|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Jane slalom pro in košara za novoroje...
7.8.2007 9:46:31   
MR99
Ker imam PDP 17. novembra me zanima, če pri vozičku Jane Slalom Pro nujno rabim za čez zimo košaro za novorojenčka. Ta košara namreč stane okrog 250 € in glede na to, da jo ne rabiš ne vem kako dolgo, se mi to zdi veliko denarja. Prosim, če mi poveste svoje izkušnje glede tega, če ima katera Jane Slalom Pro.  Mogoče katera prodaja košaro za novorojenčka, ki paše na ta voziček?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
7.8.2007 10:44:10   
max81
Ojla, mi imamo doma tak vozek in košaro, ki je obenem tudi avtosedež, uporabljamo ga še danes, pa imamo 9 mesecev in ga bomo tudi še en lep čas uporabljali. Kupili smo ga v Pikapolonici, kjer je bil 120.000 bivših SIT.....dobili smo pa vozek+ košaro+pevleko za dež in torbo.
Jaz mislim, da ti bo košara še zelo prišla prav, tako, da je pametno da jo kupiš, pri nas je čez dan dostikrat zaspala v njej, pa še fino je ker se da spustiti čisto leže.

pa dober nakup ti želim

lp

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
7.8.2007 11:10:19   
TheAngel
Tudi jaz sem to kupila kot max81

Za (nov) Jane Slalom Pro (barvna kolekcija 2006) sem dala 299 € in za košaro & lupinico  Matix Pro pa 125 €
glede na to da imao zimske dojenčke mi je ta košara res všečna.

Če bi kupovala pa ločeno bi dala pa za košaro 160 € in še za Rebel Pro lupinico 86 €

Pa nekje do 9kg je ta Matrix Pro ok kot košara in kot avtosedež tako da mi ni žal da sem tako kupila.

Upam, da sem kaj pomagala.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
7.8.2007 15:35:47   
MR99
Kako, da sta plačale tako malo za voziček in košaro, če pa sem jaz gledala v Pikapolonici in stane samo voziček 103.000,00. Skupaj s košaro za novorojenčka pa stane čez 150.000,00 SIT. A je sedaj ta model 2007 dražji? 

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
7.8.2007 21:40:30   
moki_c
A ste vse zadovoljne z JAne?

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.8.2007 0:24:49   
TheAngel
JAz sem doktorirala izvozičkov - pa da je varen pa da ima varovalo ne samo pas, pa velika kolesa, pa trikolesnik pa.. Pa sta mi ostala samo Slalom Pro in Quinny in kocka je natopadla ker ima takakkgmanj gabom lažje tlačila v avto.
Zvožen pa še ni. Dojenček pride septembra.

Od kje nam te cene?
Barve 2007v Pikapolonici so vakcijiski ponudbi 599€ - kompletoz & matrix pro
Če pa malo po netu pobrskaš je pa v tujini lanski model toliko kot sem ti napisala. V Slo so pa toliko rabljeni. Fizično ga pa pač pri nas sprobaš.
V SLo je oprema zelo draga.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu moki_c)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.8.2007 8:26:14   
ajtak
Midva sva se sicer odlocila za nakup Chiccotovega S3, ima pa kolegica Jane Slalom pro in je vec kot zadovoljna!! Ceprav ima aprilcico ji je kosara prisla vec kot prav saj so jo uporabljaji kot avtosedez in tudi na sprehodih je mala v njej krasno spala (ne vem zakaj pisem v pretekliku, ker jo se vedno veselo uporabljajo!!).

Ker bos imela zimskega dojencka je nakup kosare ze skoraj mus, tako, da ti priporocam da malo pregledas oglase in poizkusis dobit rabljeno kosaro...

Aja, cena se je pa dejansko od lani kar dvignila!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.8.2007 11:42:51   
MR99
Hvala za odgovore. Na netu sem že gledala, če bi kdo prodajal košaro za novorojenčka, vendar jih ni oz. so vse takoj prodane. Tako, da bova verjetno kupila novo košaro, pa jo potem pač prodava, ko je ne bova več rabila, očitno je povpraševanje zanjo veliko.

Čao

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.8.2007 13:11:37   
TheAngel
Do novembra jo boš sigurno ujela.
Cel voziček se prodaja okoli 400e - meni se je le bedasto zdelo da dam 400€ v slo za rabljenega če je zunaj nov toliko.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.8.2007 17:02:46   
makyslo
pozdravljene.
imam sledeča vprašanja glede jane slalom pro vozička.
rok imava predviden za božič in ker sva sedaj še malo fraj raje že sedaj gledava za opremo.
in sedaj je na vrsti voziček.
potrebe imava da ima obvezno sprednjo zavoro (se dokaj veliko rolava ter hodiva po klancih po domače) ter da je dobro zložljiv (punca ima namreč clio-ta tako da mora biti kar se da kompakten). imeti mora tudi opcijo za lupinico, najraje tako, ki omogoča isofix pritrditev.
do sedaj  sva izbrala 2 kandidata. quinny 3xl comfort in pa jane slalom pro. oba sicer nista točno taka, kot si želiva.
jane nima opcije isofix, quinny pa je vražje težek. pri jane se lahko kupi oz. dobi tudi matrix cup lupinico (ki jo veliko omenjate) in ravno glede te lupinice imam največ pomislekov. namreč osebno se mi zdi zeloooo pretežka. sama lupina ima po občutku 10 kg + otročiček pa je že kar malo težko za nosit za mamico.
quinny ima pri lupinici možnost priklopa maxi cosi lupinice (ki so če sem prav razumel med najbolj varnimi) z isofix kombinacijo, je pa sam voziček izredno težek.
menim tudi, da mi jane ponuja več za dokaj podobno ceno, moti me le kot rečeno neobstoj isofix-a.
zatorej imam sedaj sledeče vprašanje:
kako ste zadovoljne s samo jane montažo lupinice (ali pač matrix cup lupinice) v avto? je postopek zahteven ali je dokaj preprost? kako se obnese lupinica, ko je učvrstena (je kakšno premikanje in podobno).
prav tako bi želel mogoče kako mnenje, kako se teža 3xl-a pozna v praktičnem uporabljanju.
lp maky in alexi

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
10.8.2007 11:06:47   
TheAngel
IZVIRNO SPOROČILO: makyslo
potrebe imava da ima obvezno sprednjo zavoro (se dokaj veliko rolava ter hodiva po klancih po domače)

Tu ti takoj ostaneta samo še 2 na voljo. Vsaj kot sem jaz delala doktorate... ALi Quinny  3XL comfort se mi zdi da je model (lahko pogledam če želiš) in Jane Slalom Pro. Jaz sem se odločila za tega drugega ker ima nekaj kg manj. Da bom lažje tlačila v avto. Sta pa oba zelo trdna in kompaktna z res kvalitetno bremzo - varna reč za rolanje.

IZVIRNO SPOROČILO: makysloter da je dobro zložljiv (punca ima namreč clio-ta tako da mora biti kar se da kompakten). imeti mora tudi opcijo za lupinico, najraje tako, ki omogoča isofix pritrditev.
To sta zopet oba. Za lupinico. Kako gre kateri v avto pa je najbolje, da greš do trgovine pa se zloži in preizkusi. Mislim pa da bi bilo kar pri obeh treba sprednje kolo dol dat pa bo šel v avto brez težav. Ali pa če bo katera, ki ima prav ta voziček in prav cliota povedala kako je.

IZVIRNO SPOROČILO: makyslodo sedaj  sva izbrala 2 kandidata. quinny 3xl comfort in pa jane slalom pro. oba sicer nista točno taka, kot si želiva.
Eh ko nisem prej vse prebrala. Ja prav samo ta 2 sta na voljo. kot sem jaz iskala.

IZVIRNO SPOROČILO: makyslojane nima opcije isofix, quinny pa je vražje težek. pri jane se lahko kupi oz. dobi tudi matrix cup lupinico (ki jo veliko omenjate) in ravno glede te lupinice imam največ pomislekov. namreč osebno se mi zdi zeloooo pretežka. sama lupina ima po občutku 10 kg + otročiček pa je že kar malo težko za nosit za mamico.
PA saj se ga ne nosi tako veliko. Od avta do sobe - vsaj zbuditi ga ni treba. No ja stvar odločitve. Lahko pa kupiš košaro in lupinico rebel pro pa ima 2 ločena kosa in je Rebel pro lažja od matrixa.

IZVIRNO SPOROČILO: makysloquinny ima pri lupinici možnost priklopa maxi cosi lupinice (ki so če sem prav razumel med najbolj varnimi) z isofix kombinacijo, je pa sam voziček izredno težek.
menim tudi, da mi jane ponuja več za dokaj podobno ceno, moti me le kot rečeno neobstoj isofix-a.
zatorej imam sedaj sledeče vprašanje:
kako ste zadovoljne s samo jane montažo lupinice (ali pač matrix cup lupinice) v avto? je postopek zahteven ali je dokaj preprost? kako se obnese lupinica, ko je učvrstena (je kakšno premikanje in podobno).
prav tako bi želel mogoče kako mnenje, kako se teža 3xl-a pozna v praktičnem uporabljanju.

No jaz sem zase izbrala in izglasovala Jane pa sem zadovoljna. Pa še kak € ceneje pa kak kg manj ima.



_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu makyslo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
13.8.2007 9:56:18   
dtt
IZVIRNO SPOROČILO: TheAngel

Tudi jaz sem to kupila kot max81

Za (nov) Jane Slalom Pro (barvna kolekcija 2006) sem dala 299 € in za košaro & lupinico  Matix Pro pa 125 €
glede na to da imao zimske dojenčke mi je ta košara res všečna.

Če bi kupovala pa ločeno bi dala pa za košaro 160 € in še za Rebel Pro lupinico 86 €

Pa nekje do 9kg je ta Matrix Pro ok kot košara in kot avtosedež tako da mi ni žal da sem tako kupila.

Upam, da sem kaj pomagala.

Bi prosila če bi napisala kje si kupila voziček in kje se da dobit modele 2006 za 300€
 
Hvala že v naprej

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
16.8.2007 19:52:18   
naraščaj
Ojla, tut jaz sem nabavla Jane voz, slalom pro + matrix 2007. Kako se bo pa obneslo pa sporočim,ko jo začnem uporabljat. z mojmu sva pregledala vse živo. Tudi iz tujine. pa sva ugotovila, da kaj dost ne bi prišparala, pa še barve ne bi dobila takšne kot sem si jo želea. Jaz sem ga kupšla v kompletu za 599 eur v pikapolonici v konjicah.

Mene je bolj prepričala košara matrix kot pa košara + avtosedež. Saj ne vem kolko se pa na začetku tut ne bomo fijakali okol.  Misli pa, da če bi bila tako nevareno, kot eni delajo paniko, jih pa ziher neb prodajali. sS katerokol sem govorila, da je imela to kombinacijo, ga je ful pohvalila. Mene oz naju je prepričala. Upam, da se nismo zmotli.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dtt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
16.8.2007 20:31:48   
naraščaj
Še mal pa bom pošizla. Moj je  brskal po katalogu pikapolonice in notr zagledal, da majo razprodajo SLALOM PRO SISTEM MATRIX za samo 499 eur. Pa se delajo norca. Men je na Rudniku sveto trdila, da nižje cene kot 599 eur ne bo vsaj do oktobra ne. A zdaj majo pa kar razprodajo?? Sem šla nato na njihovo spletno stran in tam je tut gor. Sem prilepla. Sicer ne piše v katerih barvah vse je. Mogoče pa sem krivična. Sam mene to fuluser posted image user posted image user posted image , ker 100 eur pa ni mal!!!!




user posted image

SLALOM PRO SISTEM MATRIX
Je revolucionaren sedež v skupini 00 (do 13 kg iz. do 18 mesecev), ker edini nudi namestitev hrbtnega naslona v štiri položaje, tudi popolnoma ležeče. Idealna kombinacija z vozičkom Slalom, Nomad pro ali Carrera pro je namenjena sprehodom po svežem zraku, kakor tudi potovanju v avtomobilu. Velika prednost Matrix je, da ga lahko namestite tudi v popolnoma ležeč položaj. Preverjen v enem najsodobnejših središč za raziskavo in razvoj otroške varnosti (Jane crash test research center) po zahtevah standarda ECE R44/03.
Cena 499.99 EUR

119,817.60 SIT




_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
16.8.2007 22:07:29   
pika30
Naraščaj popust oz.razprodaja je samo na stare -lanske barve,zato je tudi takšna cena.Kot sem prebrala si kupila model 2007,ti pa na žalost niso znižani.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
16.8.2007 23:09:03   
TheAngel
Ja samo za lanske barve - rdeča, oranžna, modra, siva pa modro & rjava se mi zdi da so bile. No pa še nekaj je sprememb iz 2006 na2007 kot je nama razlagala v Pikapolonici.

To 2007 pa bi bilo tudi v tujini približno toliko

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
17.8.2007 8:05:20   
MR99
Ja, samo tu pa nikjer ne piše, da je zraven košara za novorojenčka. Ravno to mi ni jasno. Meni se zdi, da toliko stane samo voziček, kar pa potem sploh ni poceni in tako nisi nič na zgubi. Tudi jaz ga imam že naročenega - letnik 2007, tako da verjetno ta akcija ne pride v poštev in jaz sem tudi vprašala, če bo še kaj znižano in so mi tudi povedali, da ne. Bom pa plačala isto kot ti.

Katero barvo si ti vzela?

Jaz bom vzela najverjetneje svetlo plavo - zelene, čeprav ne vem, ali bo punčka ali fantek.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
17.8.2007 8:10:38   
MR99
Zdaj vidim, da je zraven slike spodaj besedilo glede matrix pro košarice, ampak jaz tega besedila nisem zasledila zraven slike na reklami, ki smo jo dobili domov. Ne vem - mogoče sem spregledala. 

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
17.8.2007 12:45:30   
claudie
Ali ga je katera kupla po ebay.de? Oz kje se najbolj splača?

Hvala

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
17.8.2007 19:15:01   
naraščaj
Ojla, to sem tut jaz danes preverla, sam v katalogu in na netu to ni pisal.
Jaz sem vzela oranžno modro kombinacijo

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
17.8.2007 23:50:25   
TheAngel
IZVIRNO SPOROČILO: claudie

Ali ga je katera kupla po ebay.de? Oz kje se najbolj splača?

Hvala

Jaz preko trgovine 4 you 24 - iz Nemčije


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu claudie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
18.8.2007 7:43:00   
loncica
Sem bila včeraj v pikapolonici: cena 499€ velja za voziček in matrix košaro skupaj.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
18.8.2007 11:15:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naraščaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
18.8.2007 18:54:50   
Sunny Morning
Jaz se tudi odločam glede vozičkov samo med Jane Slalom PRO in Quinny Speedi-ja. Quinny mi je všeč, ker gre na njega MaxiCosi lupinica. Definitivno kupujem košaro, ker imam rok januarja in bi rada že takoj preživela veliko časa zunaj. Če se na koncu odločim za Jane Slalom PRO bom kupila samo košaro brez njihove lupinice, ker če bom imela košaro najbrž ne bom veliko vozila otroka okrog v lupinici. Lupinica je za moje pojme bolj namenjena samo za prevoz v avtu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.8.2007 10:42:31   
breta
Ojla,

jaz sem naročila voziček slalom pro formule, ker ima večjo košaro in lažjo kot slalom pro matrix. V pikapoloninici sem si ga ogledala in probala obe košari vendar je pri matrixsu košara manjša in težja kot pri formuli. Dobava pa je 2 meseca no odvisno od barve.

LP

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?