|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 1:10:27   
mala Zala
Ker perem perilo in tudi pleničke z arielom (praškom), so se mi nekatere stvari obarvale čisto rahlo zeleno (ima zelene delčke, mislim, da je to milo). Poskusila sem tudi z manj praška, sem mislila, da sem ga dala preveč, pa je isto.

Ali mislite, da bi smela dodati k pleničkam malo Vanisha v prašku (Oxi Action) in vključila pri stroju dvojno izpiranje (sicer ga pri otroških oblačilih vedno)? In koliko? Ali je preagresiven? Obstaja kaj drugega, manj agresivnega? Ne bi pa rada ekperimentirala z drugimi praški, ker sem imela že celo polomijo s tem. Sem kupila tekoči Ariel, pa je v kombinaciji z Lenorjem razvil tako oduren vonj, da sem se 14 dni trudila, da sem cote k sebi spravila. Šele sušenje v sušilcu je vonj odpravilo (sem ga šele zdaj dobila).

Hvala in lp:kuza:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 8:38:04   
ZARA
ojla...
jst vedno dam mal Oxi-ja v perilo, ce je umazano in ce ne gre ven od sadja.Drgac pa perem z Arielom kurzwasch-aktiv kupljenim v AUT.
Ga mam zdej prvic in mi noro dobr pere (tud brez oxi-ja)...
Pomoje lahko brez problema... itak ne das ne vem kaksnih velikih kolicin...
S kermu arielom pa peres???
Aja pa Lenor mam tud... ne vem...men se nikol ni zgodil da bi mi perilo smrdelo :zmeden:...
Mal probej bos vidla takoj ce je detk kej alergicen...Zara je bla na en pocen mehcalec,k sm pa sla nazaj na Lenor je blo pa takoj dobr!!!

papa

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 14:09:25   
kimi
Jaz dam skoz Oxi pa ni nič narobe. Upam da tudi pri vašem otročičku ne bo.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 14:18:28   
Anonimen
Vem, da so se pred leti tujci, ko so prišli k nam čudili, zakaj imamo v Sloveniji povsod tako belo belo perilo. Potem so pa ugotovili, da zato, ker skoraj nihče še ni imel sušilnega stroja...

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 14:36:09   
Anonimen
:bravo:Splišni veš da imaš prav,njlepše pride,sušeno na zraku.Samo dandanes v mestu,ni čistega zraka,pa tudi dišat ne more.No jaz niti ne pomislim na sušilaca,sem še po starem,na naraven način.Pozimi se pač znajdem da posušim.:)-:)-:)-Sicer imam srečo da večkrat burja piha.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za bolj belo perilo
10.10.2004 21:00:08   
Blanka77
Jaz uporabljam Mecatorejv prašek in Lenor sensitive, pa mi cunje lepo dišijo in so lepo bele. Pa še poceni je.


Blanka

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 5:16:45   
ZARA
ne... jst sm ga kupila v Villachu v Merkur-ju.Pakiran je bil po 10kg,cena je bla pa cca 15 EUR.

Danes grem gor Vesna in sporocim ce ga majo.
Samo ce se dobr spomnem je bila to akcija ker drgac je prasek v AUT kar precej drag...bom porocala...

papa:zajcek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 10:13:13   
Anonimen
Sicer pa je belo perilo bolj belo, če se vedno kuha.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 12:43:38   
mala Zala
Jaz belo perilo VEDNO kuham. Tudi zaradi uporabe sušilca se ne strinjam, da bi perilu "odvzela" belino. Morda pisana oblačila s časom res spremenijo barvo, bela pa ostanejo (če ni drugih dejavnikov) popolnoma bela. Verjetno je tudi odvisno od kvalitete sušilca. Moja mami (pa tudi jaz, čeprav dolgoročnih rezultatov še ne morem komentirati) ima zelo kvalitetnega sušilca, pa je perilo belo po dolgih letih uporabe:bravo:!! Sploh pa bi mi to, da oblačila niso zmuckana in da so tako mehka, da se ne da opisati, odtehtalo tudi to, da bi morala za belino kaj malega belila dodati. Seveda, če bi bilo potrebno.

LP:zajcek:!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 12:53:57   
mala Zala
O uporabi sušilca pa sem spraševala nekaj postov nazaj zato, ker sem hotela slišat tudi druga mnenja. Očitno, se med seboj zelo razlikujejo. Pri nas doma npr. ne sušimo puloverjev, jaz sem ga pa že (poskusno), pa se ni nič skrčil, samo sem dala res na nizko T:bravo:.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 14:51:45   
Anonimen
Saj se nimaš kaj strinjat ali pa ne. Samo povedala sem, kaj so rekli tujci.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za bolj belo perilo
11.10.2004 16:58:03   
mala Zala
No, ja:zmeden::zmeden:...

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?