|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost posteljice
7.2.2005 14:34:52   
Tasika
Prijateljica mi je svetovala posteljico dolžine 140, vendar pa je izbira slaba. Kako pa ostale gledate na dolžino 120. Previdevam da ima večina med vami to dolžino. Na kaj je potrebno še paziti ko bom izbirala posteljico? Danes gremo namreč na finalni izbor, babica pa bo dinarčke dala.

Lp
Nataša 35t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Velikost posteljice
7.2.2005 14:37:26   
Anonimen
Res raje kupite 140, 120 je zelo majhna. Jaz imam doma 135, se mi zdi, na vikendu smo imeli pa 120. To je res ogroooomna razlika. Sedaj Tibor pri skoraj treh letih z lahtoto še spi v domači posteljici, v tisti 120, ki smo jo že podrli, pa ne bi mogel več. Razlika je tudi v širini. 10 cm je kar veliko, čeprav se ne sliši toliko. Ampak že pri jogiju širine 90 ali 80 cm je ful razlika. Toliko večja pri 60 ali 70 cm.

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Velikost posteljice
7.2.2005 14:37:56   
Anonimen
Aja, pa še: bravo, babica!!!!

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Velikost posteljice
7.2.2005 14:51:17   
smrček
Midva sva kupila posteljico velikosti 60*120 in se mi zdi kar v redu za začetek. Posteljica ima tudi to možnost, da se ležišče lahko dvigne v višji položaj, tako da ne trpi hrbtenica, ko se sklanjaš k otročku (ful prav pride ti povem). Dober nakup vam želim.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Velikost posteljice
7.2.2005 15:45:46   
NinaŠ
Jaz bi ti tud svetovala raje večjo posteljico, je za dalj časa (če :duda: spi v njej :)-, pri nas tud 200 cm ne bi pomagal, da bi Anže spal v svoji postelji :)- ). Pa glej na to, da se da ležišče dvigniti in spustiti (hrbet ti bo hvaležen) in da ograjica nima prevelikih razmakov (da glavice otrok ne more dat skoz).
Ko jo kupiš pa pazi, da boš otroka navadla not spat, da je ne boste (tako kot mi) po 8 mesecih pospravili, ker boš ugotovila da itak nima smisla :)- .

LP

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Velikost posteljice
7.2.2005 15:47:16   
Tasika
Hvala vsem za nasvete, gremo v shopping.

Lp
Nataša 35t

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Velikost posteljice
7.2.2005 16:38:43   
Anonimen
Mi smo kupili v Toysu 60 x 140. Vključno z vso opremo (baldahin, posteljnina, jogi-pena, vzglavnk, pregrinjalo, ...), nastavljiv po visini in pozneje se da preurediti v posteljo, Cena 150 evrov. Kvaliteta se mi zdi v redu.

Bojana

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Velikost posteljice
11.2.2005 17:13:02   
Kati S
Mi smo imeli tamalo (120), ko pa je bil Erazem star eno leto, je že spal v normalni, taveliki postelji. Nam je bila tamala čisto ok.:)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?