|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Teutonia
10.8.2004 14:41:25   
žiža
Mene pa zanima,če ima kdo voziček Teutonia, pa kakšne izkušnje ima z nji. Sem na internetu našla te vozičke in so mi tko zlo všeč. Samo problem je da se ti vozički pri nas sploh ne dobijo, pa še precej dragi so menda. no če katera karkoli ve o teh vozkih, bi bila zlo hvaležna.
Žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vozički Teutonia
10.8.2004 15:25:36   
Mandarin
Sestrična ga ima. Preživel dva divjaka brez težav. Je terenec med vozički. Za v mesto je neroden (velik), za teren pa super. To kar jaz vem.
Oni so zelo zelo zadovoljni z njim. Tako zelo, da ko sva se po telefonu pogovarjali, če mi ga proda (tamali je star 2 leti) sem po glasu slišala da s teškim srcem :)). Na koncu nisem kupila njenega, ker se je izkazalo, da ga še uporabljajo.
lp

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vozički Teutonia
10.8.2004 21:33:01   
filipinka
Pozdravljena!
Tudi mi smo bili nekaj časa navdušeni nad tem vozičkom, pa se potem vseeno nismo odločili zanj. Imajo ga v Celovcu v Schmidu, mislim da celo v akciji, lahko si ga ogledaš na www.schmid-baby.at.
Veliko užitkov pri nakupovanju!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vozički Teutonia
10.8.2004 22:36:50   
Sonka
Mi ga imamo - model Joe. Z njim smo zelo zadovoljni. Res je bolj terenec in se ga ne da zložiti na malo. Naročili smo ga v Celovcu in ga čakali celo večnost.
Če te še kaj zanima, vprašaj.
LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vozički Teutonia
11.8.2004 7:57:37   
tiha
Sonka, mi lahko poveš kakšna je bila cena vozička (Joe se tudi meni dopade).
Kolikor sem jaz gledala je cena približno taka kot pri Quinnyjevih vozičkih.

LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vozički Teutonia
11.8.2004 8:45:02   
žiža
Tudi mene cena zanima, kolk dolg je blo pa treba čakat. Midva imava namen septembra it pa nakupih, rok imam pa sredi septembra. me malo skrbi da se ne bo izšlo.Kaj pa modeli Primus04, pa mistral sports?

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vozički Teutonia
11.8.2004 22:17:56   
Sonka
Cena vozička + torba za nošenje je bila 600 evrov (dobili pa smo nazaj 90 evrov, ker takrat še nismo bili v EU). Torba nam je bila v začetku enkratna. V njej smo jo nosili v stanovanje (5. nadstropje), spala je v njej, enostavno kjerkoli smo jo lahko položili za spanje. Zdaj, ko je vroče oz. je naša dojenčica že "velika":bravo::bravo::bravo: (5,5 mesecev) pa je res več ne uporabljamo. Voziček smo čakali 3 mesece, prav toliko časa ga je čakala znanka, ki pa ga je naročila v Kiki v Grazu.
LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vozički Teutonia
12.8.2004 12:42:08   
žiža
Hvala za vse odgovore res ne vem kako se bom odločila, zdej me tudi to malo bega ker mava bol majhen avto...
No bomo že izbrali ta pravega. Hvala še enkrat...
Žiža

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?