|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
13.8.2007 7:15:31   
*elektra*
Ali je katera izmed vas zanosila brez user posted image ? Mislim res brez user posted image , brez ovulacije? Jst nimam user posted image  že 3 leta, stara sm pa 22.

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
13.8.2007 7:20:08   
Anonimen
in zakaj nimaš M? user posted image  ne bi šla to k z dravniku preverit? user posted image

(odgovor članu *elektra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje
13.8.2007 7:32:48   
Anonimen
Elektra, kako to da nimaš M, si jo izgubila kar nenadoma ali kako. Meni se je nekaj podobnega zgodilo. Koliko pa si visoka in koliko tehtaš, če ni skrivnost?


(odgovor članu *elektra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:05:11   
*elektra*
G pravi, da je vse ok, sam jst ne verjamem. V nobenih knigah ne piše, da je to ok. Pa tut nobene ne poznam, k bi mela tak problem kot jst. Sm pr normalnih (162/54). V 7-ih letih sm imela user posted image  10x. A je katera z podobnim problemom?

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:07:57   
Anonimen
js bi definitivno šla do g. če ti ta nič ne pogrunta pejt do druzga g po drugo mnenje. k to ni normalno! nej te dajo na kake teste hormonske al kva js vem??!!

(odgovor članu *elektra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:11:39   
Anonimen
Sem te spraševala po višini in kilaži, ker sem imela sama isti problem, ampak pri meni je bil hec v tem, da sem imela za svojo višino 10 kg premalo. Ko sem se zredila je bila M redna, tudi zanoslila sem normalno. Ampak pri tebi to zgleda ni problem. Ali si že poskusila narediti test ovulacije (prodajajo v lekarni), da bi videla če je ovulacija normalna?

(odgovor članu *elektra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:15:29   
Anonimen
Imaš še kakšne druge težave, npr. ščitnične? Tudi hormon tiroksin lahko povzroča težave.

Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:16:20   
*elektra*
Ne nisem, ker se preveč sekiram.user posted image   Kaj pa ti, a si zanosila takoj?

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:20:05   
*elektra*
Sej v teh je hec, čisto nič ni narobe z mano. Razen user posted image , ki je ni! Zdravnica je rekla, da sm popolnoma zdrava. Nevem, kaj se dogaja, vse knjige o ginegologoji sm že dala čez, pa nikjer nč. Zato sm se obrnila na vas.

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:23:42   
karin412
Meni se tudi čudno zdi. Vem, da je moja teta zdravila eno punco, ki ni imela M z akupunkturo, kar nekaj časa je rabila, da je dobila M. Mislim, da gre za kako hormonsko neravnovesje v telesu, kjer bi ti pomagal kak bioenergetik...

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:25:42   
Olivija
Jaz sem imela vedno zelo dolge cikluse od 60-90 dni. Vmes pa kdaj tudi po 9 mesecev nič (pa nisem bila noseča). 3 leta je pa res dolga. Meni je potem dala ginekologinja (ko sem šla k drugi) hormonsko terapijo (2 leti) in potem je bilo malo boljš. Odkar sem pa šla k homeopatu imam pa redno, se moram prav navaditi, ker 1x na mesec se mi zdaj zdi prav pogosto.

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:29:02   
*elektra*
Prvič slišim za hormonsko terapijo. Olivija, a mi lahk kej več poveš o tem.

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje
13.8.2007 8:44:33   
Olivija
Nič posebnega. Dala mi je Diane 35, so močnejše od navadnih kontracepcijskih in jih predpisujejo tudi v primeru akne.

Pa so ti pregledali z notranjim UZ jajčnike? Jaz sem pri 23. zamenjala ginekologinjo, ta mi je potem končno bolj podrobno pregledala jajčnike in predpisala to terapijo.

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje
13.8.2007 9:05:16   
*elektra*
Ja, mi je z UZ pregledala jajčnike, pa ni nč nenavadnega vidla. Tabletk pa ne mislm nobenih jemat, kr se trudiva user posted image . Ti si takoj zanosila?

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje
13.8.2007 9:17:39   
Olivija
V prvo je trajalo dolgih 21 mesecev (me je po enem letu poslala na ginekološko kliniko), v drugo pa takoj.

Če mislita takoj zanosit, bo verjetno najbolj pametno ugotoviti, če sploh imaš ovulacije.

Midva takrat nisva imela namena imeti otroke, sva jih načrtovala za malo kasneje, zato sem pa tudi pristala na terapijo, ker sem imela hkrati še kontracepcijo.

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje
13.8.2007 9:33:26   
sazi
mam 2 sorodnici, ki sta malo pred 20im letom dobili hormosko terapijo (diane35) za sprožitev M, ker je nista dobili sami, oz za urejanje ciklusa (ker sta bili dolgo brez)
1 je zanosila v dobre pol leta (po tistem, ko je začela delati na user posted image , je bilo pa to veliko let po sprožitvi M in M je imela zelo neredne (na 2-4 mesece), druga je pa še premlada za user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje
13.8.2007 12:28:23   
puncica
Ko sama nisem imela 3 mesce menstre mi je G. predpisala dabroston, ta je potem sprožil M, vsaj zdi se mi, sem pa imela dokaj neredno ampak ne tako kot ti, na 40-45 dni. Po prvem porodu se mi je pa uredila kot urca na 29 dni.user posted image

Jaz bi šla na tvojem mestu k drugmu G, pa seveda to ni normalno in morjo ugotovit kaj je narobe, pa povej da se trudita za dojenčka.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje
13.8.2007 13:17:10   
DaisyE
Če nimaš user posted image , nimaš ovulacije. Bi rekla, da sem 99 % prepričana. Lahko se zgodi, da imaš user posted image , pa kljub temu nimaš ovulacije, ampak če je nimaš, pol pa jaz mislim da lahko pozabiš na ovulacije. Če pa nimaš ovulacije, pol pa ne moreš zanosit. Ovulacija namreč sprosti jajčno celico, ki se potem spoji z moško spolno celico, tako pa nastane zarodek. V celotnem ciklusu se hkrati debeli maternična stena, ki je v drugem delu ciklusa ravno dovolj debela, da se zarodek lahko vgnezdi. Če se v tem času zarodek ne vgnezdi pride vedno in obvezno v 12 do 16 dnevu po ovulaciji do menstruacije.

Brez normalnega menstrualnega ciklusa ne boš mogla zanosit. Menjaj ginekologa.

Vprašaj na sosednjem forumu tegale ginekologa Pušenjaka, pa ti bo on bolj lepo lahko povedal. 

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 13.8.2007 13:23:24 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje
13.8.2007 13:26:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Jaz bi na tvojem mestu zamenjala G, sploh če delaš na user posted image .


Se strinjam! Če pa ga že nočeš zamenjati, pa pejdi samoplačniško h kakšnemu strokovnjaku.
Ja, pa res vprašaj o tem Pušenjaka na mon.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vprašanje
13.8.2007 13:29:41   
Kim80
Ena moja znanka prav tako zelo dolgo ni imela menstruacije (ne zaradi kg, ker je bila povprečno težka). Ginekolog ji je rekel, da to ni ok in da dokler nima menstruacije je zelo mala verjetnost, da bi zanosila oz. je ni. Rekel je, da ji pri spolnih odnosih ni treba uporabljati zaščite. In glej ga zlomka! Upoštevala je njegov nasvet, v kratkem času zanosila, sedaj pa ima zdravega fantka. Tako da - nikoli se ne ve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vprašanje
13.8.2007 13:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Če nimaš user posted image , nimaš ovulacije. Bi rekla, da sem 99 % prepričana. Lahko se zgodi, da imaš user posted image , pa kljub temu nimaš ovulacije, ampak če je nimaš, pol pa jaz mislim da lahko pozabiš na ovulacije. Če pa nimaš ovulacije, pol pa ne moreš zanosit. Ovulacija namreč sprosti jajčno celico, ki se potem spoji z moško spolno celico, tako pa nastane zarodek. V celotnem ciklusu se hkrati debeli maternična stena, ki je v drugem delu ciklusa ravno dovolj debela, da se zarodek lahko vgnezdi. Če se v tem času zarodek ne vgnezdi pride vedno in obvezno v 12 do 16 dnevu po ovulaciji do menstruacije.

Brez normalnega menstrualnega ciklusa ne boš mogla zanosit. Menjaj ginekologa.

Vprašaj na sosednjem forumu tegale ginekologa Pušenjaka, pa ti bo on bolj lepo lahko povedal. 



Se podpišem.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?