|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme olimia
18.8.2009 19:44:35   
malecka_mateja
DAN!

Mene zanima ali je že katera bila v tem novem welnes centru v olimji orhidelija se imenuje?draga ampak mene zanima če je vredna svojega denarja?je bila ktera že tam na kakšni masaži?mojega možeka bi rada peljala na razvajanje za roj.dan. mate kako boljšo idejo?

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme olimia
18.8.2009 19:52:31   
Korina1
Prijateljica je možu kupila romantično savno s šampanjcem in večerjo, vse to za dve osebi za 58€ v hotelu Paja v Velenju. Če ti ni pogoj Terme Olimia

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme olimia
18.8.2009 19:58:20   
malecka_mateja
sem pogledala tudi ni slabo. sam moj obožuje kopanje, zdaj da skombiniram še z tem

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme olimia
18.8.2009 20:36:58   
jakaracman
Meni je bilo ful ful všeč.Priporočam.Masažo pa sm jaz imela v Armoni spa.Sem pa doživela tudi že boljše.Drugače pa savne in ostalo v Orhideliji zelo lepo in nekaj posebnega(sam ambient).Po moje bosta zadovoljna.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme olimia
18.8.2009 21:09:44   
hubi
Zakon je. Savne so nore, bazeni lepi, ambient, sanitarije oh in sploh. Še grem tja, samo brez otrok. user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme olimia
18.8.2009 21:20:02   
krtek 1
Kje pa je hotel Paja v Velenju?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: terme olimia
18.8.2009 21:22:27   
r1ta
Definitivno je treba it brez otrok. Pri vhodu dobiš brisačo in kopalni plašč, priporočam pa še eno svojo brisačo za končno tuširanje. Bazeni so krasni, polno vrelcev in raznih podvodnih masaž, savne pa tudi krasne. In nikoli gneče! Ko kupiš vstopnico za Orhidelio imaš vstop tudi v Termalijo, tako da lahko plavaš tudi tam, čeprav midva nisma imela potrebe. Če se odločita si vzamita čas, ker teče čas v Orhidelii res hitro!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: terme olimia
18.8.2009 22:08:48   
HuAnita
Jaz tudi priporočam! Je lepo urejeno, čeprav morda že malo preveč nakičeno...?
Sem pa ob otvoritvi potipala direktorja, pa je ne preveč ovinkaril in rekl, da deca nenako niso dobrodošla
kot da bi poznal moja dva divjaka...

Priporočam še obisk Rimskih Term - imaš tam različne kopeli v dvoje, Historične kopeli, res noro, je pa vse tako aketsko, meni je všeč, skoraj vse v belih tonih, ni gnče, možnost lepega sprehoda v lepi naravi zunaj...user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: terme olimia
18.8.2009 22:41:33   
Arwenko
Ne, otroci v Orhideliji niso dobrodošli, ker je to mirna cona, kjer mora bit načeloma tišina, kar pa pri večini otrok ni izvedljivo nekako, z redkimi izjemami. Drugače pa fenomenalno, za si res privoščit. :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: terme olimia
19.8.2009 8:45:56   
Korina1
Pardon Paka

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?