|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK??!!
9.3.2006 22:34:51   
*missy*
Sama sem na forumu le vsake toliko časa in potem kadar pridem gor malo preletim vse skupaj, in mi je za umret smešno da se tuki pregovarjate za tele voščilnice pa kako piše pa kera barva...

Men se bi zdelo bolj prav, da naredite link pa naj vsaka pripiše svoj roj. dan pa roj. dneve svojih otrok, pa moža.....pa to spravte nekam na vidno mesto in naj se potem vsaka sama spomni pogledat in čestitat!

Za tiste s katerimi si bolj dopisujete se boste itak spomnile same drgač pa ...

Men se zdi da je voščilo lepo in iskreno takrat ko se nekdo RESNIČNO nate spomni in ne da se le podpiše pod link pa je to to...

Meni osebno se to zdi brezveze, da mora ena sama "voditi" evidenco roj. dnevov - lepo vas prosim, saj nismo neplačani računi (druzga se nisem spomnila)...

Ala ji vera tisti ki se je to podstopila ampak zdi se mi pa škoda njenega časa, da vsak dan gleda pa sešteva mesce, pa komu ja komu ne...

VSAKA NAJ SE SAMA SPOMNE, pa boste vse vidle katera je tok pozorna in katera ne.....

(aja pa še nakaj - ko sem se pred letom dni prvič vpisovala sem gor ste-ne vem kdo vendar nekatere - vseskozi govorile kaj se druge opravičujejo da to ni forum "mon" in da ima vsaka pravico povedati kar hoče itd.... - mislim da ste nekatere na to kr mal preveč pozabile)

Rade se imejte in sprejemajte drugače misleče  user posted image user posted image user posted image


LEP VEČER VSEM........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
9.3.2006 22:53:25   
Anonimen
O čestitkah ne bom rekla nobene več.
Sezname pa rada urejam in jih imam namen tudi vnaprej. StatistikaRR je moj hobi.

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
9.3.2006 22:57:28   
Anonimen
Veš, *missy*, če bi bila samo pol toliko pozoren človek kot sem jaz, bi razumela in ne bi tega spraševala. Meni osrečevanje drugih, pa čeprav tudi tujih ljudi, pomeni veliko. Se bolje počutim pri srcu, da sem ta dan naredila nekaj dobrega in osrečila vsaj eno osebo, ki ji to kaj pomeni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
10.3.2006 7:26:46   
puncica
Ja missy se vidi da nisi dolgo tle gor. user posted image Itak pa je kreganje že mim, zdej je urejeno in tako je prav.

Delanje seznamov je pač nekaterim v užitek, tako kot druge rade čvekajo o dežju pa o ptičji gripi pa o prehladu pa o barvi kopalnice, tako nekatere rade delamo sezname in ti seznami so dostopni vsem uporabnikom, očitno jih ne najde vsak je pa to na forumu Statistika RR , če slučajno ne veš in je lepo da ena uporabnica napiše vse rojstne dneve tako otrok kot RR-jevk/cev. Pa tud tako je bol urejeno, kot pa da bi imel celo stran čestitk za rojstni dan, ko se pač kdo spomne.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
10.3.2006 8:12:51   
Urška//
Veš kaj, če se je Blacky (prej pa Kerensa) za to odločila, potem to verjetno rada dela in ji ni škoda tistih par minut, če se pa tebi to zdi brezveze pa ne vem no, jaz tem ki se mi zdijo "brezvezne" pač ne berem, pa je.

lp

Blacky meni si danes res polepšala danuser posted image  in hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil Urška// -- 10.3.2006 8:14:08 >


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
10.3.2006 12:13:58   
*missy*
Dobr no - sej vidm, da se tuki gor vse sprejme z odporom - vsaka pripomba pa vse kar kdo pove kontra tej vaši "skupini".

Ni bilo mišljeno kot kritika tisti ki to dela ampak tistim, ki se vtikajo v to kakšne barve pa še druge bedarije...zato se mi zdi resnično BREZVEZE da tisti dve ki to delata (sta delali oz. kakorkoli ste se zmenile) porabita svoj čas zato da se potem druge samo podpisujejo, ko pa bi lahko šla vsaka sama na ta rojstnodnevni seznam in se sama spomnila, na pa da se podpisujejo pod čestitke potem pa imajo pripombe!!

Aja Blacky pa ti pojma nimaš kok sem jaz pozorna - in ravno zato ker sem in ker vem koliko meni pomeni če se kdo name spomne (pa če je tudi kar nekdo) - sem napisalo to kritiko tistim, ki se pritožujejo seznamu.....

Nisem pa nikomur ne Blacky ne Kerensi hotla žal besede, če se to podstopi delat:




Ala ji vera tisti ki se je to podstopila ampak zdi se mi pa škoda njenega časa, da vsak dan gleda pa sešteva mesce, pa komu ja komu ne...

VSAKA NAJ SE SAMA SPOMNE, pa boste vse vidle katera je tok pozorna in katera ne.....






user posted image user posted image

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
10.3.2006 12:32:04   
Pupica
user posted image
A ni tole že prežvečeno...al je treba non stop pogrevat?user posted image

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZAKAJ "KREGANJE" ZARADI ČESTITK...
10.3.2006 21:17:59   
spacey
user posted image user posted image user posted image Enim se pa res da...

Amen!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?