:42   
sonce21
Ja, jaz ga imam zaradi prostorske stiske  in sicer znamke Brandit, kupila sem ga v Leclercu za cca 300 €. Meni je super, imam zraven postavljen tudi pralni stroj, ki se polni od zgoraj, tako da samo prelagam iz enega v drugega. Suši super, ko se pogovarjam z kolegicami,  celo krajši čas suši kot njihov (ki se polni od spredaj). Perila mi ne mečka, tako da sem v zadnjem letu, odkar ga imam likala samo 2X 2 srajci od moža, ki sta malo bolj fini, te športne srajce pa dam po 2 v sušilca in jih na koncu samo fino stresem, obesim na obešalnik in jih sploh ne likamuser posted image . Poleti perilo sušim zunaj, ko je suho ga dam za 5-10 min v sušilec, potem pa še toplega zložim in to je to. Skratka priporočamuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 11:32:15   
loncica
ima ga sestra in je zelo zadovoljna. isto je znamke Brandt.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 11:41:20   
enea
Dej mi povedat kje je ta leclerc, sem iz NG, in se na LJ bolj malo spoznam user posted image , pozna pa moj mož dokaj dosti, ker je šofer.user posted image  A je mogoče da se ga da dobit po taki ceni, in koliko je dobavni rok. user posted image  Če boš še kaj hodila tam okoli a mi lahko prosim pogledaš, ker me res fuuuulll zanima,. ker če ne bom popuser posted image , ker nimam kje sušit perila ko je deževno vreme.user posted image user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 12:39:30   
sonce21
Sem iz MB in ti bom bolj težko pomagalauser posted image . Mogoče pokliči in vprašaj, ali pa spremljaj letake z njihovo ponudbo. Mislim da bo sedaj ravno eno leto kaj sem ga kupila, tako da bi znalo biti zdaj kaj v akciji.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 12:43:41   
enea
ja sem klicala leclerc lj, na jurčkovi cesti, pa so mi rekli da bodo čez ene 10 dni prišli  user posted image , cene mi pa niso znali povedat.user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 14:57:23   
katra55
Jaz imam Brandt, ki se polni zgoraj in z njim sem ful zadovoljna. Kupljen pa je v GA.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj - ožji model
10.10.2009 15:36:55   
enea
Danes že cel dan visim tu na internetu user posted image , in sem pregledala že ne vem koliko strani o sušilnih stojih, in očitno me je in ste me prepričale o Brandtu user posted image , v ponedeljek akcija- lov za nakupom.user posted image .
Hvala vam punce, za nasvete user posted image , pa se še priporočam, če ima mogoče kdo slabo izkušnjo,(upam da ne),ali mogoče kakšne druge znamke strojuser posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj - ožji model
11.10.2009 21:03:15   
mala zirafa
Jaz sem tudi začela razmišljat o brandtu.Ka je to za ena firma?Prvič slišim.Ali se lahko primerja z boschovim?Ne bi se radi zafrknili.Moj pravi da vse kar je ozko da ni najbolj ok.Da bi potem tudi druge firme take oblike delale.Jaz bi ga ful rada.Najraje bi sedanjega prodala.Je ta znamaka zanesljiva?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj - ožji model
11.10.2009 21:17:55   
enea
To je menda neka francoska firma, in mislm da med prvimi, ki je izdelala takle (ozek ) stroj. Punce na forumu so ful zadovoljne z njim, in kar sem včeraj gledala po internetu in  klicala po trgovinah, prodajajo in prodajo največ te znamke. Imajo ga pa v GA, Merkur, Big Bang in E. Leclerc v lj. Se pa cena vrti nekje okoli 600€. Jaz mislim da ga bom kupila, ker me rahlo zajuser posted image   prostorska stiska.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilni stroj - ožji model
11.10.2009 21:24:03   
Tanja_
Jaz imam Brandt pralni stroj-sem ga dobila od kolegice, ki se je preselila v tujino in ga ni mogla vzet s sabo. Polni se od zgoraj in sem bila tudi najprej skeptična glede uporabe, ker še nikoli nisem slišala za to firmo. Potem sem se malo pozanimala in so mi vsi trgovci rekli, da so oni prva firma, ki je izdelala te stroje z zgornjim polnjenjem in, da so zelo kvalitetni. No, moj pralni stroj je super in če bi se mi zdaj pokvaril, bi kupila točno takega. Je pa imela ta prijateljica tudi njihov sušilni stroj in je bila tudi zelo zadovoljna. Je pa res, da sušilec ni energijski razred A, kar je pri nama pretehtalo, da sva se odločila za nakup Boschevega.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušilni stroj - ožji model
11.10.2009 21:24:16   
enea
Aja še eno vprašanje za tiste, ki imate Brandt, a ste mogoče imele kake izkušnje, da se vam je perilo v sušilcu skrčilo?user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sušilni stroj - ožji model
7.11.2009 23:04:15   
enea
Evo se vam spet javljam, da vam sporočim da sem danes v Lj v Leclercu kupila sušilni sroj Brandt user posted image user posted image user posted image ,(6 kg, ker menda 5 ga ni več), nisem ga še probala ker smo kasno prišli domov, sem pa dala sedaj prat ene cunje da bom jutri lahko probala. Sem pa prišparala 180€, ker sem ga šla gor iskat. No potnih stroškov ne štejem, ker nismo porabili dosti.user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sušilni stroj - ožji model
3.2.2010 9:56:39   
TANTRA
Jaz imam ožji model Brandta malo več kot dve leti. Sem zadovoljna z njim.
Perilo se skrči za cca 1 številko. Nikoli ne sušim v  sušilcu posteljnine, ker se
zelo zmečka. So pa brisače prijetno mehke.
Ne sme se ga preveč naložiti, ker se s tem podaljša čas sušenja.
Redno je treba čistiti filter pod vodo in ga dobro osušiti pred sušenjem.
Namreč hitro se nabirajo mucke in se na cca 8 sušenj zelo zapacka.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sušilni stroj - ožji model
3.2.2010 10:24:02   
enea
No da se še jaz "pohvalim" s strojem, sedaj bo 3 mesece od kar ga imam in ga ne dam več iz hiše za vse na svetu ne, super je, suši v redu, da bi se kaj skrčilo še nisem imela prilike doživet, upam da tudi ne bom, sušim praktično vse, tudi tisto kjer je na etiketi prčrtan sušilni, dam na občutljivo sušenje, pa je vse tipitop, pa še likam ne več, bom morala prodat kotliček- likalnikuser posted image user posted image
Glede kondenzatorja je pa res da se ful hitro zapacka, edino kar sem imela faler že iz trgovine, ko smo ga domov pripeljali, sem pač morala vse pregledat in sem na kondenzatorju dobila zmečkano gumo, sem poklicala servis in so mi prišli zamenjat, brez problemov in v garancijiuser posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sušilni stroj - ožji model
7.2.2010 22:17:50   
enea
user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce dejte mi povedat kaj je narobe, danes zjutraj sem laufala sušilec 3 x, potem je bil cel popoldan v miru, ko sem pa zvečer okoli 7h dala spet sušit cunje, je sušil slabo uro in se ustavil. Pa sem spraznila posodo, kondenzator sem že prej, ko sem ta zadnji stroj posušila, oprala. Pa ga hočem nazaj zalaufat me tipka start ne je...user posted image . Je imela mogoče kdaj tak problem,( predvsem tiste ki imate Brandt,), in kako ste rešile, in ali ste klicale servis???user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image




Ali se mi je bilo treba par dni nazaj pohvalit?user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 7.2.2010 22:18:46 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sušilni stroj - ožji model
5.3.2010 9:34:05   
robinzon
Mene pa zanima, če ta brandov sušilec spušča kaj vlage v prostor in koliko kaj segreva okolico. Sama imam boscha in segreva precej, vlage pa ne oddaja. Sem pa že slišala pritožbe čez ene firme, da dajo toliko vlage od sebe, da kar teče po stenah.


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sušilni stroj - ožji model
5.3.2010 10:12:19   
enea
Evo jaz sem rešila zadevo, ker me je dvakrat enako nadrsal user posted image in sva s serviserjem prišla mu do dna, kaj mu fali. Pri kondenzatorju je eno "stikalce", ki da znak da se lahko proces začne, in je to stikalce v bistvu ena mala ploščica, ki je bila pa precej švoh, in ko je stroj zalaufal, je od tresenja, ko se je boben obračal, tipka popustila in je pač dajalo znak da kondenzatoraja ni.user posted image No tako problem smo rešili, upam da mi bo še doooooooolgo služil.user posted image user posted image
Kar se tiče pa vlage in segrevanja prostora je pa tako, meni ja, segreva prostor, mi pa kr paše, porabim manj centralne v kopalnici ko kopamo otrokeuser posted image , vlage pa ni nikoli toliko da bi mi teklo po ploščicah, oz skoraj nič.user posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?