|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:03:51   
Anonimen
 
user posted image -user posted image  in Magi in Zahi in user posted image  .. zahtevajo od mene novo temo.. ki se je v bistvu ze 2x zacela..  Ekola..

Kolikokrat vas partnerji prevarajo s flaso?

Kako se pocutite, ko/ce pride partner nalit domov..?

Kolikokrat vam je sprejemljivo.. na leto? 1x 2x 3x? Kar je vec.. je itak fuul prevec.. user posted image user posted image

Kaj je hujs? Varanje s flaso.. al varanje z drugo osebo? user posted image user posted image  (to je resno vprasanje)

Bom se sproti kaksno vprasanje..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:09:05   
Zahi
no.. zahteve ni bilo, bil je pa predlog user posted image

skratka.. moramo najprej ločiti alkoholika, pijanca od družabnega pivca.. ne? user posted image

če v družbi spiješ nekaj pirov.. se poveseliš.. imaš čas zase.. in prideš potem domov z zadahom... je to drugo kot da piješ vsak dan.. pred šihtom, po šihtu, doma, ponoči... ne?

torej.. če je primerjava med varanjem in pijancem.. sem sigurno bolj za varanje user posted image

če je ap govor med varanjem in priti domov z zadahom.. je pa stvar popolnoma drugačna..

torej.. o čem dejansko govorimo? o alkoholni odvisnosti ali o čem drugem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:09:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Varanje s flašouser posted image

No moj me pol vsak petek prevara, pa še kdaj po treningu, včasih me pa kar pred mano vara na sedežniuser posted image user posted image user posted image  - premišljam da bi ga pustilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:10:52   
Anonimen
Kolikokrat vas partnerji prevarajo s flaso? Redko, ni omembe vredno.

Kako se pocutite, ko/ce pride partner nalit domov..? Mi je ravno do Pakistana.

Kolikokrat vam je sprejemljivo.. na leto? 1x 2x 3x? Kar je vec.. je itak fuul prevec.. Kolikor obema odgovarja.

Kaj je hujs? Varanje s flaso.. al varanje z drugo osebo? (to je resno vprasanje)
Tole s flašo mi sploh ne potegne na varanje, tako da verjetno tisto drugo. Če seveda veš za to, bolje, da nič ne veš, pa je v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:11:59   
snake
meni pa paše vsako toliko da me prevara s flašo ker potem ko pride domov je za akcijo in potem vara flašo z mano!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:12:02   
facka
moj ga redno ne pije, gre pa na sezono recmo dvakrat s kolegi na motoristiko, tam je pa itak po mojem odklop. Me pa ne moti, ker tam ga itak ne vidimuser posted image , če bi pršel pa domov naklan ko macola, bi se mi pa zagravžaluser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:15:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
skratka.. moramo najprej ločiti alkoholika, pijanca od družabnega pivca.. ne? user posted image




No pa dej definicijo.. da najprej to resmo.. :)

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:16:33   
Zahi
... no mi mamo občasno ob petkih kaka druženja s kolegi, ki se med tednom ne vidimo.. se dobimo.. mal poklepetamo.. spijemo pivo dva tri.. in gremo vsak po svoje.. in smo zaradi tega boljše volje.. ali je s tem kaj narobe? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:18:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

... no mi mamo občasno ob petkih kaka druženja s kolegi, ki se med tednom ne vidimo.. se dobimo.. mal poklepetamo.. spijemo pivo dva tri.. in gremo vsak po svoje.. in smo zaradi tega boljše volje.. ali je s tem kaj narobe? user posted image


nakuser posted image  

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:19:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

No pa dej definicijo.. da najprej to resmo.. :)



no alkoholik je bolezenski odvisnik od alkohola, ki rabi alkohol za svoj obstoj.. pije konstantno in poruši vse kar je zgradil v svojem življenju, službo, družino...

družabni pivec pa gre z družbo na pijačo zaradi družbe.. in tam pač spije ali ne, kako pivo dva.. gre domov.. in je vesel ker je doma z družino.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:20:03   
Anonimen
Ne vem... ti mi povej..

Se tvoja strinja? Ji je kul?

Ne.. za 2 pira ni nobenga problema.. se mi zdi..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:22:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Ne.. za 2 pira ni nobenga problema.. se mi zdi..


meni tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:26:46   
Marogica

Kolikokrat vas partnerji prevarajo s flaso? Nikoli. Varanje osebno definiram drugače

Kako se pocutite, ko/ce pride partner nalit domov..? Nič posebnega, ker je "pivec, ki pije, kadar je dobre volje-torej je pozitivec, tudi ko pije. Je zanimiv, luškan in to tako, da ko pride "nalit" domov, še midva kakšnega "rukneva"-on pivo/špricar, jaz pa kavo. Pa še fajn mi diši, moj možuser posted image .Res.

Kolikokrat vam je sprejemljivo.. na leto? 1x 2x 3x? Ne štejem, odvisno od situacije. Ne bi pa tega prenašala vsak teden. Konec koncev imava otroke in če bi si tedensko "mačka" zdravil čez vikend, bi otroci imeli bolj malo od njega. Vendar to ve sam, tako, da to za naju sploh ni predmet debate.

Kaj je hujs? Varanje s flaso.. al varanje z drugo osebo? Kot sem že prej rekla, to ne moreš enačiti. Je pa res, da tako alkohol, kot varanje "pripomorejo" k velikim problemom za celotno družino.





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:50:31   
baguSka
Tole s flašo mi sploh ne potegne na varanje, tako da verjetno tisto drugo. Če seveda veš za to, bolje, da nič ne veš, pa je v redu.


no vidis... men je pa boljse, ce nebi vedla za varanje s flaso... user posted image  tole je blo resno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:52:48   
baguSka
če bi pršel pa domov naklan ko macola, bi se mi pa zagravžal


user posted image user posted image  ze ce je mau manj kot macola... ko te cudno gleda... ko se mu jezik zatika... ko si dela za jest in vse popacka okol sebe... ko kar neki blebeta brezveze... ko se sam ne ve kaj hoce... in ko se uleze pred TV al pa v pojstlo in zacne zagat kot prtegnjen... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:54:59   
baguSka
mal poklepetamo.. spijemo pivo dva tri.. in gremo vsak po svoje..


ja vse ok... ce to ne traja vse od sihta do polnoci, enih... v tem casu pa sigurno nista samo dva pira al pa tri... in kar je najhuje je to, da se potem se celo vsak od takih usede za volan in se odpelje svojo pot... pazi: ODPELJE!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:58:01   
baguSka
družabni pivec pa gre z družbo na pijačo zaradi družbe.. in tam pač spije ali ne, kako pivo dva.. gre domov.. in je vesel ker je doma z družino..


Ja ampak za moje pojme je recimo ZEEELOOO narobe, ce gre ta oseba pit samo zaradi druzbe!!! Da je bolj vklopljen v druzbo... da ga drugi recimo raje sprejmejo medse... ker ce ne bo pil, tam nima kaj pocet. Zame so taki kolegi... sploh niso kolegi. In ce ta oseba pije samo zato, ceprav ve, da ga potem partnerka zaradi tega ne mara, to pomeni, da mu druzba pomeni vec... konec debate.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:59:19   
Taula
Jaz mojega še nikoli nisem videla pijanega.user posted image  Niti nimam interesa, mi je nice kot je. Ko je bil mlajši so več hodili na vikend in ga pili (imeli so pamet in se niso vozili domov, vsak nekaj), sedaj pa kako pivce, dve je že čudež ob petkih in klepet.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 11:59:19   
Anonimen
moj ne pije, no spije kakšno pivo doma, ampak se mu ne pozna, kot da bi pil mleko

bi me pa fest motilo če bi resno pil in celo hodil domov alkoholiziran. Bi ziher šla stran od njega, ker če pa kaj ne prenesem so pa to pijanci in alkohol.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:05:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja ampak za moje pojme je recimo ZEEELOOO narobe, ce gre ta oseba pit samo zaradi druzbe!!! Da je bolj vklopljen v druzbo... da ga drugi recimo raje sprejmejo medse... ker ce ne bo pil, tam nima kaj pocet. Zame so taki kolegi... sploh niso kolegi. In ce ta oseba pije samo zato, ceprav ve, da ga potem partnerka zaradi tega ne mara, to pomeni, da mu druzba pomeni vec... konec debate.


če gre pit samo zaradi družbe je to res narobe.. in nezrelo.. se strinjam.. če pa gre na pir ali dva s kolegi.. je pa to pač pir ali dva s kolegi.. nič narobe user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:08:08   
baguSka
je pa to pač pir ali dva s kolegi..


to pa itak!! ampak 2 pira najvec!! je pa zlo odvisno komu se ta dva pira poznata!? tebi se mogoce ne, mojemu pa se!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:09:25   
baguSka
in potem zgleda nekak takole:

... ko te cudno gleda... ko se mu jezik zatika... ko si dela za jest in vse popacka okol sebe... ko kar neki blebeta brezveze... ko se sam ne ve kaj hoce... in ko se uleze pred TV al pa v pojstlo in zacne zagat kot prtegnjen...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:09:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

je pa to pač pir ali dva s kolegi..


to pa itak!! ampak 2 pira najvec!! je pa zlo odvisno komu se ta dva pira poznata!? tebi se mogoce ne, mojemu pa se!!user posted image


men se začne razlika pri 4+ user posted image

tako, da.. do 4 je fajn.. nad 4 je pa pogoj kontrolirano okolje user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:20:08   
baguSka
men se začne razlika pri 4+


no sej... vsak sam ve... ampak ce tvojo partnerko tudi to moti oz ce opazi, da nisi glih tok ok, kot ti mislis da si, potem to ni vec tok ok... ne user posted image  al mata drugac poslihtan user posted image

jst recimo mojga, ze takoj ko ga zagledam prepoznam... in takrat je najboljse ce ga dam na off!! kar mi pa cist vedno glih ne sede... ker je tezko ignorirat cloveka, ki ga ljubis...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:20:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in potem zgleda nekak takole:

... ko te cudno gleda... ko se mu jezik zatika... ko si dela za jest in vse popacka okol sebe... ko kar neki blebeta brezveze... ko se sam ne ve kaj hoce... in ko se uleze pred TV al pa v pojstlo in zacne zagat kot prtegnjen...


potem bi ti bilo bolj všeč če bi te varal? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?