|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 10:34:50   
TIA22
Ali vsak dan sesate, brišete prah, pomivate po tleh? Jaz to vsak dan, ker imamo toliko praha,user posted image da te kap! Od kod nimam pojma. Je možno, da zato ker imamo stanovanje na tisti strani ko je glavna cesta?Imate skozi kolikor toliko pospravljeno? Jaz bolj kot pospravljam bolj imamo razmetano.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 10.1.2008 10:35:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še nekaj me zanima...
10.1.2008 10:37:13   
OliveOyl
Sesam vsak dan,prah brišem-kokr kdaj.user posted image
Dopoldne je fajn pospravljeno,ko pa pride raja z vrtca je pa itak katastrofa.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še nekaj me zanima...
10.1.2008 10:41:45   
soncece24
Jaz sesam 1x na teden. Ne živim ob cesti in nimam otrok in tudi živali ne, tak da ni potrebe po dnevnem sesanju.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še nekaj me zanima...
10.1.2008 10:43:41   
lelaval
Sesam vsak dan,prah brišem-kokr kdaj


Jaz isto - razen, če iz službe spotoma poberem otroke, pa ni časa, tako, da potem le pometem- ampak raje sesam, ker ima najstarejša alergijo na pršice, pa raje sesam, ker prah potegne not, metla pa le dvigne -popuče le svinjarijo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še nekaj me zanima...
10.1.2008 10:44:31   
total
Evo glih sem posesala,sesam pa vsak dan,3 x na teden pobrišem vsa tla+prah.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še nekaj me zanima...
10.1.2008 10:44:49   
smigli
Ne ravno vsak dan ne, sesam na vsake 2 ali 3 dni. Prah brišem 1x na teden. Pospravljam pa sproti, zelo rada vstanem zjutraj in si skuham kavo v pospravljeni kuhnji. Hvala tistemu, ki je izumil pomivalca, v katerega lahko zvečer zložiš vso umazano posodo, pobrišeš pult in štedilnik, pa je kuhnja že ok.user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 10:48:07   
Olivija
1 x na teden sesamo in pomijemo, na izmenjavo (enkrat on, enkrat jaz), pa še to se komaj spravimo.

Brisanje prahu  user posted image  - kaj je že to? Mogoče 1 x na mesec po policah.
Redkokdaj imamo kolikor toliko pospravljeno, ta teden nam še nekako ratuje. Odvisno od medtedenskih obiskov. Pa imam drugače rada pospravljeno. user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 10:53:25   
Anonimen
Sesam vsak dan, običajno. Razen če pridem prepozno domov ne, pol pa sam z unmi krpami za prah preletim stanovanje. Pa še to sesam sam zarad mačk oz. dlak, predn sva mela živali sm sam enkrat, dvakrat tednsko.
Prah z pronto "metlico" vsak drug dan, prou temeljito enkrat tednsko.
Po tleh pobrišem enkrat tednsko.

V bistvu vsakodnevno sam sesam pa kuhinjo spucam. Aja pa lijak pa ogledalo obrišem vsak dan.

Praha je pa tud pr nas ogromno. Sploh pozim, zarad centralne. Sva pa tud midva zravn prometne ceste.

Sm pa alergična na svinarijo. Če je razmetan me ne mot, če je pa umazano pa ful.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 10:56:55   
lelaval
Sm pa alergična na svinarijo. Če je razmetan me ne mot, če je pa umazano pa ful.


Sva že dve user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 10:59:53   
TIA22
Potem sem pa jaz pravi user posted image . Vsak dan sesam, če ne dvakrat. Pa vsak dan brišem po tleh in prah, ker moj znori,samo da vidi na tleh kak moj las, je že cel user posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 11:02:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Potem sem pa jaz pravi user posted image . Vsak dan sesam, če ne dvakrat. Pa vsak dan brišem po tleh in prah, ker moj znori,samo da vidi na tleh kak moj las, je že cel user posted image .


Pha....pa nej počist a ne če ga mot.

Jst pridem najhitrej ob pol šestih zvečer domov iz šihta. Se nimam cajta z takmi banalnostmi ubadat kot je las na tleh, moj pa isto.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 11:16:30   
LoCa
ma kje mam še čas vsak dan sesat user posted image . čeprav bi blo zdej pozimi treba, ker se zverina tako goli, da bi lahko v enem mesecu stvorila krznen plašč. običajno ko pridem domov vsak dan pometem, posesam pa za vikend. prah za vikend, zdej k sm bolj ali manj brez pohištva še torej ne brišem glih user posted image . kuhinjo sproti čistim. po tleh pa s čistilom počistim vsake sto let. aja, pa postlo tutdi posesam za vikend, stresam odeje pa vsak dan, ker pes spi gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 11:18:35   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Potem sem pa jaz pravi user posted image . Vsak dan sesam, če ne dvakrat. Pa vsak dan brišem po tleh in prah, ker moj znori,samo da vidi na tleh kak moj las, je že cel user posted image .


Pha....pa nej počist a ne če ga mot.

Jst pridem najhitrej ob pol šestih zvečer domov iz šihta. Se nimam cajta z takmi banalnostmi ubadat kot je las na tleh, moj pa isto.


se strinjamuser posted image . mojga sicer ne bi motlo če bi zabredu v eno tono dlak, je pa cel "bogi" ko ga zgrabi alerigja. sam vseeno ne šteka, zakaj pol js postlo sesam in stresam in vse te kolobocije. kao da je to zapravljanje časa. tko da se zdej pač njegove strani ne taknemuser posted image . razen ko se lotim celega stanovanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:12:53   
TIA22
O, saj takrat ko se meni ne da sesati, rečem dragemu, da pač nisem imela časa( ker sem 5 ur na dan na rinagarajiuser posted image ), pa vzame on sesalec pa posesa-to ni problema pri nas. Pa tudi okne mi pomije. Ampak raje vidim da sama- bolj učinkovito

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:31:53   
Hans
Včasih sem sesala dvakrat na teden, odkar imam 15-mesečno pupo sesam vsaj enkrat na dan, od novega leta ima vodni sesalnik in vsak dan znova se zgrozim ko zlivam umazano vodo. user posted image

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:45:11   
KIKI****
Sesam vsak dan, razen če nas ni doma, psopravljeno imam skoraj zmeraj razen če se mi ne da.

Po tleh brišem 1x tedensko, prav tako prah-oz 1x tedensko počistim on sobotah celo stanovanje in zvečer pade okroguser posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:47:54   
pikica36
sesam in pomijem in pbrišem prah 1x na teden - včasih tud 2x. vsak drugi dan pa obvezno s tisto metlco ko daš nanjo krpico "pobrišem  tla" , da pobere prah in moje lasi  iz kotovuser posted image
če ni vse na svojem mestu in če je "nakramano" me pa fuull moti.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:49:56   
kofetek2010
1x na teden pride fata čistačica in posesa, pomije, pobriše in vse ostalo. user posted image


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:54:02   
aluš
Včasih ko sem imela še samo enega otroka sem sesala vsak dan, po tleh pomivala in prah brisala pa na 2-3 dni.

Sedaj mi ne znese več (že par let). Sesam na 2-3 dni+ brisanje prahu na "občutljivih" mestih ala TV, po telh pomivam v sobotah, ko itak čistim stanovanje, takrat orng spucam tudi kopalnico, Wc, kuhinjo, prah povsod pobrišem. Med tednom pa vse bolj na hiter (prah, kopalnica). Imamo pa baje kar pospravljeno. Tako pravijo moja mami, sestra, prijateljice.

Je pa noro, pri nas nobeden (ne otroka, ne velecenjeni soprog) ne znajo pospravljat za seboj. Ko pridem domov, samo pobiram in nosim na svoja mesta (pižama, bunda, kapa, oblačila iz šole, igrače, knjige, vse,vse vse). To mi gre najbolj na kufer. Sem že 100x rekla, da jim ne bom več pospravljala, ker oni pravijo, zakaj pa posparavljaš, saj bomo sami, pa saj bom zvečer pižamo spet rabil. Bi jim en mesec pustila, ne bi imelai nič več za oblečt, pa najdli tudi nič ne bi. Pa ne morem, dobila bi živčnega, da bi mogla to gledat. Povejte punce, kako rešiti ta problem!!!!!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:55:05   
aluš
 Saj vem, da mal smetim temo, ampak vseeno saj paše tle sem. S čim bišete prah (navadna krpa, pronto, al te krpice ki se kupijo za prah-katera firma).

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:55:42   
kofetek2010
aluš - kakor si jih navadila tako je, žal user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:57:21   
Lunc_a
Imamo samo preprogo v dnevni sobi,sesam  na 2 dni. Pometam vsak dan -večkrat.Brišem prah-skoraj nikdar. Brišem tla vsak drugi dan

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 12:57:42   
Anonimen
mi pomije


A je na obisku pr teb?user posted image

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 13:00:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Saj vem, da mal smetim temo, ampak vseeno saj paše tle sem. S čim bišete prah (navadna krpa, pronto, al te krpice ki se kupijo za prah-katera firma).


Med tednom una metlca od pronta k je v reklami pes, čez vikend mikrokrpica in zdej un nov pronto modra flaška k je za vse površine.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vsakodnevno sesanje ...?
10.1.2008 13:40:46   
želva
Sesam na 2 dni, pomivam ene trikrat na teden, več mi ne znese, ker iamo novorojenčka, dedc iam pa 2 leve roke. Pa se mi zdi, da imamo skoz umazan, vsaj potleh, ker iamo notr psa. Prah enkrat na teden, včasih še tko na hitrco, če mam lih kako cunjo v rok, kopalnico enkrat na teden, kuhinjo sproti, če sm sam jaz doma,. Če je pa še mož, pol pa adijo pamet v kuhinji.Pa se ga ne da nič navasit, da bi kej za sabo pospravu. Ga bo treba enkrat mal  na user posted image , ampak kaj če je hitreje in bolje, če jaz nardim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?