|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika med praški
4.1.2008 15:20:14   
Tanayya29
Živjo!
Mene pa zanima,kakšna je razlika med mercatorjevim,sparovim...praškom in praškom,ki jih kupujem(ariel,persil...);
Prav tako me zanima razlika med mehčalci;Jaz vedno kupim Lenor oz.Silan,pa me zanima,če je katera že preizkusila mercatorjevo,šparovo,tuševo znamko praškov in mehčalcev?

Ali sploh je razlika,ali so praški,mehčalci znanih proizvajalcev res toliko boljši?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:23:30   
Anonimen
Od mehčalcev jaz kupujem vedno Lenor, ker mi najbolj dišijo. Praške pa menjavam. Drugače punce zelo hvalijo prašek Tandil iz Hoferja in ga bom naslednjič tudi jaz poskusila.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:23:48   
Anonimen
Ne niso boljši.
Tandil je bil najboljš ocenjen. Prodajajo v hoferju.
Mehčalca pa ne uporabljam k mam sušilc.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:25:50   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne niso boljši.
Tandil je bil najboljš ocenjen. Prodajajo v hoferju.
Mehčalca pa ne uporabljam k mam sušilc.




evo, pa sem bila precej dolgo skeptična, ampak priznam, da je enako dober kot marsikateri Persil in Silan in ostalo ****---- jaz kupujem gel za barvno perilo. Namen imam kupit še tistega za črno perilo. Za belo perilo pa sem ostala kar na Froschu.Prav tako uporabljam mehčalec Frosch. In vsa njihova čistila, tudi detergent za posodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:31:18   
Felicity
Jaz pa sem mnenja da obstajajo razlike med praški. Iz lastnih izkušenj.
Prašek uporabljam Dash in samo Dash.

Pri mehčalcih je tudi razlika. Ampak tukaj kupujem kar mi pade pod roke. 2x sem provala tudi Frosh(evega), in je zares dober, samo na našem koncu ga prodajajo samo v Hiperju, pa se mi ne da it samo po mehčalec.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:32:34   
Strawberrie Cherrie
Frosh prodajajo tudi v DM.
Jaz sem dolgo uporabljala Dash, sploh zaradi tamalega, kot novorojenčka. ampak sedaj pri malo bolj močnih madežih, like trava, konkreten drekec, banane itd, Dash ne koristi čisto nič. tako da sem ga menjala.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:32:38   
Seven*
Če mene prašaš so tile praški vedno večji gift. Prisegam na Frosch iz omenjenega razloga. :)

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:37:54   
Tanayya29
Aha,tega iz Hoferja morm sprobat,hvala.

No,sej mislila sem praške bolj znanih proizvajalcev(tut frosch),v primerjavi z npr.merkatorjevim al pa sparovim?
Če se ga splača sploh kupituser posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:39:14   
dskubin
Je pa veliiiiiiiiiiiika razlika med Dashem kupljenim pr nas al pa čez mejo. Al pa drugimi praški in mehčalci. V naših trgovinah je itak vse že pakirano za vzhodni trg, cena pa je ostala ista. oz. je še večja, kot na zahodu. Barabe so naši trgovci.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
4.1.2008 15:47:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 15:59:23   
bumerang
Jaz sem dolga leta prala z Dashem (vedno kupljen v Italiji) dokler se mi ni začelo dogajati, da vsi madeži niso šli stran. Potem sem na madeže začela dodajati odstranjevalec madežev in kupila tudi par drugih praškov, ki niso bili čisto nič slabši od Dasha. Potem sem probala Hoferjevega (dober rezultat na testu ima samo tisti v prahu v veliki škatli) in sem bila z njim zelo zadovoljna, odstrani vse madeže, tudi kri.
Pred dobrim tednom pa sem kupila enega **** v Merkatorju (nekaj na B), za katerega sem videla, da vsebuje esenco lavande in sem ga seveda morala preizkusit in pere odlično, tudi na nizkih temperaturah. Pa vonj perila je tak, da dol padeš. Dash je zame le oddaljen spomin. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 17:45:44   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Je pa veliiiiiiiiiiiika razlika med Dashem kupljenim pr nas al pa čez mejo. Al pa drugimi praški in mehčalci. V naših trgovinah je itak vse že pakirano za vzhodni trg, cena pa je ostala ista. oz. je še večja, kot na zahodu. Barabe so naši trgovci.


Točno, zelooooooooo velika razlika.


Ja, tako velika razlika, da če daš perilo potem v sušilca, ima ful premočen vonj. Mogoče to komu paše oz. če ne daš v sušilca, je ravno prav verjetno. Jaz ne maram tega, mora biti ravno prav, tako da sem kupila Froscha in sem zelo zelo zadovoljna z njim. Naslednjega bom pa sprobala tega iz Hoferja.
Mehčalca pa ne uporabljam, le zakaj? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 18:06:48   
Gina
Pri nas prenesemo izključno dash, pa pogojno frosch. Po arielu, persilu in avi imava midva s ta malim spuščaje. Dolgo časa sva lahko uporabljala mercatorjevega, sedaj pa imam jaz tudi na tisti prašek alergijo. To je odličen pokazatelj, kateri prašek ima največ kemikalij in sredstev, ki človeka dražijo. Tako da mi dol visi, če kakšnega fleka ven ne dobim, glavno da dolgoročno preživimo vso nesnago, s katero se zastrupljamo - v obliki praškov, pa ki je zihr dolgoročno mnogo bolj škodljiva, kot kak flek (mimogrede: ne spomnim se, kdaj kak flek ni šel ven, če sem zraven še namazala flek sam). Zato ostajam pri dashu, ker nimam flekov in nisem hrastava po njem, pa ta mali tudi ne. Frosch je ok, če dam manjšo merico, kot piše, tako da sklepam, da je manj strupen, pa vendarle očitno ni nikakor toliko bio, kot piše na njem. Po moje bom pa slej ko prej prala z oreški, če bodo kaj oprali - seven, kako se to obnese, vem da si pred časom spraševala?

mehčalcev ne uporabljam, imam sušilec, pa četudi dam ven sušit, ne dam mehčalca, ni mi do alergij.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 18:13:41   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Frosh prodajajo tudi v DM.



Žal dm-ja sploh ni v širši okolici NG. user posted image  
Dash pa kupujem v Italiji, smo pač blizu.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 18:27:18   
Tanayya29
frosh je tudi v mercatorju,vsaj pri nasuser posted image .




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 18:27:34   
Gina


IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Frosh prodajajo tudi v DM.



Frosh prodajajo sigurno tudi v sparu in intersparu. Pa se mi zdi, da sem ga celo v mercatorju tudi videla.


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 19:56:34   
jajula
jst uporabljam le frosh, pralni gel in tudi mehcalec in ne menjam. kakor sem pa cene gledala, je v dm malenkost cenejsi kot drugje,

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 20:30:53   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Po moje bom pa slej ko prej prala z oreški, če bodo kaj oprali - seven, kako se to obnese, vem da si pred časom spraševala?

mehčalcev ne uporabljam, imam sušilec, pa četudi dam ven sušit, ne dam mehčalca, ni mi do alergij.


Oreski so zelo zanimiva zadeva. Priporocam za poskus. Je pa res, da gredo fleki zelo pogojno ven, je pa zadeva FENOMENALNA za kakšna bolj občutljiva perila. Perilo je mehko in brez vonja, vsekakor pa prijazno koži. Jaz sem nedavno nazaj nehala prat z njimi, ker sem bila prelena da bi naročila nove, bom pa vsekakor v prihodnosti.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 20:33:18   
Dashenka
Živjo!
Mene pa zanima,kakšna je razlika med mercatorjevim,sparovim...praškom in praškom,ki jih kupujem(ariel,persil...);
Prav tako me zanima razlika med mehčalci;Jaz vedno kupim Lenor oz.Silan,pa me zanima,če je katera že preizkusila mercatorjevo,šparovo,tuševo znamko praškov in mehčalcev?

Ali sploh je razlika,ali so praški,mehčalci znanih proizvajalcev res toliko boljši?


Uporabljam Dash, mehčalcev pa nikoli nisem uporabljala.
Glede  "firm", je pa tako, da ko kupim npr. Dash ali Ariel (oba sta od P&G) vem, kaj kupim in vsaka vreča je enaka prejšnji.
Pri trgovskih znamkah pa gre za "no name" izdelke, ki jih trgovske mreže naročajo tam, kjer jih dobijo najceneje.
Za malo denarja pa vsi vemo, da prav veliko ne dobimo.

Še najboljši "nateg"  pa so razni "eko" izdelki.
Proizvajalec na embalažo nariše eno žabico, pa naivne gospodinje mislijo, da perejo "bio".user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 21:29:28   
eya
Jaz pa uporabljam Ariel, se mi zdi kar OK. Res pa, da še nisem sprobala Froscha, ga bom ob prvi priliki, ker ga tako hvaliteuser posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 21:37:10   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Živjo!
Mene pa zanima,kakšna je razlika med mercatorjevim,sparovim...praškom in praškom,ki jih kupujem(ariel,persil...);
Prav tako me zanima razlika med mehčalci;Jaz vedno kupim Lenor oz.Silan,pa me zanima,če je katera že preizkusila mercatorjevo,šparovo,tuševo znamko praškov in mehčalcev?

Ali sploh je razlika,ali so praški,mehčalci znanih proizvajalcev res toliko boljši?


Uporabljam Dash, mehčalcev pa nikoli nisem uporabljala.
Glede  "firm", je pa tako, da ko kupim npr. Dash ali Ariel (oba sta od P&G) vem, kaj kupim in vsaka vreča je enaka prejšnji.
Pri trgovskih znamkah pa gre za "no name" izdelke, ki jih trgovske mreže naročajo tam, kjer jih dobijo najceneje.
Za malo denarja pa vsi vemo, da prav veliko ne dobimo.

Še najboljši "nateg"  pa so razni "eko" izdelki.
Proizvajalec na embalažo nariše eno žabico, pa naivne gospodinje mislijo, da perejo "bio".user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image  Yeah, thats me!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razlika med praški
4.1.2008 21:44:37   
malecka
moja tašča vedno ariel, ariel....pa sem ji dokazala da je tandil iz hoferja zelo vredi prašek.
( smo se šli preizkušnjo flekov)user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razlika med praški
10.1.2008 22:58:54   
Colicka
Jaz sem pa zadovoljna s šparovim :)

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razlika med praški
11.1.2008 8:02:22   
honey
Očitno sem jaz potem edina, ki raznim takim in onakvim praškom ne zaupam - uporabljam Ariel ali Persil in nič drugega - pa še ta dva najraje kupujem v Mullerju, ker so direkten uvoz iz Nemčije. Poskušala sem prati z Rexom, Avo, Bonuxom, Sparovim in Mercatorjevim, ampak sem nad vsemi obupala. Tudi z enim nisem bila zadovoljna in sem jih ponavadi kar tašči dala, ker njej je pa vseeno, s čim pere.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razlika med praški
11.1.2008 13:38:34   
arielca
Uporabljam tekoči Dash. Sem imela Tandil (Hofer) za probo, pa ni odstranil nobenega madeža user posted image . Če je kakšna obleka od tamale fejst poflekana, uporabim Amway prašek, ki je sicer drag, ampak učinkovit.

Pri mehčalcu prisegam na Silan in Frosch.



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?