|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V potovalki kondom
8.2.2006 14:40:38   
Anonimen
Zjutraj se je mož vrnil s službene poti. Ravnokar sem mu pospravila potovalko. Ponavadi kaj pozabi. In v majhnem žepu sem našla kondom. Ne morem verjeti. Kar sedim.
Midva nikoli s kondomom. Ne vem. Kar tresem se.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 14:44:25   
spacey
Sumljiva zadeva... user posted image Sploh ne vem kaj bi jaz naredila, groza!

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 14:45:41   
Anonimen
Hm.Če je kondom zaprt,to še ni katastrofa.Čeprav normalno,da podvomiš vanj.Čisto razumljivo.Tvoj mož se je očitno raje zazihral,če bi prišlo do kakšne avanture.Pred tem si ne smeš zatiskat oči.Ampak glej tako-ko sm še mela fanta,sma za zaščito uporabljala vedno le KT,nikoli kondomov-pa mam jaz vedno tri kondome v denarnici,že nekaj časa.Čeprav nevem zakaj.Ampak takrat to ni pomenilo,da bi ga hotela prevarat s kom drugim.Ampak ziher je le ziher.

Upam,da boš stvar uredila najboljše,kar se da!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 14:49:13   
soncicaT
Uf..user posted image ..jaz bi se verjetno usedila z dragim, ter ga vprašala, kaj to pomeni..

Se pa strinjam...šok...

Upam, da bosta hitro uredila zadevo...

Je pa res, da je lahko dobil od kakega kolega, za štos, v smislu...nikol ne veš..

Pa vprašanje, če bi on kar tako v potovalki imel te kondome razmetane...pa da

bi na zadevo kar tako pozabil in tvegal , da najdeš kondom?user posted image

Po moje ni panike, le pogovorita se...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 14:51:30   
mia-2
Sumljivo?!Kaj pa če sta bla prej 2 kondoma?Res ni rečeno da je blo kaj pač za vsak slučaj.Jest bi ga en čas mal preizkušala in če mi bi blo še naprej sumljivo bi ga kr direkt vprašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 14:54:18   
daria78
Samo ne ga takoj napasti, ker pol se ne bosta zmenila nič. Dobro premisli, kako boš stvar začela in izpeljala. Ti vodi igro ne on!
Jaz tudi mislim, da ni nujno, da gre za kaj resnega... nikoli pa se ne ve.user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 15:05:41   
mamči
To ravno ne spada v potovalko. Jaz bi ga "rahlo" izprašala.

Pa kaj se to pravi "ziher je ziher" ? Zvestoba je zvestoba in tu ni kakih ampak, toda....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 15:06:00   
Anonimen
Ja, to je pa sranje, če veš, da so kondomi zapakirani najmanj po 3. V glavnem je pa to ponavada začetek konca.

(odgovor članu daria78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 15:43:08   
Anonimen
To pa res ni nujno,da so kondomi zapakirani po trije skupaj.Zdaj imaš že za vsakim vogalom te promocijsko pakirane kondome po enega,v kakšni škatlici za reklame.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 15:45:41   
Anonimen
Uf, ta je pa huda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 15:46:04   
Anonimen
Mogoče ga je imel  pa za lulat not, če ga slučajno prime, da mu ne bo treba na WC. Saj jadralni piloti tudi v kondome lulajo.

No, odvisno, kako je potoval, milsim, s katerim prevoznim sredstvom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 16:16:53   
tipka
Albina, saj veš, kako pravijo: pol pa svizec zavije čokolado, ne?

Draga anonimna, groza, meni bi se podrl svet, pol pa bi mu ponev v glavo zabrisala. Vem, da nisem konstruktivna, upam, da imam vsaj prav in ti bo koristilo, da si ne boš zatiskala oči pred resnico. Globoko v sebi jo že itak čutiš.

Priporočam ti, da ne rečeš nič, pojdi k staršem, bilo kam, umiri se, potem pa naredi, kar boš zmogla. Če bosta ostala skupaj, imaš sedaj v rokah aduta!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 16:40:23   
lelaval
Midva sva včasih tastu, ko je šel za 2 ali 3 dni tudi v potovalko nastavljala kaj. Da bi se mu potem smejali, ko bi razpakiral. Upam, da mu je kdo nastavil, seveda pa to ne izključuje druge možnosti, kar sama sumiš. Prvo se pomiri, potem pa skupaj razčistita.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 17:07:34   
pety78
Za vsak slučaj? Halooooo????? Tu ni slučaja in niti pomislit ne sme (naj nebi) na kaj takega. user posted image

Težko je reči, možno je res, da mu je kdo nastavil. Je šel sam ali s sodelavci? Je imel cimra ali je bil sam v sobi?
Malo pretehtaj, kakšne so možnosti, ne ga pa kar direkt takoj vprašat, ker bo vse zanikal v paniki. Lahko da res nič ni bilo, pa bo deloval glih kontra.
Ma, saj ne vem, kaj bi jaz naredila na tvojem mestu. Na prvo besedo mu že ne bi verjela.

Težko....user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 17:19:34   
tehnofil
Saj veš, kaj je. Sprašuješ samo zato ker nočeš videti.

Je pa tako, da ena stvar še čisto nič ne pomeni. Če pa to pogledaš z drugih strani, kakšen je vajin odnos, kako se imata, kako živita, je pogosto z doma, ima polno dela v službi  in službene večerje, in še in še. Vse to skupaj ti da lahko popolnejšo sliko.
V prvi fazi je PAZLJIVOST zelo velika. Sčasoma POPUSTI in takrat se najde lasje na sukjiču, kondom pod sedežem,...  V kolikor gre za razmerje pride na vrsto tudi faza predstavitve v kateri ti med pogovorom (je že ali pa še bo) pove o neki osebi, da naprimer veliko o njej dela, ali pa kako ima nek poseben dar da zelo strokovno dela ali karkoli že, v glavnem PREDSTAVITEV osebe (morda ni ženska osebauser posted image ).
Lahko je karkoli in samo ti imaš ključ. Vprašanje je samo ali resnično želiš vedeti, saj radi verjamemo, da se je spotaknil in padel nanjo, tudi če bi ga zalotila ležati na njej. Takšni pač smo.
l.p.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 8.2.2006 17:30:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 17:46:47   
Grascakinja
najprej poglej datum uporabnosti na kondomu, lahko da je že ful star in je od pamtiveka tam. To je edina razlaga v njegovo bran, ki mi pade na pamet, je pa zelo malo verjetna.
Če pa je novejšega datuma, pol pa... saj sama veš.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 18:11:28   
petrulja
Jaz bi ga pa tako na izi vprašala, če mu kondom tudi pospravim ven al ga not pustim. Pa bi vidla reakcijo a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 20:20:01   
urška
Najprej o "ziher je ziher:"  Kako to mislite? Da ga ima za vsak slučaj če bi ga katera hotla posilit?!

Drugače bi pa najbrž isto naredila kot pravi petrulja. Ali pa bi si izmislila še kej bolj hudga.

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 20:39:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petrulja

Jaz bi ga pa tako na izi vprašala, če mu kondom tudi pospravim ven al ga not pustim. Pa bi vidla reakcijo a ne?



Dobra ideja! Moje mnenje: če bi res rabil kondom, bi user posted image  pazil, da ga ti tudi pod razno ne bi najdla, ne pa da ti ga je dobsedno nastavil pod nos... Na izi, na izi ga malce pobaraj...

(odgovor članu petrulja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 21:54:02   
Spark
Malo poglej ali je kondomkakšna firma ali je pa samo reklama.  Lahko da so jih kje talal tko k za dan aidsa pa ga je prinesel domov, ali pa če je kak durex ali kaj drugega kjer veš da jih je moral kupit cel paket.
malo razišči in resno pretipaj zadevo. Mene bi verjetno kap. To je res grozno, ko najman pričakuješ in sploh ne veš kaj si misliti.
Pogovori se z njim.
Upam da je vse uredu. Držim s teboj.


_____________________________

*Kart, ki jih dobimo v roke, ni mogoče zamenjati, od nas pa je odvisno, kako bomo igrali*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 21:54:21   
Gina
Sem prebrala mojemu (ki ima včasih malo cinične), pa je rekel: Lepo, vsaj misli nanjo med službenim potovanjem, da ji ne bo kake bolezni prinesel.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 21:55:19   
Anonimen
Jaz mislim, da zadeva ni tako huda, kot se na prvi pogled zdi. Sem jo povedala tudi možu, ki veliko hodi na teren in pravi, da so oni večkrat nastavili kondome sodelavcem v potovalke, žepe od bund in nikoli niti niso pomislili na take posledice. Moj je zadnjič tudi imel v bundi kondom, a je bil reklamni, zapakiran v zavitek od Vzajemne. Tudi to preveri, če je reklamni, potem je zadeva jasna.
Ne prehitro sklepati, raje se pogovorita. Sicer pa ga sama najbolje poznaš in veš, česa je sposoben.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 21:58:37   
Anonimen
Ni reklamni, na žalost. Na službene poti hodi sam, ker ima svojo firmo.
Sicer sem ga pa kar direktno vprašala, od kje mu kondom, pa pravi, da ni njegov in da ne ve kako se je tam znašel.
Ne vem več.
Razumeva se pa - kar v redu vsaj tako sem mislila. Ne vem, če je sposoben me prevarati. Verjetno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 22:02:46   
matahari
Kar smiliš se mi anonimna, ker je taka situacija res grozna...Jaz sem mojemu rekla, da če me bo kdaj prevaral pričakujem, da to niti pod razno nikoli ne bom zaslutila..je pa dejstvo tako, da je zaupanja konec..saj pri meni bi ga bilo..upam, da ti nisi takšna ampak mene noben nebi več prepričal, da tudi, če me ni prevaral tega ni načrtoval oz. se zazihral za vsak primer..Si predstavljal kaj bo ko bo šel prihodnjič na službeno pot??Kako boš lahko mirna?? Pogovori se z njim (to da bi ti karkoli priznal dvomim) potem pa začni delati na sebi...če ne bo šlo poišči strokovno pomoč - samo ne Ruglja, ker ti bo ta debil pardon strokovnjak sigurno rekel, da je to normalno in da se kar navadi na te zadeve...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 22:05:48   
Anonimen
Če na službene poti hodi sam...in ne ve od kje mu kondom, ter kako se je tam znašel....in on je sam?? na službeni poti...no ta odgovor bi bil meni zelo sumljiv. Žal. Mislim, da ti laže.user posted image

Pogovorita se!

(odgovor članu matahari)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?