|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajati ali se predati
4.12.2017 6:57:12   
Srecno
Lep pozdrav
Z partnerjem sva skupaj že 20 let imava 3 otroke sedaj pa več enostavno o
ne vem kako naprej. V teh 20 letih sva že dala skos zelo dosti ovir in preprek mož me je pred 6 leti tudi prevaral z tem da sva bila en mesec narazen, sva se zopet odločila da poskusiva skupaj. Sedaj pa pri meni po tolikih letih začne nenormalno delati ljubosumje. Moža med tednom ni doma samo ob vikendih in potem je več ali manj samo kreganje. Mož samo obljublja da bo zamenjal službo vendar so to samo obljube. Imam občutek da ne naredi nič da bi pokazal vsaj malo interesa za rešitev te krize in tudi z otok ne zna dobro komunicirati. Zdi se mi da je vse na meni da sem za vse sama. Sedaj pa ne vem kako naprej. Boljše prekiniti zakon saj se mi zdi da pri pogovorih tudi ne sodeluje vedno eno isto s tem da imam že vsega poln Kufer.... user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajati ali se predati
4.12.2017 8:10:02   
Jetkarmak00
Naj ti najprej povem eno zgodbo.. Pri mojem fantu je bilo podobno.. Pri njegovih starših.. Oče veliko prepil.. Hodil samo zvečer domov.. Zganjal hrup, vpitje, kreganje.. Tudi prevare v preteklosti.. Mami, ni nikoli šla stran (je vztrajala, saj če bi šla stran bi pristala na cesti in tudi finančno je bila popolnoma odvisna od njega-lahko bi reklu, da je ostala zaradi denarja).. Z njim je imela 2 otroka, od prej pa še enega.. In ta, ki ni bil od očeta (ki je bil iz prejšnjega zakona) ga je oče zjagal od doma.. In mama ni šla za njim.. Seveda jaz osebno z njo nočem imezi nobenih kontaktov ravno zato..
Mislim da bi bilo bolje, da bi šla narazen (če imaš kam it) ker to da bi ostala znjim zaradi financ ali stanouanja bi bilo butasto!! Na otroke se ne oziraj, veliko je ločenih in taki otroci so zelo samostojni, skoraj bolj kot pa,, razvajači,, koliko so pa stari? Ali si prepričana da bi te mož sploh pustil odditi? Kot si napisala, se mi zdi da te zna namerno zadrževati ali pa kaj groziti?

(odgovor članu Srecno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajati ali se predati
4.12.2017 9:46:44   
Srecno
Namerno zadržuje me ne jaz mislim da je to bolj že navezanost na nekoga kot vse ostalo. Otroci so stari 19,15,in 12 let. Sama se ne bojim življenja samo nekaj me drži pa ne vem več kaj in kako vem da sem včasih sama tudi težek karakter, pa si včasih mislim da je res krivda na moji strani... Ne vem več kako in kaj....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajati ali se predati
8.12.2017 7:50:20   
Jetkarmak00
Ja navezanost.. Kot praviš.. To pa ne pomeni, da imašosebo še rad toliko kot si jo imel.. Samo navezan si na osebo, poznaš navade, običaje in to te vleče.. Razumem popolnoma.. Poglej še iz druge perspektive.. Stara sta (na pamet) 40+ in če bi vstrajala, pomeni vztrajati še 30+ let. Mogoče če si želiš ostati z njim.. Naštimaj še enega otročka :) tako je bilo pri nas.. Dva otroka sva stara 20+, šla sva po svoje, faksi itd.. Ostala sta sama. Zdaj pa imamo še manjšega bratca :) in verjemi, ni časa za kreganje, niti za njiju.. Tudi midva 20+ sva malo izvisela, a nič zato saj sva že po svoje ipd..

(odgovor članu Srecno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?