|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina in vrtec
25.9.2006 19:29:02   
Vittel
Zanima me kako je s to vročino in vrtcem? Nam so rekli, da lahko pride v vrtec ko 24 ur nima več vročine. Recimo zvečer jo ima zjutraj, normalno, je nima. Kaj storiti? Kakšne posledice lahko to pusti na otroku, če gre kljub temu v vrtec?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 19:34:16   
muška
Posledica je lahko ta, da bo ponovno zbolel in najverjetneje ne samo on, ampak še kakšen otrok zraven. Možnost je 50% 50% , žal user posted image

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.9.2006 19:46:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 19:51:02   
jazz
Jaz tudi mislim, da ga še za kak dan raje obdržite doma...ni fer do drugih otrok.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 19:55:13   
Anonimen
Naš je šel v vrtec.
itak so se drugi otroci že nalezli,saj preden se ven pokaže da je otrok bolan je že okužil druge okoli sebe.


(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 20:36:45   
DORI
Raje ostani kak dan z njim doma. Verjetno se tudi on ne počuti še najbolje  dan po vročini.

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 20:38:56   
nynna
Sej ne gre samo zato da se drugi otroci nalezejo.Meni se zdi da je predvsem pomembno, da se otrok ne počuti dobro mora pa biti v vrtcu, ko bi bilo bolje, če bi bil doma v svoji postelji pri svoji mamici.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 21:23:11   
bskrle
Če ima zvečer vročino, otrok naslednji dan ostane doma.
Tukaj ni kaj debatirati.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 21:33:42   
beti 1
Telesna temperatura ima dnevna nihanja, ki v jutranjih urah dosežejo svoj minimum. Posebej če otroku meriš vročino okoli šeste ure zjutraj ima lahko normalno temperaturo, ob sedmih ali osmih pa že rahlo povišano, kar se lahko hitro spremeni v pravo vročino, če je otrok zelo aktiven, kar v vrtcu ponavadi je. Če je imel prejšnji dan cel dan vročino (tj.> 37.5 pod pazduho) naslednji dan kljub normalni temperaturi zjutraj ni za v vrtec, ker nikoli ne veš, kako bo čez nekaj ur. Če pa je bil že prejšnji dan večji del dneva brez vročine in mu je ta le pozno popoldne ali zvečer narastla do okoli 37.5, ob tem pa je bil normalno živahen, pa se verjetno dovolj dobro počuti, da gre lahko v vrtec. V idealnih razmerah pa je res doma dokler ni 24 ur brez vročine in pomožnosti tudi že kakšno uro zunaj.
Vsi pa vemo, kakšna je ponavadi situacija pri delodajalcih... user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil beti 1 -- 25.9.2006 21:36:51 >

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 21:40:09   
rainbow
Beti, kako si fajn napisalauser posted image user posted image

jaz tudi tako prakticiram, da vsaj en dan brez vročine mine, pa da sta normalno aktivni, imata apetit, in brez sitnobe.

sem starejšo lani dala prezgodaj v vrtec po prehladu, je bila še šmrkava, ne ta prava, pa je bila čež 4 dni spet doma in pol 14 dni bolana.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 21:55:41   
sjug
Naš je šel v vrtec.
itak so se drugi otroci že nalezli,saj preden se ven pokaže da je otrok bolan je že okužil druge okoli sebe.



user posted image user posted image user posted image žal nekatere res tako razmišljate. Ubogi otroci.


_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 22:35:56   
Anonimen
sjug in zakaj bogi otroci?

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
25.9.2006 23:29:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vročina in vrtec
25.9.2006 23:35:01   
Anonimen
a samo s kašljanjem se širijo bacili user posted image
saj pri nas so tudi vsi zdravi,nihče ni zbolel.
če se otrok počuti vredu in ima malo povišano vročino ga jaz ne mislim zadrževati doma.vročino je pa imel zaradi zobkov

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
26.9.2006 0:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vročina in vrtec
26.9.2006 6:53:22   
srki
Jaz sem ga naslednji dan še obdržala doma, pol se je pa pokazalo, kaj je na stvari. Pa tudi za otroka je tako bolje. Bolan otrok oz. otrok, za katerega se ne ve, ali je bolan ali ne, je bolje da ostane kakšne dan ali dva doma. Tudi odrasli smo najraje doma oz. bi bili najraje doma, ko se počutimo slabo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?