|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zahvala vsem za lepe besede:(
8.5.2007 8:36:14   
mmiro
user posted image user posted image No,in včeraj se je naša pravljica končala!Imeli smo tudi 3UZ,ki pa je nažalost pokazal isto kot predhodnja dva.Tudi zdaj nismo videli ledvičk.Tako,da mojo ženo čaka UPN v 22tednu!!!!user posted image user posted image Torej nevem zakaj ravno ona,ki je res taka dušica,da jo lahko samo iščeš!Že lani smo imlei šok,SS v 10 tednu in zdaj zopet v 22t......Zakaj,zakaj spet ta bolečina,ki te res uničuje????Sej vem,da moraš bit močan v teh trenutkih ampak je zelo težko!!!!Pa tako zelo sva si želela tega angelčka.In ne morem si predstavljat kaj šele ženo čaka v sredo????user posted image user posted image Prvo čakanje......pol pa inekcija,ki bo sprožila porod!!!!Mislim grozno!!!Seveda ji bom stal ob strani!Tale usoda pa se zna poigravati z našim življenjem!Sej vem,da nisva edina,ki to preživljava,ampak tega res ne bi privoščil niti najhujšemu sovražniku...........No bova pa decembra zopet poskusila,ko dobiva rezultat z genetike!!No resnično ne morem već pisati,ker preveč boli!!

Vsem drugim pa želim veliko sreče v nosečnosti in želim vam čim manj
problemov!!

Lep pozdrav,

< Sporočilo je popravil teni* -- 9.5.2007 5:07:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:40:19   
Dejča
Čeprav do sedaj nisem zasledila vajine zgodbe, me je kar v prsih stisnilo, ko sem prebrala tvoj post user posted image . Sploh nimam besed in ne vem, kaj naj vama napišem. Stojta si ob strani in dajta žalost iz sebe - ne zadržujta je eden pred drugim. Želim vama vse dobro in upam, da vama bomo že kmalu lahko čestitali ob veseli novici.

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:43:32   
mmiro
Hvala ti za besede!!Tale post se veže na naslov POMOČ!!
Še enkrat hvala!

Lep pozdrav!

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:43:40   
rija
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:46:05   
Marogica
Groza....Miro, zelo mi je žal, ko sem to prebrala, ker sem tudi jaz nekje upala, da so se "zmotili" oz., karkoli napačno videli in da bo kljub vsemu vajin otrok zdrav.

Ja. Življenje je kruto, pri enih bolj pri drugih manj-pri vama očitno bolj. Smilita se mi, oba, ti in žena, predvsem žena, ki bo v sredo prestajala še psihične muke, poleg fizičnih.

V bistvu nimam besed, želim vama samo, da sreda čimprej mine, da se čimprej "pobereta" in nam čimprej sporočiš kaj veselega.

Držita seuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:50:09   
Anonimen
Mmro, bodita trdna, saj reči je lahko, ko pride do tega je drugače.

Nekateri pravijo, da je na svetu vnaprej določeno število otrok, ki jim ali ni dano živeti ali se rodijo z anomalijami in da so ti otroci že vnaprej razporejeni med starše oz. da jih "nekdo" razdeli med tiste najmočnejše in najpogumnejše. Ne vem, če bi človek tole ravno verjel...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:53:39   
Špacka
 
Kruto.....nimam besed user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim vama, da tudi za vaju čim prej posije sonce user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:55:53   
Anonimen
Držita se!!user posted image user posted image

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:56:56   
BAMBINA_
Oh, mmiro, res sem upala, da boš napisal, da so se samo zmotili, da je zdaj vse ok... Ampak resničnost je velikokrat kruta, ki takšne in podobne sanje hitro razblini. V takšni situaciji je težko svetovati, rečem lahko samo, da bodita trdna. Veseli pa me, da pozitivno gledata v prihodnost ter bosta ponovno poskušala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:57:14   
Anonimen
mmiro,
- če bi našla prave besede, bi ti napisala kaj, ki bi ti olajšalo to trpljenje
- če bi imela moč, bi naredila tako, da bi bil vajin otroček zdrav
tako pa ti lahko napišem le tisto kar so ti že ostale punce, bodi trden, zase, za tvojo ženo, za malega angelčka....

Pošiljam vam objem, vem kako boli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 8:57:48   
Pingvinčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:06:24   
Mina1
Predvsem ostanita močna, zdaj te bo še bolj rabila, tvojo podporo mislim. Upam, da kmalu za vaju posije sonček.

Držita se...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:07:28   
Anonimen
Žal mi je, da morata to preživljati. Žal, da mora take stvari sploh kdo preživljati. user posted image  user posted image  user posted image
Bodita močna. user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:11:18   
Naty*
Mmiro sploh ti ne morem opisati, kako sočustvujem z vama. Odkar sem prebrala tvoj post sem upala, da boš napisal, da se je UZ zmotil, upala sem da bo tvoja zgodba ena tistih, ki se končajo srečno... Ves čas sem spremljala "POMOČ" in čakala, kdaj boš napisal, da je vse vredu.

Že sama trpim muke pred jutrišnjim dnem, pa sploh še nisem slišalauser posted image moje pikice... Ko si enkrat v 22T pa ti sprožijo porod mora biti pa nepopisno hudo user posted image user posted image user posted image .


Sama sploh ne upam več upati na najboljše, ker vidim, da si kljub dobrim mislim lahko tako razočaran. Želim vama, da vama čimprej rata imeti zdravega user posted image .

Res VSO SREČO pa veliko poguma, da bosta skupaj prebolela to izgubo...

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:13:51   
cmokec
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:19:50   
madela
Ojej,pa tako smo si želeli,da bi bila pomota. Res mi je zelo žal za vaju in vajinega angelčkauser posted image
Največ kar lahko sedaj storiš za svojo ženo,da ji stojiš ob strani,posebej zdaj ko jo čakajo tako hudi trenutkiuser posted image
Bodita močna,kolikor se da v dani situaciji. Žal mi je....user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:20:28   
mamuška
user posted image user posted image Moje sožalje in sočustvovanje. Besed, ki bi oljašale bolečino ni, bodita drug drugemu trdna opora in pojdita skupaj skozi to kurot in bridko preizkušnjo. Za vnaprej pa vse vse dobro1 user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:31:39   
Anonimen
Žal mi je za vaju,čisto res.In res je,da se po takih nesrečnih razpletih človek sprašuje,zakaj mora tako biti,zakaj prav nama dvema.Odgovora pa ne bo nikoli.Prav rada bi te stisnila v objem,ker si moški na mestu,res v današnjem času jih je malo takih kot si ti.Pa tvojo ženko še bolj tesen objem,ker si ne morem niti predstavljati kako ji je pri duši,kako hudo je doživljat tako kruto usodo.Ko bo napočil čas novih upov,vama zaželim,da jih končno uresničita.

(odgovor članu mmiro)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 9:34:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:36:05   
otroksonce
Včash si mislim, saj je le preizkušnja. Vajina ljubezen bo od sedaj še močnejša. Držita se. Spejmita to kot dejstvo, mislita na jutri. Tudi jaz imam podobno izkušnjo. Medicinski splav v 15 t. in Spontani splav v 8 tednu. Sedaj sem v 31 t., vedno optimisična in vem da mi bo uspelo. Tudi vama bo, čeprav je pot težja.
Želim vama vse dobro!user posted image
 
Urša

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:41:21   
valči
Zelo mi je hudo za vaju,da se vama to dogaja.Ne upam si predstavljati,kako je tvoji ženiuser posted image user posted image

Vedi,da mi vsi tukaj mislimo na vaju in sočustvujemo z vama in da nam je izredno hudo...

Zakaj mora biti življenje včasih tako kruto,hudo preizkušnjo dajeta skozi.

Iz srca vama želim,da bi naslednjič šlo vse idealno in da bi to prebolela bodita močna in hrabra.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:44:13   
Felicity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nimam besed, ki bi vaju potolažile,... bodita močna.user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:44:35   
tani33
user posted image Vsi smo držali pesti in upali z vama . user posted image Pogumno naprej, z ljubeznijo vama bo uspelo.user posted image user posted image

(odgovor članu otroksonce)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:45:41   
Anonimen
Saj nimam besed... Bodita močna, stojta si ob strani, najdita oporo drug v drugem...

Vem, da bo nekoč sonce posijalo tudi za vaju.

Topel objem.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:53:41   
tinaaja
miro, zal mi je, da se bosta pridruzila vsem nam, ki smo to dali skoz user posted image
bodi mocen zdaj za zeno, ker ona ne bo imela moci biti mocna za 2, vsaj jaz nisem zmogla. jeza, zalost, vprasanja zakaj in kar ne zbudis se iz teh morastih sanj, ki so zalostna realnost.

v lj se lahko naceloma dogovoris, da si ob njej, ko se bo dogajalo. kar na jok mi gre, ko se spomnim na celoten postopek, je tezko, zato bi ji morda pomagalo, da bi bil z njo. 

v kolikor bosta kaj potrebovala, imela kaksno vprasanje ali samo zelela toplih besed, se lahko obrnet na punce, ki si pisemo na forumu zanositev - upajmo skupaj - upanje po splavu. je kar nekaj punc tam s podobno usodo vajini.

rezultati z genetike so nekje v roku 1-2 mesecev, reci G naj napise na napotnico nujno, pol so lahko se prej. G naj poklice na genetiko, ker rezultat je po posti prisel ful kasneje.
drzita se, objemita in ostanita mocna, ket sigurno vaju caka mala pikica v prihodnosti.user posted image


(odgovor članu otroksonce)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?