|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajtrk
16.5.2006 19:21:25   
zojaB
Lep pozdravček vsem,

Povejte mi, kaj zajtrkujete zjutraj, jaz sama zajtrkujem samo pomaranče ali grenivke in sadne sokove, včasih kakšen jogurt, potem pa do kosila samo kakšno sadje.
Za kosilo pa navadno kakšne ribe, testenine, riž, sojo, solato za prilogo pa vedno zelenjavo..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zajtrk
16.5.2006 19:37:44   
Anonimen
ovsene kosmiče z jogurtom in medom, kruh z margarino in marmelado/medom al pa nutelo :), en čas sem jedla sam toast s sirom inmajonezo :))

(odgovor članu zojaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zajtrk
16.5.2006 19:38:21   
frrrr
js jem kar mi trenutno zapaše... zjutraj morem pa nekaj konkretnega pojest = kruh+ drugače mi je slabo... čeprav je začetna slabost minila, se verjetno zaradi tabletk železa počutim slabo dokler ne pojem nekaj

preden sem user posted image , je bil zajtrk bolj izjema... sedaj pa sem vesela, da sem se spravila v nek ritemin bolj zdravo živim... več manjših obrokov čez cel dan

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zajtrk
16.5.2006 20:17:25   
Jančika_
Najprej obvezno sveže stisnjen sok citrusov (ponavadi ena grenivka in dve pomaranči) + Ferrum tabletkauser posted image . Čez kakšne pol ure trije kosi polnozrnatega toasta, pokapljanega z olivnim oljem, nekaj oliv, malo sira in instant kapučino. Vsak dan isto (če imam pa to taaaak radauser posted image ). Na začetku, ko mi je bilo slabo, pa sem jedla (poleg soka) bel kruh z medom in kakav. Edino tega mi ni takoj gor vrglo.

Sicer pa že od nekdaj rada in obilno zajtrkujem.

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zajtrk
16.5.2006 20:21:41   
Anonimen
Jogurt z mueslijem in kava, vsak dan, pred,med & po nosečnosti. 

(odgovor članu zojaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zajtrk
16.5.2006 21:36:08   
lelaval
Vedno sem jedla, kar mi je pač pasalo. Največkrat sadje in jogurt, ali pa čokolešnik (saj ne piše na pakungi, da je le za otroke user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zajtrk
18.5.2006 11:36:22   
severnica77
Jaz pojem jabolko, banano in kakšen jogurt, sadno skuto, topfen kremo. Pred user posted image  pa nisem nikoli zajtrkovala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zajtrk
18.5.2006 15:26:23   
Zasanjana
Jaz jem vse po malem.Obvezno spijem belo kavo al pa sok.Potem pa tamali ukradem kakšen košček kruha z nutello, al si pa namažem med, marmelado... tud čokolino papcam.Njami, to je tabolšuser posted image .

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.5.2006 16:34:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.5.2006 21:29:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zajtrk
20.5.2006 19:00:18   
Naja30
Začnem z 2 dcl mlačne vode (za boljšo prebavo), potem obvezno sadje, najraje banano in malo kasneje kruh+marmelada ali kruh+sir ali kruh+kakšen namaz ali mlečni riž ali močnik... Poleg pa ko je kruh še kakšne dve skodelici mleka. Jem v službi in mi je dobro, da imam zato raznolike zajtrke. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zajtrk
25.5.2006 9:38:47   
muki1
Različno.
Najprej obvezno spijem kakšne 3 dcl vode, ali pa cedevito, če jo imamo.
Zdaj, ko sem doma in imam čas, musli z jogurtom.
Ali pa polnozrnat rogljiček z kakšnim namazom.
Včasih mi paše sendvič......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zajtrk
25.5.2006 9:50:52   
MaliPrinc
Jaz pa si za zajtrk najprej zmiksam eno banano in 2 dcl polnega mleka, potem malo kasneje pa pojem še eno polnozrnato štručko. Čez vikende pa jem corn flakes, al pa kakšne sirne namaze.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zajtrk
3.6.2006 10:47:58   
Alisa
Zjutraj večinoma jem kaj namazano na kosu kruha ali pa corn flaks, včasih tudi čokolešnik. Pomarače si pa ponavadi stisnem ali pa si naredim limonada z žličko meda.

(odgovor članu MaliPrinc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?