|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:07:14   
Anonimen
Zakaj je nekaterim ženskam tak čudno,če se katera ne depilira ne šminka oblači čist navadno hlače majico,če si ne barva las??
Bog nedaj,da nebi mela obrito pod pazduhu najmanj še kje drugje.

Poznam eno,ki je rekla,da se nikoli ni brila nikjer ne depilirala,ker mož pravi naj bo takšna kot je,če že rase potem mora tudi lasje rastejo pa jih ne brijemo ali depiliramo.No nekatere že.

Sem sišala kar nekaj moških,ki so rekli,da nebi sexali s tisto,ki ma obrito,ker bi jih spominjalo na neko pupikino luliko.

Mi je rekla bivša sodelavka,ki ma zdaj drugo službo,d aima sodelavko,ki se ne depilira nič ne namaže oblači samo v kavbojke in neke raztegnjene majice in ji gre tole na živce.

Naj bi se baje malce porihtala in našla dedca kajti zdej je sama pri 32 letih.
Po mojem ni sama zaradi tega,ker se ne depilira ne šminka.Ji že tak paše.
Kaj pa druge menite o tem kot ženske?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:10:41   
Raho
Za druge me ne briga, čeprav mi take ženske delujejo zanemarjeno.

Zase pa vem, da želim biti urejena. Ne za druge, ampak zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:14:01   
Anonimen
Uredim se toliko kot mi pase. Umivam se dovolj pogosto, da ne smrdim okrog, drugim pa ne gledam pod pazduhe.

Meni je pomembna higiena, urejenst pa kakor komu pase. Pac se eni ne sminkajo in pac se oblacijo samo v kavbojke. Pa kaj potem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:17:43   
Anonimen
Jaz se sama ne počutim dobro,če nisem depilirana ali obrita.Pa se ne urejam za druge ampak zase.Sem čist prerojena kadar se depiliram.Ko sva z malim v Soči cel teden mi že v sredo gre na živce tisto malo pikanje ampak seveda tam si ne moreš prilastit kopalnice,da bi se nevem kako dolgo urejal in depiliral kot doma.Potem komaj čakam petek,da pridem domov in v banjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:42:20   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Zase pa vem, da želim biti urejena. Ne za druge, ampak zase.



Enako.

Kaj pa drugi pocnejo/ne pocnejo, mi je pa vseen.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 19:53:08   
lukec
Britje nog, make up in zadnja moda nimata veze s higijeno, to je res. Ampak ženske smo pač takšne, da se rade uredimo. Sama noge brijem redno, tudi pozimi, čeprav sem zelo malo poraščena, tako mi pač paše. Prav tako vsak dan uporabljam vsaj puder in obvezno maskaro, po modi se trenutno sicer ravno ne oblačim, ker sem doma. Kar se tiče britja pod pazduho pa je po moje močno povezano tudi s higijeno in ne le z lepoto. Tako pač mislim.
Kaj mislim o neurejenih ženskah? No, neobrite noge v kratkih kiklicah pa res ne zgledajo ravno lepo, prav tako ne dolge dlake in luškane brezrokavne majčke...


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:07:38   
ljupka
No jaz sem ena ,ki se ne depilira,ne brije in ne šminka in se nimam za zanemarjeno,ampak za preprosto kmečko žensko,ki ji je škoda denarja za vse te lepotne pripomočke!Smo delavski in neizobražen sloj ,ki dela v tovarni na normo za 500€na mesec.So pa na ta račun moji otroci lepo oblečeni in obuti ,za njih vse,za mamico nič!

Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!Opčudujem lepoto takih žensk,njihov krasen vonj,eleganco!

Jaz pa žal tega nisem vajena,do mojega 10 leta še kopalnice nismo imel,umival smo se v lavorju!S 15 leti sem morala pa v službo,ker doma ni bilo denarja!

Verjemte ,da jaz se ne bom za v tovarni in za tistega robota rihtala in šminkala ,saj tko oblečemo in obujemo tovarniško obleko!In po 8 urnem tekanju in dvigovanju teških bremen mi najbolj paše obut teniske in nase navleč trenerko v petah nebi mogla stat ,so noge preveč utrujene!

Vem ,da sem predolga ,toda to je moje mnenje!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:13:44   
Anonimen
Ljupka, ljubko povedano :)).

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:19:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

No jaz sem ena ,ki se ne depilira,ne brije in ne šminka in se nimam za zanemarjeno,ampak za preprosto kmečko žensko,ki ji je škoda denarja za vse te lepotne pripomočke!Smo delavski in neizobražen sloj ,ki dela v tovarni na normo za 500€na mesec.So pa na ta račun moji otroci lepo oblečeni in obuti ,za njih vse,za mamico nič!

Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!Opčudujem lepoto takih žensk,njihov krasen vonj,eleganco!

Jaz pa žal tega nisem vajena,do mojega 10 leta še kopalnice nismo imel,umival smo se v lavorju!S 15 leti sem morala pa v službo,ker doma ni bilo denarja!

Verjemte ,da jaz se ne bom za v tovarni in za tistega robota rihtala in šminkala ,saj tko oblečemo in obujemo tovarniško obleko!In po 8 urnem tekanju in dvigovanju teških bremen mi najbolj paše obut teniske in nase navleč trenerko v petah nebi mogla stat ,so noge preveč utrujene!

Vem ,da sem predolga ,toda to je moje mnenje!




Saj se ne rihtamo za druge no ja vsaj jaz ne,ker sem tudi doma.Ampak zase.

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:20:33   
TomTaylor
1. depiliram se, ker bi mi v nasprotnem hudičevo vroče, predvsem poleti:
user posted image

2. pod pazduho se brijem, ker bi v nasprotnem smrdela ko svinja:
user posted image

3. brazilsko depilacijo opravim zato, ker ne dobim ustreznih kopalk:
user posted image


.....pa predvsem zato, ker sem zapravila celo premoženje za dobre glavnike, navijalke, krtače in šampone....

Ne vem pa, kako naj se znebim tega:
user posted image





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:22:09   
Anonimen
Fajn napisano, edino s tem se ne strinjam:


IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!



Ni potrebe po občutku manjvrednosti user posted image .




(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:23:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

1. depiliram se, ker bi mi v nasprotnem hudičevo vroče, predvsem poleti:
user posted image

2. pod pazduho se brijem, ker bi v nasprotnem smrdela ko svinja:
user posted image

3. brazilsko depilacijo opravim zato, ker ne dobim ustreznih kopalk:
user posted image


.....pa predvsem zato, ker sem zapravila celo premoženje za dobre glavnike, navijalke, krtače in šampone....

Ne vem pa, kako naj se znebim tega:
user posted image






Kaj te ma to na jeziku??????

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:24:04   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Za druge me ne briga, čeprav mi take ženske delujejo zanemarjeno.

Zase pa vem, da želim biti urejena. Ne za druge, ampak zase.




Enako.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:24:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina


Verjemte ,da jaz se ne bom za v tovarni in za tistega robota rihtala in šminkala ,saj tko oblečemo in obujemo tovarniško obleko!In po 8 urnem tekanju in dvigovanju teških bremen mi najbolj paše obut teniske in nase navleč trenerko v petah nebi mogla stat ,so noge preveč utrujene!





Saj se ne rihtamo za druge no ja vsaj jaz ne,ker sem tudi doma.Ampak zase.



Florina, enkrat se sprehodi skozi eno proizvodnjo...najbolje zdaj poleti, ko se klime ni. Niti ne vem, ce si tam lahko nasminkam user posted image , ker se ob fizicnem delu in sparini vse razmaze.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:28:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Florina


Verjemte ,da jaz se ne bom za v tovarni in za tistega robota rihtala in šminkala ,saj tko oblečemo in obujemo tovarniško obleko!In po 8 urnem tekanju in dvigovanju teških bremen mi najbolj paše obut teniske in nase navleč trenerko v petah nebi mogla stat ,so noge preveč utrujene!





Saj se ne rihtamo za druge no ja vsaj jaz ne,ker sem tudi doma.Ampak zase.



Florina, enkrat se sprehodi skozi eno proizvodnjo...najbolje zdaj poleti, ko se klime ni. Niti ne vem, ce si tam lahko nasminkam user posted image , ker se ob fizicnem delu in sparini vse razmaze.


Saj nisem rekla,da se mora ampak ona pravi da se za druge nebo šminkala.Saj ne rečem da se mora šminkat niti jaz se ne tu pa tam.Pa ne za druge ampak zase.To sem mislila povedat.In vem ja kak je v proizvodnji delat še predobro dolga leta delala se kuhali notri da ti teklo po riti navzdol vse...pa mogli še kape met na glavi pa halje z dolgimi rokavi v taki vročini in brez klime.Ne privoščim nikomur tega čeprav vem,da marsikje delajo v takih razmerah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:28:19   
ljupka
TomTajlor tako grda pa spet nisem in tako poraščena!Za svoje otroke in moža sem najlepša za ostale pa mi ni mar!
Jaz razumem vas,zakaj nebi ve razumele drugačnih lažje je opsojat,kakor poskusit razumet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:28:39   
Anonimen
Aha, tako si mislila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:31:02   
Anonimen
Saj ne rečem da se mora šminkat niti jaz se ne tu pa tam.Pa ne za druge ampak zase.


Zase se pa zelo redko nasminkam doma...mogoce za kaksen rojstni dan, vec pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:33:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!Opčudujem lepoto takih žensk,njihov krasen vonj,eleganco!





Jz pa tako spedenana nisem.  Pa kaj!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:43:14   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Ne vem pa, kako naj se znebim tega:
user posted image





jest sm pa misnla da si ti brez dlake na jezikuuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:47:31   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!


Za depiliranje, barvanje in osnovno šminko je potrebnih max. 10 € na mesec, in sicer 1 žiletka, 1 pena za britje (dovolj je za 3 mesece), 1 barva za lase, malo pudra, maskara in glos (drži več kot pol leta). To je vse, kar uporabljam jaz.
In to je nekaj, kar bi si morala privoščiti vsaka ženska, ne glede na status in izobrazbo.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:47:41   
mojcaziga
ok, ta tema je nekam čudno identična s tole http://med.over.net/forum5/read.php?151,5635759

Drugače pa je bolj pomembno, da je človek umit in depilacija ni pogoj, da je človek urejen. Je pa res, da se da on depilaciji za higieno lažje poskrbet. Sama se redno tuširam, umivam lase, za depilacijo je poskrbljeno 95% časa (so vmes dnevi, ko se mi ne da oz. sploh ni časa, da bi stvari porihtala). Kar pa se oblačenja tiče, ne kompliciram. Na sebi imam oprane cote, stil pa bolj športen kot ne. Šminkam se načeloma ne, pa tudi z dolgimi nohti ne znam delati. Tak da.........
Za ene sem urejena, se pa vedno najdejo take, ki si bodo mislile, da sem živ kmetavz. In kaj....user posted image

lp

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:51:49   
Raho
Saj pa nikejr ne piše, da si urejen, če si v nulo spedenan. Tudi jaz hodim v bolj športnih oblačilih, ker se v tistih elegantnih ne počutim dobro (celo zategnjeno) in nikakor si ne morem sebe predstavljati z dolgimi nohti. Gre se samo za osnovno urejenost (npr. da ravno nimaš nekega krila in kosmate noge ali pa majčke brez rokavov in dolge dlake pod pazduho ali pa 15 cm narastka, ker si se nekoč barval...) , ne pa za stil oblačenja.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:52:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!


Za depiliranje, barvanje in osnovno šminko je potrebnih max. 10 € na mesec, in sicer 1 žiletka, 1 pena za britje (dovolj je za 3 mesece), 1 barva za lase, malo pudra, maskara in glos (drži več kot pol leta). To je vse, kar uporabljam jaz.
In to je nekaj, kar bi si morala privoščiti vsaka ženska, ne glede na status in izobrazbo.



Po eni strani imas prav, po drugi pa ne vem, ce si vsaka to sploh zeli user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:54:29   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!


Za depiliranje, barvanje in osnovno šminko je potrebnih max. 10 € na mesec, in sicer 1 žiletka, 1 pena za britje (dovolj je za 3 mesece), 1 barva za lase, malo pudra, maskara in glos (drži več kot pol leta). To je vse, kar uporabljam jaz.
In to je nekaj, kar bi si morala privoščiti vsaka ženska, ne glede na status in izobrazbo.



Po eni strani imas prav, po drugi pa ne vem, ce si vsaka to sploh zeli user posted image


Drugo je, če si tega ne želi. Popolnoma drugo. Tista, ki si želi, pa bi morala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?