|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 9:54:24   
viv_
Kar se tiče oprsja - pred puncami sem imela modrčke 70A, zdaj mi je pa še to preveliko user posted image . Skratka, sem dila!

Lepotnih operacij se mi nekako ne dela...

Dejte mi prosim povedat, kakšne modrčke imate, da so zelo podloženi, ampak še vedno nekako udobni za nosit. Meni sicer najbolj paše en model od Lisce (ki je penast), tisti z gelom mi ne odgovarjajo, so mi pretežki. Ampak ta en model je samo v črni, natur in beli barvi user posted image , kdaj bi pa pasalo še kaj drugega ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 9:56:14   
Anonimen
Tri leta nazaj sem imela 70A, dve leti nazaj 80F, sedaj pa ponovno šibam proti 70Auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz moje čajne vrečke striktno dajem v Wonderbra - dvigne, stisne, poveča. Sicer modrc ni poceni (bivših 14.000), ampak dela pa čudeže.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 9:58:31   
Anonimen
Pred nosečnostjo 75B, med nosečnostjo in kmalu po njej 80C (sem hodila kot pav user posted image ), zdaj pa spet žalost.
Jaz ne nosim modrčka. Jem pa KT, pa malo pomaga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:02:29   
Blink1
Jaz jih tudi imam samo za vzorec...

Kupujem pa že nekaj let isti model. Fajn podložen, nimam pojma kdo jih izdeluje. Kupujem pa 80B. So pa poceni. Ravno zadnjič sem si kupila 3 - vsak po 10 € in spet IMAM joške.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:02:35   
Anonimen
Če vsaki malo odstopim,bo ostalo še dosti,da nekomu gofljo zapolnimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:05:28   
Anonimen
Ja kaj drugega kot push up.Jaz imam z modrci velik problem.
Po dvoletnem dojenju sem iz lepe trojkice padala na ubogo dvojkico.user posted image
Problem je,da sem čez prsni koš zelo široka,tako,če kupim modrček majnše številke,da so košarice količkaj polne,me tišči čez prsni koš.Če pa številko pravšnjo,da ne tišči pa ostane prostora v košaricah,da bi bilo gtreba vato nabasatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:08:22   
petja
Kaj bi jaz dala za manjše joške user posted image  ... mam 80 D, pa 10 mesecev dojenja jih ni nič zmanjšalo user posted image .

Sicer pa kot ti je že raho predlagala, WONDERBRA!!! Kupi 2, pa potem si vsako leto privošči enega, imela boš lepe in dobre modrce, pa joške tut user posted image user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:14:31   
viv_
Kaj pa kopalke?

Jaz sem našla luštne pri Nancy. Edin problem je, da ko prideš iz vode moraš "joške užet", ker je v modrcu tolk pene.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:15:12   
lemavrica
Imam 75B, no zdaj se mi večajo ampak nisem prav nič zadovoljna s tem. Imam rajši manjše. Sem že prebolela tisto obdobje ko sem hotla imeti velike.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:17:06   
Blink1
Jaz nebi imela velike...imela bi normalneuser posted image user posted image user posted image

Kopalke pa je ful problem...iščem ful dolgo, da najdelj fajn zgornji del.

Ampak letos bo še slabše, ker si zaradi odstranjenih lepotnih pik na trebuhu in njihovih brazgotin seveda, moram omisliti enodelneuser posted image  Tam pa bom tak ko ded.user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:18:38   
Anonimen
Viv, kopalke pa si boš pač ožemala. To jaz počnem že 15 let z dveletnim premorom. Sem se že čist navadilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lemavrica - odkrito - tudi jaz sem bila z mojimi bigboobies kar malo obremenjena, ker mi ni šla nobena bluza čez joške. Tako, da je sedaj definitivno bolje. Jaz sama pravim: Za špilati je dosti. Če kdo hoče kaj več, pa naj si kravo kupi.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:20:01   
lemavrica
Kopalke sem lani kupila v Celovcu in so ful dobre. Dvodelne bikinke, ki bodo letos bolj počivale. Bodo vsaj za motivacijo da do naslednjega leta shujšam nazaj na prednosečniško težo pa še mal.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:22:53   
Anonimen
Jaz tud nisem pri ta joškastih, samo sem se nehala obremenjevat s tem. Imam 85B, ampak tale 85 večinoma odnese prsni koš, ki je ful širok, joški pa ploh. Push up-a sploh probala še nisem, ampak si mislim, da me bo glih tako motil kot podložen modrc. Sem bila tud med nosečnostjo in po porodu ponosna, ker mi je zraslo na 90C, zdaj je pa še huje kot prej. Tudi zdaj v drugi nosečnosti mi niso še nič konkretnega zrasle. Še zmeraj pašejo v modrc 85B. Ah, briga me, samo poleti se sekiram na morju.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:28:58   
lemavrica
JA problemi so pri bluzah, pa tud tko se ne počutim dobro če so velike. Že med menstruacijami sem se počutila grozno. Pa niti moj ni kak freak na velike tako da jest kar hočem moje male nazajuser posted image  in upam da bodo po porodu čimprej šle v prvotno stanje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:42:03   
kofetek2010
baje pomaga - mal večji modrc košarice, pa notr fajn nafilan user posted image  

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:45:20   
kofetek2010
aja, jaz imam pri svojih normalnih kilah 75C, sedaj, ko sem user posted image  pa 80C - proti koncu nosečnosti in prve 3 mesece po porodu sem imela šotor za 2 osebi ..... 85D user posted image  

ampak moje joške so čudne, ne grejo v dolžino, ampak le v širino user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:49:30   
April
ja pomagauser posted image

midve s prjatlco sva enkrat v norih najstniških letih mal za hec mene oblekle v en šotorsko velik modrc, notri zatlačle vato, še bradavico sva nardile, da je blo bolj avtentičnouser posted image , pa šle take na pumpo bencin tankat. user posted image  user posted image  user posted image  Pa crkale sva zraven od smeha, ker ni blo deca, da se na mojih huge joških ne bi ustavil. Vsi so čist zabulen gledal,še tist, ki mi je bencin računal me sploh ni v oči pogledal.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:50:04   
spacey
Evo še ena, ki ima revščino.
Sicer se ne obremenjujem, ampak tolažim s tem, da v kolikor bi imela težke balone, bi pa jamrala kako me hrbet boli, pa ne vem kaj še vse. user posted image
Tako da imam kaj pač ima. Nasvetov pa nimam, žal.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 10:53:44   
Moyca_
jaz pa resno razmišljam o tem da bi si jih dala dvignit, ker sta čist paf-kot da ju je kap-reviciuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:05:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

jaz pa resno razmišljam o tem da bi si jih dala dvignit, ker sta čist paf-kot da ju je kap-reviciuser posted image user posted image


Ne nori... Ti veš, da ti morajo izrezati bradavice in ti jih ponovno nacentrirati?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje bodo pač do konca življenja bolj kapastiuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:07:13   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

jaz pa resno razmišljam o tem da bi si jih dala dvignit, ker sta čist paf-kot da ju je kap-reviciuser posted image user posted image


Ne nori... Ti veš, da ti morajo izrezati bradavice in ti jih ponovno nacentrirati?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje bodo pač do konca življenja bolj kapastiuser posted image


kaj me te brigauser posted image user posted image user posted image  sam da bosta stali spet pokončnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:28:52   
Anonimen
Glede koplk se pa ne sekiram,pač poiščem take,kjer se lahko modrc in hlačke posebi kupijo.Pa tudi podloženih ne maram,ker so pol klub vročini joške nonstop mokre in ledene.Pa še včasih se sončim tudi brez modrca.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:44:26   
kofetek2010
aja glede kopalk, itak ne maram, da mi teče iz njih, zato se vedno, ko pridem iz vode preoblečem user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:46:57   
srki
Jaz sem tudi en revež, kar se oprsja tičeuser posted image .

Nosim striktno podložene modrce. Prvič zato, ker ne maram, da se mi pod oprijeto majco vidijo bradavičke, pa tudi zato, ker hočem, da izgleda malo več. Enkrat sem si kupila od Lisce, točno takšnega, kot si omenjala ti, Raho, z gelom. Res so težki, ampak je bilo vsaj kaj videti v tem modrcu.

Ampak jaz imam pa en drug problemček, namreč, po mojih videnjihuser posted image , imam joškice bolj navzven nacilaneuser posted image . Mene pa to moti. In potem pri tistem modrcu od Lisce niso bile cizike lepo not poravnane, tako da sem si morala modrc skoz v desno oz. levo vlečt. Pa ne se smejatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:48:04   
cmokec
Evo, tema zame.

Imam 75A ali 75B, zato najraje nosim modrce s silikonskim vložkom. Imam pa res samo bele in črne. Dostikrat se zalotim, da gledam kompletke barvastega in čipkastega perila, ki ga ne morem nositi. user posted image user posted image user posted image


Pri kopalkah nimam posebnega problema, ker imam na plaži samo spodnji del.Modrc uporabljam samo do šanka,user posted image  pa še takrat imam kakšno majčko ali oblekico čez.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?